Odbierz rabat 50 zł na zabieg mezoterapii i na konsultację o wartości 200 zł! Sprawdź
Opublikowano

Zdejmujemy maseczki i pokazujemy usta! Powiększanie ust wciąż na topie

Obostrzenia związane z pandemią zostały poluzowane i zdejmujemy maseczki na świeżym powietrzu. Znowu możemy obdarowywać innych uśmiechem i pokazać swoje piękne, zadbane usta. W tym sezonie powiększanie ust święci prawdziwe triumfy. Jak przebiega zabieg powiększający usta? Czym jest wypełniacz? Rozwiewamy wątpliwości.

Spis treści:

Jak się robi powiększanie ust?

Czym jest wypełniacz?

Powiększanie ust – efekty

Zabieg powiększający usta – cena

Jak się robi powiększanie ust?

Zabieg powiększający usta zawsze wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Podczas konsultacji wstępnej lekarz przeprowadza dokładny wywiad i informuje pacjenta o przeciwskazaniach, a jeśli takie nie występują, kwalifikuje do zabiegu. Zazwyczaj zabieg odbywa się od razu po konsultacji. Aby zadbać o komfort pacjentki, powiększanie ust wykonuje się ze znieczuleniem miejscowym. Po zastosowaniu znieczulenia następuje iniekcja wypełniacza. Sam zabieg powiększania ust trwa bardzo krótko – zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut. Bez wątpienia ogromną zaletą tej terapii jest brak okresu rekonwalescencji. Od razu po zaaplikowaniu wypełniacza pacjentka może wrócić do codziennych zajęć.

Czym jest wypełniacz?

Większość pań zainteresowanych poprawą swojej urody słyszała o zabiegu powiększania ust.  Jednak mało kto wie, czym tak naprawdę jest wypełniacz i że jest to preparat w pełni naturalny. Do powiększania ust używa się kwasu hialuronowego, który jest substancją bezpieczną dla organizmu. Kwas hialuronowy nie tylko odpowiada za spektakularne nawilżenie, ale także wspomaga procesy regeneracyjne. W Klinice Miracki powiększanie ust wykonuje się za pomocą organicznego kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez nieszkodliwy i niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis. To sprawia, że wykorzystywany preparat jest skuteczny, a jednocześnie naturalny i bezpieczny.

Powiększanie ust – efekty

Na pewno ciekawi Cię, jakie efekty daje zabieg powiększania ust. Bez wątpienia wiele pań docenia fakt, że pierwsze rezultaty terapii widoczne są od razu po zabiegu. Zaraz po iniekcji na ustach może pojawić się lekkie zasinienie i opuchlizna, jednak efekt ten utrzymuje się bardzo krótko, zazwyczaj kilka dni. Po wypełnieniu ust kwasem hialuronowym wargi stają się pełniejsze, bardziej ujędrnione, sprężyste i o wyraźniejszym kolorycie. Dodatkowo hydrożel stymuluje do pracy kolagen, co daje efekty przeciwstarzeniowe.

Zabieg powiększający usta – cena

Ile kosztuje powiększanie ust w Warszawie? Cena zależy przede wszystkim od używanego preparatu. W Klinice Miracki używamy najwyższej jakości kwasu hialuronowego, który zapewnia maksymalne efekty przy najwyższym bezpieczeństwie. W tej chwili cena powiększania ust jest niezwykle atrakcyjna – wypełnienie Neauvia Organic Intense Lips kosztuje jedyne 800 zł, a Restylane Kysse  1300 zł. To idealny moment, aby z okazji poluzowania obostrzeń i zdejmowania maseczek na świeżym powietrzu, zaskoczyć wszystkich pięknymi, pełnymi ustami!

Kategorie

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki