depilacja bikini brazylijskie

Bikini brazylijskie, pełne czy klasyczne? Depilacja laserowa bikini dla Ciebie

Lato zbliża się wielkimi krokami! To ostatni dzwonek, aby zdążyć przed prażącym słońcem i skorzystać z zabiegów laserowej depilacji bikini w wyjątkowej cenie. Zastanawiasz się, ile kosztuje depilacja laserowa bikini tuż przed sezonem wakacyjnym? A może nie wiesz, jaką depilację wybrać dla siebie? Podpowiemy!

Czym się różni epilacja od depilacji?

Osobom, które pierwszy raz spotykają się z pojęciem epilacji, może wydawać się, że nieuważnemu autorowi tekstu wkradła się literówka. Nic bardziej mylnego! Istnieje znacząca różnica pomiędzy depilacją a epilacją. Przede wszystkim najważniejszym wyznacznikiem, który rozróżnia oba pojęcia, jest trwałość i działanie zabiegu – epilacja bikini sprawia, że pozbywamy się owłosienia wraz z cebulkami włosów i jest to efekt trwały, więc nie musimy martwić się odrastającymi na nowo włoskami. Właśnie z tego względu depilacja laserowa bikini często nazywana jest także epilacją.

Bikini brazylijskie, pełne czy klasyczne?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy depilacja laserowa bikini jest dla Ciebie, warto najpierw zapoznać się z różnymi typami usuwania włosków laserem. Bikini podstawowe obejmuje depilację w okolicach pachwin. Ten typ będzie dobrym wyborem dla zwolenniczek kompletnie naturalnego wyglądu, jednak takich, które chcą bez skrępowania podbijać wakacyjne plaże. Bikini klasyczne obejmuje nieco większy obszar. W tym przypadku owłosienie zostaje usunięte także ze wzgórka łonowego. Z kolei depilacja laserowa bikini pełne to pozbycie się niechcianych włosków również z warg sromowych. Dla tych pań, które cenią sobie kompletną gładkość na skórze, najlepszym wyborem będzie bikini brazylijskie.

Co to jest bikini brazylijskie?

Bikini brazylijskie to depilacja okolic intymnych, która obejmuje pachwiny, wzgórek łonowy, wargi sromowe oraz linię międzypośladkową. Z tego względu niekiedy ten typ depilacji nazywany jest także bikini głębokie. Jeśli decydujemy się na laserową depilację bikini w wariancie brazylijskim, nie musimy już martwić się o jakiekolwiek owłosienie w miejscach intymnych. Ten typ depilacji swoją nazwę zawdzięcza siostrom Padhila, które przybyły z Brazylii do Nowego Jorku i otworzyły w 1987 pierwszy salon oferujący kompletną depilację intymną. Najpierw Amerykanki, a później kobiety na całym świecie oszalały na punkcie gładkości, jaką zapewnia depilacja bikini w swojej brazylijskiej odsłonie.

Zalety depilacji laserowej bikini

Laserowa depilacja bikini ma cały ogrom zalet. Przede wszystkim cały zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny. Dzięki działaniu lasera następuje zniszczenie wewnętrznej struktury włosa, a nie jego wyrwanie czy przycięcie, dlatego laserowa depilacja bikini daje trwałe efekty. Do całkowitego usunięcia włosków potrzebna jest seria zabiegów – zazwyczaj jest to 4-8 sesji w zależności od rodzaju owłosienia i indywidualnych predyspozycji danej osoby. Najbardziej spektakularne efekty depilacji laserowej zaobserwujemy po pierwszym zabiegu. Podczas kolejnych sesji odrastające włoski będą osłabione, rzadsze, a przez to mniej widoczne, więc ich usunięcie nie będzie aż tak widoczne. Jednak na pewno zauważysz różnicę po całej serii zabiegów – Twoja skóra będzie całkowicie gładka, bez odrastających włosków, podrażnień czy ryzyka zapalenia mieszków włosowych.

Depilacja laserowa bikini – cena

Zbliża się lato, a wraz z nim wakacje i sezon na plażowanie. Czy przez to cena depilacji laserowej bikini wzrasta? Nie u nas! Z okazji cieplejszych powiewów wiatru mamy niezwykle atrakcyjne ceny na epilację laserową wszystkich partii ciała. Jeśli chcesz pozbyć się niechcianych włosków i marzysz o jedwabiście gładkiej skórze, depilację laserową bikini wykonasz u nas już od 100 zł! Tak atrakcyjnej ceny jeszcze nie było, więc to świetna okazja aby dokończyć lub rozpocząć swoją przygodę z laserową depilacją. Pełny cennik usług znajdziesz na naszej stronie.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki