Jak wybrać odpowiedni gabinet do depilacji laserowej w twoim mieście?

Laserowa depilacja jest bezpieczna dla skóry pod warunkiem, że jest wykonywany przez profesjonalistę, przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Wiele Pacjentek obawia się efektów ubocznych wywołanych ekspozycją żywych tkanek na promieniowanie lasera. Wątpliwości te są uzasadnione, dlatego też przed udaniem się na wizytę, warto sprawdzić wybrany gabinet medycyny estetycznej pod kątem rzetelności wykonywanych usług.       

                                                                                                                                                                  Depilacja laserowa – na co zwracać uwagę przy wyborze gabinetu medycyny estetycznej?

Laserowa depilacja to zabieg uwielbiany zarówno przez kobiety, jak i coraz liczniejsze grono mężczyzn. Aby był skuteczny, a przede wszystkim bezpieczny, musi być wykonany w specjalistycznym gabinecie kosmetologii lub medycyny estetycznej. Jak sprawdzić, czy dane miejsce ma potencjał, aby spełnić nasze oczekiwania?

Po pierwsze: poszukaj informacji. W dobie Internetu “prześwietlenie” danego zakładu usługowego lub jego personelu nie stanowi większych trudności. Zajrzyj na stronę gabinetu, do którego masz zamiar się udać. Czy jest tam zakładka dotycząca personelu? Jakimi kwalifikacjami mogą się pochwalić zatrudnieni tam ludzie? Jakim sprzętem dysponuje – czy są to urządzenia topowe? Bardzo pomocne jest także przejrzenie opinii o danym miejscu, które na różnych forach są udostępniane przez internautów.

Po drugie: nie bój się zadawać pytań. Dobrze wykwalifikowany personel medyczny posiada szeroką wiedzę na temat zabiegów, które są wykonywane w danym miejscu. Podczas konsultacji poprzedzającej laserowe usuwanie owłosienia, możesz zapytać o wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, o prawidłową pielęgnację skóry “przed” i “po”, a nawet poprosić o portfolio ze zdjęciami przedstawiającymi rezultaty terapii u wcześniejszych pacjentów.

Po trzecie: zaufaj swojej intuicji. Jeżeli cokolwiek w gabinecie zwróci Twoją uwagę, nie wahaj się skomentować tego faktu. Pomieszczenie zabiegowe jest brudne? Wśród personelu panuje chaos organizacyjny? Jakiś Pacjent przyszedł z awanturą z powodu źle wykonanego zabiegu? Reaguj i pamiętaj, że w każdej chwili możesz się wycofać.

Usuwanie owłosienia laserem – zgłoś się na zabieg w Warszawie!

Klinika Miracki oferuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu laseroterapii. Pacjentki i Pacjenci chcący skorzystać z depilacji laserowej w Warszawie, mają do wyboru cztery nowoczesne gabinety zlokalizowane w różnych częściach miasta. W naszej ofercie znajdują się trzy niezwykle skuteczne rodzaje zabiegu.

> Thunder MT to najpopularniejsza metoda laserowej depilacji. Stosuje się ją zazwyczaj u osób posiadających umiarkowy rodzaj owłosienia (bez nadmiernego napigmentowania). Innowacyjne urządzenie Thunder MT ma wbudowane dwa lasery, emitujące różne długości fal elektromagnetycznych: 755 nm (laser aleksandrytowy) oraz 1064 nm (laser neodymowo-yagowy). Aby osiągnąć optymalne efekty terapii, zaleca się kilkukrotne powtórzenie zabiegu w 4-tygodniowych (w przypadku twarzy), 6-tygodniowych (w przypadku rąk, klatki piersiowej, pleców, brzucha i okolic intymnych) lub 8-tygodniowych (w przypadku nóg) odstępach czasowych.

> Motus AX Deka to zabieg dedykowany Pacjentom posiadającym bardzo ciemne lub bardzo jasne włosy o cienkiej strukturze. Procedura jest przeprowadzana przy użyciu  lasera aleksandrytowego emitującego fale o długości 755 nm. Terapia składa się z 4 do 8 sesji, w zależności od miejsca zabiegowego.

> Vectus to zabieg, z którego korzystają głównie Pacjenci posiadający gęste i ciemne owłosienie. Depilacja tą metodą jest wykonywana za pomocą lasera diodowego, emitującego fale o długości 810 nm. Inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – SkinTel™ – pozwala na precyzyjne dotarcie do cebulek włosowych przy jednoczesnym pominięciu innych tkanek. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia poparzenia, zaś innowacyjny system chłodzący Advanced Contact Cooling chłodzi skórę pacjenta, zapewniając mu pełen komfort podczas zabiegu. W zależności od miejsca, które jest poddawane laseroterapii, zalecana liczba zabiegów wynosi od 4 do 8 sesji.

Skuteczność zabiegów usuwania owłosienia wykonywanych w naszej klinice jest bardzo wysoka. W trakcie pojedynczej sesji pozbywamy się od 95 do 97% włosów znajdujących się w fazie wzrostu. Kolejne sesje zabiegowe służą unieszkodliwieniu tych cebulek włosowych, które w momencie pierwszego zabiegu znajdowały się w fazie spoczynku. Po przeprowadzeniu pełnej terapii osiągamy efekt gładkiej skóry, który utrzymuje się przez wiele lat, a często do końca życia.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie rozwieją Twoje wątpliwości!

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki