NOWOŚĆ! Voucher on-line!
Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Małgorzata Kalicińska w autorskim programie Kliniki Miracki „Klinika naturalnego piękna”

Jedną z bohaterek pierwszego odcinka “Kliniki naturalnego piękna” była znana i ceniona polska pisarka – Małgorzata Kalicińska. Panią Małgosię do programu zgłosiła bratanica, Katarzyna Kalicińska. Małgorzata Kalicińska jest autorką takich książek jak “Dom nad rozlewiskiem”, “Miłość nad rozlewiskiem”, “Powroty nad rozlewiskiem”, “Irena”, “Lilka”, “Fiołki na trzepaku”, “Zwyczajny facet”, “Kochana moja – rozmowa przez ocean”.  Dwie z nich, bestsellerowe “Dom nad rozlewiskiem” oraz “Miłość nad rozlewiskiem” posłużyły za kanwę scenariuszy seriali telewizyjnych o tych samych tytułach, które z zapartym tchem oglądała cała Polska.   Cieszymy się, że bratanica Pani Małgosi wkręciła Ją do naszego programu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem poczucia humoru oraz pozytywnej energii Pani Małgosi, która udzielała się nam wszystkim podczas jej każdej wizyty klinice. Pani Małgosi przeszkadzały tzw. “indycza szyja”,  drugi podbródek oraz zmiana skórna w okolicach nosa. Jak sama Pani Małgosia powiedziała “ma pretensje do grawitacji”, przez którą tworzą się tzw. “chomiki” i chciałaby się ich również pozbyć. Dr Krzysztof Miracki skomponował Pani Małgosi terapię mającą na celu redukcję tych oznak starzenia się, a przy tym pozwalającą na zachowanie naturalnego wyglądu. Wśród zabiegów znalazły się plastyka powiek oraz  laserowa liposukcja podbródka.

Likwidacja podbródka i chomików bez skalpela

W celu redukcji niechcianych “chomików” oraz nadmiaru skóry z szyi przeprowadziliśmy zabieg liposukcji laserowej LipoLife 3G, który oprócz redukcji tkanki tłuszczowej daje efekt ujędrnienia i nadaje skórze sprężystości. Zabieg wykonywany jest bez użycia skalpela. Powrót do codziennych czynności jest zatem bardzo szybki. Pani Małgosia może cieszyć się teraz wyraźnie odmłodzonym wyglądem szyi i twarzy zachowującym przy tym naturalność.

Przysłonięte nadmiarem skóry oczy dodają nam lat

Z wiekiem cienka skóra powiek zaczyna opadać, przez co optycznie mamy wrażenie zmniejszenia się oka. By temu przeciwdziałać, przeprowadziliśmy u Pani Małgosi zabieg plastyki powiek górnych. Blizna po zabiegu jest praktycznie niezauważalna, gdyż ukryta jest w naturalnej fałdzie – załamaniu powieki górnej. Oczy stały się optycznie większe, a przez to bardziej wyraziste. Dzięki temu zabiegowi Pani Małgosia odzyskała młodzieńcze spojrzenie oraz wyraźnie odmłodzoną twarz.   W celu likwidacji niechcianej zmiany skórnej wykonaliśmy natomiast zabieg laserem CO2, pozwalającym bezinwazyjnie, bezpiecznie i szybko pozbyć się tej estetycznej niedoskonałości. Wraz z wiekiem produkcja kolagenu w organizmie spada, przez co skóra wiotczeje oraz tworzą się zmarszczki. Laserowe odmładzanie to nieinwazyjny sposób, by zredukować oznaki starzenia oraz przywrócić skórze jędrność i gęstość. Pani Małgosia poddała się dodatkowo zabiegowi odmładzającemu okolicę ust, który wykonany został laserem frakcyjnym Icon1540. Działanie lasera pobudza komórki do odbudowy, a co za tym idzie, zwiększona zostaje produkcja kolagenu, który odpowiedzialny jest za młody wygląd skóry. Kolejnym zabiegiem odmładzającym zastosowanym u Pani Małgosi było laserowe odmładzanie twarzy laserem Cutera Excel V+ Genesis V. Dzięki tej najnowszej technologii podczas jednego zabiegu można nie tylko odmłodzić wybrany obszar twarzy, ale także usunąć naczynka oraz przebarwienia. Terapia tym laserem jest całkowicie bezpieczna oraz daje zamierzone efekty odmłodzonej i niezmieniającej rysów twarzy. Połączenie różnorodnych zabiegów dało spektakularne efekty,  dzięki którym Pani Małgosia może cieszyć się lepszym samopoczuciem oraz odmłodzonym wyglądem. A to wszystko z naturalnym efektem. Panią Małgosię otoczyli opieką wysokiej klasy specjaliści naszej kliniki – dr Krzysztof Miracki, dr Jakub Brągoszewski oraz dr Maciej Kuczyński. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w przywróceniu naturalnego piękna tak cudownej osobie, jak Pani Małgosia. „Klinikę naturalnego piękna” możecie obejrzeć w każdy czwartek o godz. 21:50 na kanale Discovery Life Polska.

Kategorie

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki