Menu

Rusza AKCJA CIAŁO w Klinice Miracki. Rozpocznij z nami przygotowania do sezonu: wybierz najlepsze ceny i zabiegi. Perfekcyjnie wymodeluj sylwetkę zanim nadejdzie wiosna!

Jak co roku, przed nadejściem wiosny przypominamy, że aby w trakcie ciepłych miesięcy zachwycać perfekcyjną sylwetką – przygotowania do sezonu warto zacząć już teraz. I jak co roku, kiedy w naszej klinice rusza AKCJA CIAŁO  przygotowujemy dla Was pakiety wyjątkowych zabiegów w najniższych cenach!
Tym razem przygotowaliśmy naprawdę niepowtarzalną ofertę: w pełni elastyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb pakiety zabiegowe, które możecie pod okiem naszych ekspertów dowolnie komponować! Nasi specjaliści podpowiedzą Wam, jak najlepiej poprowadzić terapię, aby skutecznie pozbyć się cellulitu, rozstępów, zbędnych kilogramów, czy centymetrów w obwodach!

Wybierz jeden z dwóch pakietów:

BASIC: wpłać 2000 zł i korzystaj z wyjątkowych cen pakietu BASIC oraz darmowych konsultacj kosmetologicznych, medycznych i chirurgicznych.

PREMIUM: wpłać 3000 zł i korzystaj z jeszcze korzystniejszych cen pakietu PREMIUM oraz darmowych konsultacji specjalistycznych.

Wybierz spośród najlepszych zabiegów: Endermologie LPG Alliance, SculpSure, Lipo Life 3G, Vaser Lipo, Accent Prime, Vela Shape, Alidya, lipooliza iniekcyjna, karboksyterapia, lifting ciała metodą HIFU SonoQueen lub Ultraformer III.

Chcesz skorzystać z gotowych pakietów? Autorskie plany zabiegowe doktora Krzysztofa Mirackiego i mgr kosmetologii i fizjoterapii Eweliny Majko czekają na Ciebie!

Nie czekaj do ostatniej chwili! Juz dziś rozpocznij swój plan zabiegowy zapisując się na zabieg: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030605 905 608 Chcesz poznać szczegóły i ceny? Zapraszamy do pobrania cennika.

Zobacz również

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.