START! AKCJA CIAŁO 2022! Kup voucher on-line!
Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!
"zabiegi na ciało w atrakcyjnych cenach"

Przedłużamy akcję „Ciesz się Pięknym Ciałem”!

Kwarantanna uniemożliwiła Ci podjęcie dążeń do wymarzonej sylwetki? Siedzenie w domu przyczyniło się do pogłębienia cellulitu i pojawienia się kilku nowych fałdek na brzuchu? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Akcja „Ciesz się Pięknym Ciałem” zostaje przedłużona o 2 miesiące, abyś z pomocą naszych specjalistów zrealizowała swoje marzenie o smukłej sylwetce bez niedoskonałości.

Akcja potrwa do 31 sierpnia 2020 r.

W związku ze szczególną sytuacją ostatnich miesięcy wiele osób nie mogło wziąć udziału w akcji „Ciesz się Pięknym Ciałem” i spełnić swojego marzenia o smukłej sylwetce bez niedoskonałości. Dlatego też postanowiliśmy przedłużyć ją aż o 2 miesiące! Czas w pełni korzystać z lata i zapomnieć o zbędnej tkance tłuszczowej, rozstępach, cellulicie czy popękanych naczynkach. Nasze zabiegi w specjalnych cenach pozwolą Ci się od nich uwolnić, abyś czuła się w swoim ciele pięknie i swobodnie. Poprzez opiekę najlepszych specjalistów oraz realizację indywidualnego planu zabiegowego, pomożemy Ci cieszyć się upragnioną sylwetką.

Poznaj zasady i wybierz ulubione zabiegi spośród ponad 50

Abyś mogła otrzymać najlepsze efekty, nasi specjaliści – dr Krzysztof Miracki we współpracy z Eweliną Majko, mgr fizjoterapii i kosmetologii oraz Kingą Gruszczyńską, mgr kosmetologii – opracowali program „Ciesz się pięknym ciałem”, obejmujący ponad 50 najlepszych technologii. Decydując się na udział w akcji zyskujesz opiekę doświadczonych specjalistów, którzy stworzą dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy, idealnie dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Ponad 50 najskuteczniejszych zabiegów jest dostępne w najlepszych cenach, dzięki pakietom BASIC oraz PREMIUM:

PAKIET BASIC: Wpłacając 2000 zł zadatku korzystasz z pakietowych cen PODSTAWOWYCH.
PAKIET PREMIUM: Wpłacając 3000 zł zadatku korzystasz z pakietowych cen PREMIUM.
Z wpłaconych zadatków rozliczane są realizowane w ramach promocji zabiegi.

Pakiety BASIC oraz PREMIUM to najlepsze ceny 

W ramach naszych wyjątkowych pakietów możesz nabywać dowolną ilość pojedynczych zabiegów w cenach, które dostępne są tylko przy zakupie regularnych pakietów zabiegowych. Skomponujemy dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy, a ceny terapie składające się na niego będą pochodziły z pakietów BASIC oraz PREMIUM, w zależności, na który pakiet się zdecydujesz.  Specjalne ceny gwarantowane są przez cały okres trwania akcji „Ciesz się Pięknym Ciałem” – w terminie 02.03- 31.08.2020 r.
Wśród absolutnych hitów akcji „Ciesz się Pięknym Ciałem” znajdują się m.in.:

Twój ideał = nasz cel

Twoje postrzeganie piękna jest dla nas najważniejsze, dlatego wspieramy Cię w dążeniu do niego. Twoim ideałem jest płaski brzuch i smukłe ramiona? A może jędrne pośladki lub szczupłe uda bez cellulitu? Twój ideał to nasz cel! Zależy nam, abyś podczas konsultacji czuła się swobodnie i opowiedziała naszym ekspertom, jaką sylwetkę chciałabyś osiągnąć i które niedoskonałości zniwelować. Zespół naszych doświadczonych specjalistów czeka na Ciebie, aby podjąć wspólne starania, abyś tego lata czuła się w swoim ciele pięknie po prostu fantastycznie.

Dowiedz się więcej o akcji „Ciesz się Pięknym Ciałem”.

Akcja obowiązuje do 31.08.2020 r.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki