Menu

Mailing grudzień 2016

miracki1

Dr Krzysztof Miracki współwłaściciel kliniki
lekarz medycyny estetycznej ekspert laseroterapii
członek stowarzyszenia ASLMS
mirackiKarina Dudek-Miracka
współwłaścicielka
dyrektor zarządzająca
Głęboko wierzymy, że to, co definiuje Klinikę Miracki na konkurencyjnym rynku medycyny estetycznej sprowadza się do jednego, prostego słowa: Jakość. Dzięki naszemu przekonaniu, że udany i odpowiedzialny biznes, niezależnie od branży determinowany jest przez spełnianie najwyższych standardów jakości, Klinika Miracki od lat cieszy się zaufaniem Pacjentów.
Jakość rozumiana jako synteza: etyki lekarskiej, rzetelności w doradztwie medycznym, uczciwości i szacunku wobec każdego partnera: Pacjenta, czy Współpracownika oraz ciągłego doskonalenia się i rozwoju, a także poszukiwania najbardziej efektywnych, innowacyjnych i skutecznych metod terapii dopasowanych do indywidualnych, dobrze rozpoznanych potrzeb Pacjenta stanowią podwaliny filozofii Kliniki Miracki.
Nasze podejście pozwala nam od wielu lat świadczyć najwyższej jakości, doceniane przez naszych pacjentów usługi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, laseoterapii, kosmetologii i chirurgii plastycznej.

miracki2

miracki3

*Kupon rabatowy ważny jest przez 3 miesiące od daty otrzymania. Rabat odliczany jest od regularnych cen. Oferta nie dotyczy zabiegów chirurgicznych, zabiegu „makijaż permanentny” oraz cen produktów sprzedażowych