Drugi odcinek “Kliniki naturalnego piękna”. Usunięcie guza z czoła

W drugim odcinku „Kliniki naturalnego piękna” mieliśmy przyjemność poznać  – Natalię Warno, którą do programu zgłosił mąż Karol. Nasza urocza bohaterka zmagała się z guzem na czole oraz odstającą brodą.

Jakie zabiegi zaproponował doktor Krzysztof Miracki?

Guz na czole Pani Natalii pojawił się nagle i zaczął powiększać się z każdym dniem. Bohaterka opowiedziała, iż mimo że odbyła wizytę u innego chirurga, nie udało się zlikwidować niechcianego guza. To wszystko spowodowało, że samoocena Pani Natalii znacznie spadła oraz zaczęła izolować się od znajomych i rodziny.  Drugim mankamentem, który przeszkadzał Pani Natalii była wystająca broda. Podczas konsultacji u doktora Krzysztofa Mirackiego, zaproponowany został zabieg chirurgicznego usunięcia guza z czoła, zabieg redukcji objętości brody za pomocą jadu kiełbasianego, a także terapia laserowa w celu pozamykania naczynek na twarzy.

Metamorfoza Pani Natalii Warno w programie tv “Klinika naturalnego piękna”

Panią Natalią zaopiekował się oraz przeprowadził wszystkie zabiegi dr Adam Sidorowicz, doświadczony lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista z zakresu chirurgii ogólnej. W pierwszej kolejności przeprowadzony został zabieg na brodzie z użyciem jadu kiełbasianego. Dzięki jej zastosowaniu  mięsień stracił na swojej objętości, efektem czego broda stała się mniej wystająca. Terapia sprawdzonym preparatem BOT, jest jedną z najbezpieczniejszych metod ostrzykiwania mięśni twarzy. W rękach doświadczonych lekarzy, zabieg przynosi zakładane rezultaty.

U Pani Natalii przeprowadzony został kolejno zabieg powiększania ust naturalnym wypełniaczem – kwasem hialuronowych Neauvia Intense Lips. Dzięki temu usta Pani Natalii nabrały delikatnej objętości, a jednocześnie wyglądają bardzo naturalnie.

Następnie, w celu zamknięcia naczynek na twarzy oraz likwidacji rumienia, dr Sidorowicz przeprowadził zabieg laserem Cutera Excel V+, który należy do najbardziej zaawansowanych technologii, bezpiecznie i skutecznie usuwających zmiany naczyniowe. Dzięki zabiegowi, oprócz redukcji widocznych naczynek i rumienia, Pani Natalii przywrócony został jednolity koloryt skóry.

Ostatnim zabiegiem było usunięcie guza na czole Pani Natalii. Przed przystąpieniem do zabiegu chirurgicznego, przeprowadzone zostały badania histopatologiczne zmian skórnych, by móc ocenić jego charakter. Po analizie wyników okazało się, że guz to łagodna zmiana – tłuszczak.  Jego usunięcie było szybkim zabiegiem, a doktor Sidorowicz wykonał go przy znieczuleniu miejscowym.

Efekt jaki udało się nam osiągnąć – Na czole Pani Natalii po guzie oraz bliźnie nie pozostał żaden ślad. Twarz zyskała jasny, równomierny koloryt. Usta stały się pełniejsze i bardziej podkreślone, a bródka mniej rzuca się w oczy.  Dzięki naszym zabiegom historia rodziny Pani Natalii zakończyła się szczęśliwie. Pani Natalia odzyskała uśmiech na twarzy oraz pewność siebie. Mąż odzyskał kochającą żonę, a dzieci cudowną mamę. Cieszymy się, że mieliśmy w tym swój udział.

Program TV “Klinika naturalnego piękna” oglądać można w każdy czwartek o godz. 21.50 na kanale Discovery Life Polska.

Zapraszamy na zabiegi w naszych klinikach w Warszawie, Katowicach, Łodzi i Krakowie.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki