Skip to main content

Endermologia LPG Alliance

NOWOŚĆ w naszej Klinice! Nowy protokół od LPG Alliance V2S – Vitality Stress – Sleep

Nowa era w świecie zabiegów longevity i well-being poprawiających jakość życia oraz wpływających na naturalną odporność organizmu. Badania potwierdzają, że seria 10 zabiegów powoduje:

 • redukcję poziomu kortyzolu o 44,6%,
 • poziomu bezsenności o 54,7%
 • bóli mięśniowych o 69%.

Endermologie LPG Alliance to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, który ceniony jest za wysoką efektywność w odniesieniu do wyszczuplania i modelowania sylwetki, a także usuwania pomarańczowej skórki. Nowy patent polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu Pacjenta. Dzięki temu, procedura jest bezinwazyjna i relaksacyjna, a leczenie niezwykle skuteczne. Precyzyjne wygładzenie skóry oraz zgrabne ciało można uzyskać już po wykonaniu serii zaledwie trzech zabiegów!

Innowacyjny system umożliwia intensywne, potrójne działanie podczas zabiegu, co sprawia, że błyskawicznie i w tym samym czasie możemy się spodziewać: wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej. Jeśli oczekujecie Państwo terapii wyszczuplającej lub anycellulitowej, która przebiega łagodnie, a efekty pojawiają się stopniowo i harmonijnie – pomyślcie o skorzystaniu z najnowocześniejszego na rynku urządzenia do przeprowadzenia endermologii – Endermologie LPG Alliance.

Pod hasłem Endermologie LPG Alliance kryje się w 100% naturalna, oparta na masażu podciśnieniem rewolucyjna technologia modelowania sylwetki, wyszczuplania i walki z cellulitem.

Klinika Miracki jako pierwsza w Polsce umożliwiła swoim Pacjentom skorzystanie z zabiegu endermologii przy użyciu najnowszej technologii LPG Alliance.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, KrakowieŁodzi!

Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie na lato!

Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu i wiotkości skóry

Przy zakupie dowolnego zabiegu pojedynczego lub w pakiecie w obszarach ciała: Onda, Onda Pro, Accent Prime (RF + Ultradźwięki) zabieg Endermologii LPG Alliance GRATIS

Oferta obowiązuje do 31.07.2024, do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Nowość! Hydrafacial Holistic Treatment

Wszystkie procedury Hydrafacial wzbogacone dodatkowo o terapię światłem LED oraz drenaż limfatyczny. Dzięki nim Twoja skóra zyska lepszy wygląd, złagodzone zostaną zaczerwienienia, a także uzyskasz efekt liftingu i redukcji obrzęków. Zabieg Gwiazd, szczególnie polecany jako przygotowanie do Laseroterapii. Dostępne w naszych wybranych Placówkach: Warszawa Wilanowska, Królewska oraz w Łodzi. Zapraszamy!

Endermologia LPG Alliance Cennik

Endermologia LPG Alliance(wygładzenie cellulitu, ujędrnienie skóry i redukcji tkanki tłuszczowej)
Rodzaj zabiegu 1 zabieg Pakiet 5 zabiegów Pakiet 10 zabiegów
Pojedynczy zabieg (40 min.) 250 zł 300 zł 1 100 zł  1 500 zł  2 100 zł  3 000 zł
Zabieg Focus – jedna partia ciała (20 min.) 125 zł 150 zł 550 zł  750 zł 1 050 zł  1 500 zł
Kostium Endermowear 100 zł 100 zł 100 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Ujędrnianie, modelowanie, redukcja cellulitu
   • Obszary ciała, które wymagają wyszczuplenia, ujędrnienia, wygładzenia i redukcji cellulitu.

   Mocne strony zabiegu

   • Nieinwazyjność.
   • Bezbolesność.
   • Wysoki komfort zabiegu.
   • Pobudzenie krążenia krwi.
   • Stymulacja metabolizmu komórkowego.
   • Naturalne odmładzanie.
   • Widoczna redukcja tkanki tłuszczowej.
   • Wygładzenie cellulitu.
   • Stymulacja skóry do regeneracji.
   • Spektakularne efekty już 5-6 zabiegach.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje wykwalifikowany kosmetolog.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Procedura jest komfortowa i relaksacyjna dla Pacjenta.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Brak okresu rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Innowacyjna głowica zabiegowa urządzenia Endermologie LPG Alliance

   Endermologie LPG Alliance opiera się na wykorzystaniu innowacyjnej głowicy zabiegowej, której rolka została wzbogacona o zmotoryzowaną klapkę. Dzięki temu nowemu patentowi możliwa jest wielowymiarowa i szybka penetracja tkanki.

   Nieinwazyjność zabiegu i komfortowe samopoczucie Pacjenta

   Zasada działania urządzenia polega na zastosowaniu ciśnienia zmiennego, co sprawia, że zabieg jest niezwykle komfortowy i przyjemny.

   Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej i trwałe usuwanie cellulitu

   Konsekwencją oddziaływania LPG Alliance na adipocyty jest aktywacja naturalnego procesu lipolizy, co z kolei przyczynia się do zamiany tłuszczu w energię, która pobudza proces metabolizmu.

   Trwałe efekty poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

   Dostarczane do powierzchni skóry mikroimpulsy pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, tym samym przyczyniając się do widocznego odmłodzenia skóry.

   Wskazania

   • Cellulit.
   • Wiotka skóra.
   • Nadwaga.
   • Obrzęki.
   • Zaburzenia w krążeniu krwi i limfy.
   • Przewlekłe stany napięcia mięśni.
   • Nadmiar toksyn w organizmie.

   Przeciwwskazania

   • Pierwszy trymestr ciąży.
   • Aktywne nowotwory.
   • Zapalenie żył.
   • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych.
   • Choroby krwi.
   • Bielactwo.
   • Infekcje.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza z Pacjentem wywiad w celu zdiagnozowania potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań.

   Pierwszy zabieg

   Zabieg Endermologie LPG Alliance trwa około 30 minut. W tym czasie Pacjent zakłada specjalną odzież zabiegową – „endermowear”, czyli kostium, który ułatwia poślizg rolek urządzenia na powierzchni ciała. Kosmetolog przesuwa głowicę masującą, co, pod wpływem podciśnienia, powoduje powstanie fałdy skórnej. Podczas tej procedury, skóra przybiera kształt fali, co umożliwia dokładne jej rolowanie, na zewnątrz i od wewnątrz, za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. Co istotne, żeby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale także względem siebie, zgodnie ze stanem tkanki oraz intensywnością wybranego zabiegu. W ten sposób, skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach. Proces ten pobudza krążenie, metabolizm oraz stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych. Ponadto, podczas zabiegu LPG Alliance, usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana skóra rozpoczyna dynamiczną produkcję elastyny i kolagenu, co ją widocznie ujędrnia. Terapia jest przyjemna i relaksująca.

   Konsultacja kończąca

   Po wykonaniu każdego z zabiegów Pacjent może powrócić do codziennych aktywności życiowych bez konieczności przechodzenia przez okres rekonwalescencji.

   Jak się przygotować?

   Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań.

   Częste pytania

   Co jest ważne w trakcie stosowania terapii endermologie LPG Alliance?

   W czasie trwania terapii endermologie LPG Alliance bardzo ważne jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, wykonywanie lekkich ćwiczeń, a także wypijanie około 2,5 litra wody dziennie.

   Dla kogo przeznaczona jest nowoczesna kuracja LPG Alliance?

   Leczenie LPG Alliance dedykowane jest wszystkim tym, którzy zmagają się z problemem wiotkiej skóry po odchudzaniu lub znacznej utraty wagi. Ponadto zabieg przeznaczony jest dla osób z pomarańczową skórką, nie idealną sylwetką i nieestetycznym wyglądem poszczególnych części ciała.

   Na jakie efekty końcowe można liczyć po wykonaniu serii zabiegów?

   Po wykonaniu wskazanej przez specjalistę ilości zabiegów, można liczyć na wygładzenie cellulitu, wymodelowanie ciała, odmłodzenie i ujędrnienie skóry, wcięcie w talii oraz spektakularne polepszenie prezencji.

   Komentarz eksperta

   Endermologie LPG Alliance pozwala na intensywną stymulację tkanek, która wpływa na kondycję, a także prezencję ciała. To urządzenie, które w sposób nieinwazyjny przyczynia się do wyszczuplenia oraz wymodelowania sylwetki. Nowa technologia sprzętu pozwala na podniesienie komfortu podczas terapii, a także przyspieszenie efektów leczenia.

   Dzięki innowacyjnemu systemowi LPG Alliance wygładzenie cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry odbywa się podczas pojedynczego przesunięcia głowicy. Rezultaty terapii są widoczne po wykonaniu serii trzech zabiegów. Zmniejszenie obwodu w talii, modelowanie sylwetki, a także odmłodzenie ciała odbywa się w błyskawicznym tempie, bez rekonwalescencji, co zasługuje na szczególne uznanie.

   Skuteczność terapii potwierdzają liczne badania kliniczne i zastosowanie jej w ponad 100 krajach na całym świecie. Atutem leczenia jest również możliwość zastosowania urządzenia wobec obrzęków, zastojów, blizn oraz bólów mięśni.

   0