Menu

Klinika Miracki – niegdyś BeautymeD

Witamy w warszawskiej klinice BeautymeD. Tu pod okiem światowej klasy specjalistów medycyna podąża ku pięknu.

doktor Krzysztof Miracki: Klinika BeautymeD powstała z zamiłowania do perfekcji. Naszą filozofią jest szacunek dla pacjenta i najwyższa jakość świadczonych usług medycznych, poparta ponad dwudziestoletnią praktyką zawodową.

W klinice BeautymeD wszelkie działania profesjonalnego zespołu zmierzają do zrównoważenia najnowszych zdobyczy medycyny i techniki z etyką lekarską oraz bezpieczeństwem pacjenta. Kierując się satysfakcją klientów, doktor Miracki zawsze pomaga wybrać najbezpieczniejszy, przetestowany zestaw zabiegów, najlepiej dobrany do ich rzeczywistych potrzeb. Śledząc rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej oraz laseroterapii, klinika gwarantuje innowacyjne i skuteczne technologie oraz preparaty.

Wartości, jakie przyświecają BeautymeD to uczciwość, szacunek i zaufanie.

doktor Krzysztof Miracki: Zapraszam do kliniki BeautymeD.

Zobacz również

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej