Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!
wyszczuplanie twarzy w Warszawie

Usuwanie poduszek Bichata i inne TOP-owe zabiegi wyszczuplające twarz

Bichata to nic innego, jak policzkowe poduszeczki tłuszczowe. Są to złogi tłuszczu wielkości orzecha włoskiego zlokalizowane między nozdrzami a kącikami ust, znajdujące się wewnątrz policzków. Jeśli są nieproporcjonalnie duże do reszty twarzy i stanowią defekt estetyczny, można je usunąć przy pomocy metod chirurgicznych lub mniej inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Przedstawiamy 4 TOP-owe zabiegi wyszczuplające na twarz, z których skorzystasz w naszej klinice.

Chirurgiczne usuwanie poduszek Bichata

Zabieg chirurgiczny to sposób na szybkie i skuteczne, choć stosunkowo inwazyjne, pozbycie się poduszek tłuszczowych z policzków. W rękach doświadczonego chirurga plastycznego jest to w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg, pozwalający na natychmiastowe zmniejszenie krągłych policzków. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym i trwa około godziny. Chirurg wykonuje niewielkie nacięcia w jamie ustnej po wewnętrznej stronie policzka i usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej. Ranę zamyka się rozpuszczalnymi szwami. Zabieg nie pozostawia widocznej blizny na twarzy. Chirurgiczne wyszczuplanie twarzy można połączyć z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. liftingiem nićmi lub ujędrnianiem ultradźwiękami.

Odmładzanie twarzy z pomocą technologii HIFU

Alternatywą dla zabiegów chirurgicznych jest lifting HIFU, czyli nieinwazyjny zabieg z użyciem skoncentrowanej fali ultradźwiękowej. Technologia ta ma silne właściwości liftingujące oraz wyszczuplające. Skoncentrowane ultradźwięki oddziałują aż na trzy warstwy: skórę właściwą, tkankę tłuszczową oraz powięź mięśniową, dzięki czemu pozwalają na uzyskanie wielowymiarowych efektów. Już po jednym zabiegu można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z policzków oraz wzmocnić i napiąć skórę. Trzeba jednak liczyć się z tym, że efekty zabiegu ultradźwiękowego nie są widoczne od razu. W ciągu około trzech miesięcy kondycja skóry zmienia się na lepsze, a twarz staje się smuklejsza. Rezultaty pojawiają się z opóźnieniem, ponieważ organizm potrzebuje czasu, aby przeprowadzić naturalne procesy zainicjowane przez HIFU. Cierpliwość się opłaca – efekty zabiegu HIFU mogą utrzymywać się latami.

Endermolift™, czyli wyszczuplający masaż twarzy

Wyszczuplanie twarzy odbywa się w tym przypadku za pomocą mechanicznego masażu opatentowanego przez francuską markę LPG. Innowacyjna kuracja intensywnie stymuluje syntezę kwasu hialuronowego w skórze, co przyczynia się do minimalizacji oznak starzenia, rozjaśnia cerę. Endermolift™ niweluje takie niedoskonałości, jak podwójny podbródek, opadające powieki czy poduszki tłuszczowe na policzkach. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny. Polega na zastosowaniu zmotoryzowanej głowicy MPF i mikroimpulsów, które docierając do głębokich warstw skóry, stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Endermolift™ w naturalny sposób aktywuje proces lipolizy, co wpływa na widoczne wyszczuplenie twarzy. Dla uzyskania optymalnych efektów konieczne jest częste poddawanie się terapii. Zazwyczaj zalecamy od 10 do 20 zabiegów z zachowaniem 2-3-dniowego odstępu.

Niezastąpiony lifting nićmi

Lifting nićmi to zabieg, który daje wizualny efekt wyszczuplenia twarzy. Dzięki odpowiedniemu napięciu skóry przez nici liftingujące można tak wymodelować rysy twarzy, że będzie ona wyglądała nie tylko młodziej, ale też szczuplej, mimo że w rzeczywistości nie następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Lifting nićmi daje bardzo naturalne efekty, dzięki pobudzeniu procesów regeneracyjnych organizmu. Wokół nici powstaje swoiste zwłóknienie, które tworzy stelaż utrzymujący się nawet po jej wchłonięciu. Nici grupują tkanki i utrzymują w prawidłowej pozycji. Równocześnie stymulowana jest produkcja elastyny i kolagenu. Poprawa napięcia skóry widoczna jest już bezpośrednio po zabiegu. Rezultaty pogłębiają się w ciągu 6-8 tygodni, a utrzymują się nawet do dwóch lat.

W poszukiwaniu skutecznej terapii wyszczuplającej na twarz warto skorzystać z pomocy specjalistów – umów się na konsultację w Klinice Miracki.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki