Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii
cennik
Encyklopedia
Konkursy
Media o nas
ss-polecaja-nas
zl-ceo
zl-koordynatorzy
zl-kosmetolodzy
zl-lekarze
zl-pielegniarki
zl-recepcja
zl-zespol
zz-anti-aging
zz-chirurgia
zz-chirurgia-plastyczna
zz-depilacja-laserowa
zz-drenaz-limfatyczny
zz-epilacjalaserowa
zz-ginekologia-estetyczna
zz-hifu
zz-kosmeceutyki
zz-kosmetologia-high-tech
zz-laryngologia
zz-laseroterapia
zz-leczenie-grzybicy-paznokci
zz-leczenie-rozstepow
zz-leczenie-tradziku
zz-leczenie-zmian-naczyniowych
zz-likwidacja-przebarwien
zz-makijaz-permanentny
zz-medycyna-estetyczna
zz-mezoterapia-iglowa
zz-modelowanie
zz-nici-liftingujące
zz-oczyszczanie-skory
zz-odmladzanie-laserowe
zz-odmladzanie-skory
zz-odmladzanie-twarzy
zz-popularne-laserowe
zz-popularne-medycyna-estetyczna
zz-popularne-zabiegi
zz-powiekszanie-ust
zz-promocja
zz-przeszczep-włosów
zz-redukcja-blizn-i-rozstepow
zz-redukcja-blizn-i-rozstepow
zz-regeneracja-paznokci
zz-usuwanie-blizn
zz-usuwanie-przebarwien
zz-usuwanie-tatuazu-makijazu
zz-usuwanie-zmian-skornych
zz-wspierajace-modelowanie-sylwetki
zz-znieczulenie

Małgorzata Kalicińska w autorskim programie Kliniki Miracki „Klinika naturalnego piękna”

Jedną z bohaterek pierwszego odcinka “Kliniki naturalnego piękna” była znana i ceniona polska pisarka – Małgorzata Kalicińska. Panią Małgosię do programu zgłosiła bratanica, Katarzyna Kalicińska.Małgorzata Kalicińska jest autorką takich książek jak “Dom nad rozlewiskiem”, “Miłość nad rozlewiskiem”, “Powroty nad rozlewiskiem”, “Irena”, “Lilka”, “Fiołki na trzepaku”, “Zwyczajny facet”, “Kochana moja – rozmowa przez ocean”.  Dwie z nich, bestsellerowe “Dom nad rozlewiskiem” oraz “Miłość nad rozlewiskiem” posłużyły za kanwę scenariuszy seriali telewizyjnych o tych samych tytułach, które z zapartym tchem oglądała cała Polska.  Cieszymy się, że bratanica Pani Małgosi wkręciła Ją do naszego programu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem poczucia humoru oraz pozytywnej energii Pani Małgosi, która udzielała się nam wszystkim podczas jej każdej wizyty klinice.Pani Małgosi przeszkadzały tzw. “indycza szyja”,  drugi podbródek oraz zmiana skórna w okolicach nosa. Jak sama Pani Małgosia powiedziała “ma pretensje do grawitacji”, przez którą tworzą się tzw. “chomiki” i chciałaby się ich również pozbyć. Dr Krzysztof Miracki skomponował Pani Małgosi terapię mającą na celu redukcję tych oznak starzenia się, a przy tym pozwalającą na zachowanie naturalnego wyglądu. Wśród zabiegów znalazły się plastyka powiek oraz  laserowa liposukcja podbródka.

Likwidacja podbródka i chomików bez skalpela

W celu redukcji niechcianych “chomików” oraz nadmiaru skóry z szyi przeprowadziliśmy zabieg liposukcji laserowej LipoLife 3G, który oprócz redukcji tkanki tłuszczowej daje efekt ujędrnienia i nadaje skórze sprężystości. Zabieg wykonywany jest bez użycia skalpela. Powrót do codziennych czynności jest zatem bardzo szybki. Pani Małgosia może cieszyć się teraz wyraźnie odmłodzonym wyglądem szyi i twarzy zachowującym przy tym naturalność.

Przysłonięte nadmiarem skóry oczy dodają nam lat

Z wiekiem cienka skóra powiek zaczyna opadać, przez co optycznie mamy wrażenie zmniejszenia się oka. By temu przeciwdziałać, przeprowadziliśmy u Pani Małgosi zabieg plastyki powiek górnych. Blizna po zabiegu jest praktycznie niezauważalna, gdyż ukryta jest w naturalnej fałdzie – załamaniu powieki górnej. Oczy stały się optycznie większe, a przez to bardziej wyraziste. Dzięki temu zabiegowi Pani Małgosia odzyskała młodzieńcze spojrzenie oraz wyraźnie odmłodzoną twarz.  W celu likwidacji niechcianej zmiany skórnej wykonaliśmy natomiast zabieg laserem CO2, pozwalającym bezinwazyjnie, bezpiecznie i szybko pozbyć się tej estetycznej niedoskonałości.Wraz z wiekiem produkcja kolagenu w organizmie spada, przez co skóra wiotczeje oraz tworzą się zmarszczki. Laserowe odmładzanie to nieinwazyjny sposób, by zredukować oznaki starzenia oraz przywrócić skórze jędrność i gęstość. Pani Małgosia poddała się dodatkowo zabiegowi odmładzającemu okolicę ust, który wykonany został laserem frakcyjnym Icon1540. Działanie lasera pobudza komórki do odbudowy, a co za tym idzie, zwiększona zostaje produkcja kolagenu, który odpowiedzialny jest za młody wygląd skóry. Kolejnym zabiegiem odmładzającym zastosowanym u Pani Małgosi było laserowe odmładzanie twarzy laserem Cutera Excel V+ Genesis V. Dzięki tej najnowszej technologii podczas jednego zabiegu można nie tylko odmłodzić wybrany obszar twarzy, ale także usunąć naczynka oraz przebarwienia. Terapia tym laserem jest całkowicie bezpieczna oraz daje zamierzone efekty odmłodzonej i niezmieniającej rysów twarzy.Połączenie różnorodnych zabiegów dało spektakularne efekty,  dzięki którym Pani Małgosia może cieszyć się lepszym samopoczuciem oraz odmłodzonym wyglądem. A to wszystko z naturalnym efektem. Panią Małgosię otoczyli opieką wysokiej klasy specjaliści naszej kliniki – dr Krzysztof Miracki, dr Jakub Brągoszewski oraz dr Maciej Kuczyński. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w przywróceniu naturalnego piękna tak cudownej osobie, jak Pani Małgosia.„Klinikę naturalnego piękna” możecie obejrzeć w każdy czwartek o godz. 21:50 na kanale Discovery Life Polska.

klinika naturalnego piękna, laserowe odmładzanie, liposukcja laserowa, małgorzata kalicińska, medycyna estetyczna, plastyka powiek

Porady i recepcja

pn – pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki