AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Modelowanie brody

Modelowanie brody to zabieg dla wszystkich osób, które borykają się z problemem podwójnego podbródka. Nagromadzenie tkanki tłuszczowej w okolicach brody jest trudne do usunięcia ćwiczeniami fizycznymi czy dietą. Podwójny podbródek posiadają osoby szczupłe, z nadwagą, a nawet takie, które straciły dużo kilogramów. Medycyna estetyczna dysponuje wieloma zabiegami, które skutecznie radzą sobie z wymodelowaniem podbródka. Są to zabiegi wykorzystujące lasoterapię, fale dźwiękowe oraz przeszczep tkanki tłuszczowej. Zabiegi są bezinwazyjne oraz bezbolesne.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do zabiegu modelowania brody jest uzależnione od wybranej przez Pacjenta metody. Większość zabiegów nie wymaga specjalnego przygotowania, jednak Pacjenci powinni zadbać o to, by skóra brody nie była podrażniona oraz świeżo opalona. Na konsultacji przed zabiegiem należy poinformować lekarza o przyjmowanych lekach oraz chorobach, na które się cierpi, by mógł dostosować indywidualne zalecenia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do zabiegu modelowania brody są uwarunkowane stanem zdrowia Pacjenta. W zależności od wybranej metody modelowania podbródka przeciwwskazania będą się różniły. Kobiety w ciąży powinny zaczekać z zabiegiem aż do porodu.

Zalecenia pozabiegowe

Zalecenia po zabiegu modelowania brody zależą od wybranej metody, dlatego należy ściśle stosować się do wskazań lekarza. Większość zabiegów pozwala Pacjentom na powrót do domu tego samego dnia, w którym został wykonany zabieg. Należy dbać o operowane miejsce oraz pozwolić sobie na kilka dni odpoczynku.

Przykładowy efekt:

Zabiegi polecane do modelowania brody:

Liposukcja laserowa Lipolife 3G

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

Nici liftingujące PDO

Nici liftingujące Happy Lift

Lifting Sono Queen

Ultraformer III

Accent Prime

Endermolift

Vela Shape III

SculpSure

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki