,

Przywróć gładkość swojej skórze dzięki depilacji laserowej

Brakuje Ci czasu na codzienne czynności, a bardzo dbasz o swój wizerunek? Marzysz o gładkiej skórze, jednak męczy cię codzienna depilacja? Usuwanie owłosienia golarką wymaga zbyt wiele czasu i systematyczności, a depilacja woskiem jest zbyt bolesna? Przywróć gładkość swojej skórze na dłużej i wypróbuj depilacji laserowej w Warszawie. Klinika Miracki dysponuje najnowocześniejszymi laserami, dzięki którym skutecznie pożegnasz się z owłosieniem. Dlaczego warto poddać się depilacji laserowej? 

Depilacja laserowa to nie tylko piękno, ale także komfort. Dzięki zabiegom zapomnisz o konieczności codziennego usuwania włosków, nie będziesz się martwić o podrażnienia i zyskasz więcej czasu dla siebie! W każdej sytuacji Twoje ciało będzie gładkie – niechciane włoski już Cię nie zaskoczą! Zniknie konieczność ciągłego kupowania golarek, a także regularnych bolesnych zabiegów depilacji woskiem. Patrząc na przestrzeni lat, zorientujesz się, że Twoje ciało wciąż jest gładkie, a Ty nie musisz codziennie myśleć o depilacji i sprawdzać, czy znowu pojawiły się nowe włoski, bądź takie, które wrastają. By jednak mieć pewność skuteczności zabiegów, warto skorzystać ze sprawdzonych laserów, które dobierane są indywidualnie do rodzaju owłosienia. 

Najsilniejszy laser do usuwania owłosienia

Laserem zajmującym topowe miejsce wśród urządzeń przeznaczonych do depilacji laserowej z pewnością jest Thunder MT, który radzi sobie z każdym rodzajem owłosienia na wszystkich typach skóry. To urządzenie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów, gdyż łączy w sobie moc 2-óch laserów o różnych długościach fal, dzięki którym cechuje się wysoką skutecznością, wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz szybkością wykonywanych zabiegów.

W Klinice Miracki pracują wyszkoleni specjaliści, a połączenie najnowocześniejszego sprzętu z doświadczonym personelem, daje najlepsze z możliwych efektów. Ogromną zaletą zabiegu jest również niska bolesność, dzięki czemu czas spędzony w gabinecie jest komfortowy dla Pacjenta. Sam zabieg depilacji bikini, nóg, pach czy rąk trwa niezwykle szybko, jednak by uzyskać zamierzony efekt, należy przeprowadzić serię zabiegów co 4-6-8 tygodni. Działanie lasera polega na uszkodzeniu cebulek włosowych, jednak tylko tych, które są w fazie wzrostu. Ponieważ włosy rosną w różnym tempie, dlatego też wymagane jest przeprowadzenie kilku zabiegów w zalecanych odstępach czasowych. Depilacja laserowa Thunder MT jest idealna zarówno dla kobiet jak i mężczyzn zmagających się z niechcianym owłosieniem. 

Usuwanie jasnego owłosienia? Dzięki zaawansowanym technologiom to nie problem!

Jasne owłosienie jest trudniejsze do usunięcia w przypadku depilacji laserowej. Dlaczego? Dzieje się tak ponieważ jasne włosy posiadają mniej melaniny niż w przypadku ciemnego owłosienia, a im więcej melaniny, tym łatwiej wychwytywana jest ona przez laser. Urządzenie Motus doskonale radzi sobie z jasnym owłosieniem, gdyż potrafi błyskawicznie wychwycić poziom melaniny. Jest to także rozwiązanie dla osób, które szukają bezbolesnego zabiegu, gdyż takim właśnie jest depilacja laserem Motus. Usuwanie jasnych włosów z okolic bikini, nóg, pach czy rąk jest niezwykle skutecznie dzięki tak zaawansowanej technologii. Podczas zabiegu kosmetolog przesuwa głowicę płynnym ruchem po skórze, czym różni się od innych laserów. 

Precyzyjnie i skutecznie z jasnym owłosieniem radzi sobie także laser Vectus, który wyposażony jest w inteligentny czytnik melaniny – Skintel. Zabiegi tym nowoczesnym urządzeniem można wykonywać przez cały rok, jednakże by cieszyć się gładkim ciałem latem, terapię najlepiej rozpocząć kilka miesięcy wcześniej. W zabiegach depilacji laserowej bardzo ważne jest zachowanie zalecanych przez kosmetologa odstępów między zabiegami. Czas między zabiegami zawsze dobierany jest indywidualnie w zależności od rodzaju owłosienia, skóry i poziomu hormonów danej osoby. Zabiegi depilacji laserowej zawsze wymagają wcześniejszej konsultacji kosmetologicznej, podczas której kosmetolog dobiera jak najlepszy plan zabiegowy dla danej osoby. Dzięki doświadczonym specjalistom oraz najnowocześniejszym urządzeniom, można bezpiecznie zlikwidować niechciane włoski i cieszyć się jedwabiście gładką skórą. 

Jeśli zastanawiasz się kiedy zacząć depilację laserową, jesień jest najlepszym momentem! Nie czekaj i już dziś zapisz się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną.

Zapraszamy na zabiegi w naszych klinikach w Warszawie, Katowicach, Łodzi i Krakowie.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki