Menu

Klinika Miracki – niegdyś BeautymeD

Witamy w warszawskiej klinice BeautymeD. Tu pod okiem światowej klasy specjalistów medycyna podąża ku pięknu.

doktor Krzysztof Miracki: Klinika BeautymeD powstała z zamiłowania do perfekcji. Naszą filozofią jest szacunek dla pacjenta i najwyższa jakość świadczonych usług medycznych, poparta ponad dwudziestoletnią praktyką zawodową.

W klinice BeautymeD wszelkie działania profesjonalnego zespołu zmierzają do zrównoważenia najnowszych zdobyczy medycyny i techniki z etyką lekarską oraz bezpieczeństwem pacjenta. Kierując się satysfakcją klientów, doktor Miracki zawsze pomaga wybrać najbezpieczniejszy, przetestowany zestaw zabiegów, najlepiej dobrany do ich rzeczywistych potrzeb. Śledząc rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej oraz laseroterapii, klinika gwarantuje innowacyjne i skuteczne technologie oraz preparaty.

Wartości, jakie przyświecają BeautymeD to uczciwość, szacunek i zaufanie.

doktor Krzysztof Miracki: Zapraszam do kliniki BeautymeD.

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej