NOWOŚĆ! Voucher on-line!
Laser tulowy Lavieen

Odmładzanie laserowe z Lavieen – kompleksowy anti-aging

Odmładzanie laserowe to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Na kurację przeciwstarzeniową z użyciem lasera decydują się nie tylko osoby z mocno widocznymi oznakami starzenia, ale także te, które dostrzegły u siebie pierwsze zmarszczki. Kiedy zastosować laserowe odmładzanie? Co daje laser tulowy Lavieen? Odpowiadamy!

Spis treści:

Jak działa odmładzanie laserowe?

Laseroterapia – skuteczny anti-aging

Jak przygotować się do zabiegu laserem?

Laser tulowy Lavieen – inne zastosowania

Jak działa odmładzanie laserowe?

Innowacyjna technologia lasera tulowego polega na wytwarzaniu promieniowania o długości fali 1927 nm. Laser tulowy Lavieen generuje energię, która skutecznie oddziałuje na naskórek i górną powierzchnię skóry właściwej. To właśnie dzięki temu odmładzanie laserowe jest skuteczne, a zarazem bezpieczne i nieinwazyjne. Nowoczesna laseroterapia sprawia, że terapia przeciwstarzeniowa może dać spektakularne efekty w krótkim czasie bez konieczności użycia skalpela i innych mocno inwazyjnych metod, które były popularne lata temu. Laser tulowy Lavieen zapewnia kompleksowe rezultaty w zabiegach anti-aging. Oznacza to, że laseroterapia podziała ma wszystkie oznaki starzenia – zmarszczki, poszarzałą cerę, starcze plamy i przebarwienia oraz utratę jędrności i sprężystości skóry.

Laseroterapia – skuteczny anti-aging

Laseroterapia anti-aging działa poprzez stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. To właśnie kolagen odpowiada za jędrność, sprężystość i młodzieńczy wygląd skóry. Po serii zabiegów laserem Lavieen skóra będzie spektakularnie zregenerowana, zrewitalizowana i wyraźnie odmłodzona. Laserowa terapia przeciwstarzeniowa z użyciem Lavieen zapewnia także widoczne spłycenie zmarszczek i wyrównanie kolorytu cery. Mechanizm działania opiera się na trzech trybach – ablacyjnym, nieablacyjnym i subablacyjnym. Zabiegi odmładzające polegają na wywołaniu efektu termicznego w skórze właściwej i zapoczątkowania procesu denaturacji białek. Ten proces w rezultacie skutkuje widocznymi i naturalnymi efektami odmłodzenia.

Jak przygotować się do zabiegu laserem?

Do terapii z użyciem lasera pacjent nie musi się specjalnie przygotowywać. Należy jednak pamiętać, aby przed planowanym zabiegiem nie opalać partii skóry, która będzie poddana działaniu lasera. Istotnym przeciwwskazaniem jest także stosowanie leków i preparatów ziołowych, które mają działanie fotouczulające. Ogromną zaletą laseroterapii anti-aging jest fakt, że nie wymaga ona rekonwalescencji i pacjent może od razu po procedurze powrócić do codziennych zajęć. Wystarczy jedynie pamiętać, aby nie narażać miejsca, które było poddane zabiegowi na urazy mechaniczne, np. tarcie, ugniatanie czy naciąganie skóry, a także na eksponowanie go na promieniowanie słoneczne.

Laser tulowy Lavieen – inne zastosowania

Odmładzanie laserowe to bez wątpienia jeden z najbardziej innowacyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Jednak laser tulowy Lavieen ma szeroki wachlarz także innych zastosowań. Świetnie sprawdzi się w redukcji rozstępów, blizn (także tych potrądzikowych) i przy usuwaniu zmian barwnikowych.  Zabieg z użyciem lasera Lavieen polecany jest także osobom, które borykają się z problemem nadmiernie rozszerzonych porów skóry i chciałyby je zwęzić. Jeśli nie jesteśmy do końca zadowoleni z kondycji naszych włosów, także możemy skorzystać z lasera tulowego, za pomocą którego można stymulować wzrost włosów.

Umów się na zabieg!

Medycyna estetyczna to gałąź medycyny, która bardzo szybko rozwija się i sięga po coraz nowsze rozwiązania. Z roku na rok katalog oferowanych zabiegów powiększa się, a same terapie są coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze. W czasach kiedy medycyna estetyczna dopiero stawała się popularna, większości osób zabiegi kojarzyły się jedynie z chirurgią i skalpelem. Niesamowity postęp w tej dziedzinie sprawił, że trendy zmieniły się – obecnie zdecydowanie bardziej na topie jest laseroterapia czy chociażby ginekologia estetyczna, o której nasze babcie mogły jedynie pomarzyć.

Jeśli szukasz skutecznej i bezpieczniej terapii anti-aging, mamy idealne rozwiązanie. Umów się na zabieg z użyciem lasera tulowego w Klinice Miracki i ciesz się nową, odmłodzoną skórą.

Kategorie

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki