Menu

Rusza AKCJA CIAŁO w Klinice Miracki. Rozpocznij z nami przygotowania do sezonu: wybierz najlepsze ceny i zabiegi. Perfekcyjnie wymodeluj sylwetkę zanim nadejdzie wiosna!

Jak co roku, przed nadejściem wiosny przypominamy, że aby w trakcie ciepłych miesięcy zachwycać perfekcyjną sylwetką – przygotowania do sezonu warto zacząć już teraz. I jak co roku, kiedy w naszej klinice rusza AKCJA CIAŁO  przygotowujemy dla Was pakiety wyjątkowych zabiegów w najniższych cenach!
Tym razem przygotowaliśmy naprawdę niepowtarzalną ofertę: w pełni elastyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb pakiety zabiegowe, które możecie pod okiem naszych ekspertów dowolnie komponować! Nasi specjaliści podpowiedzą Wam, jak najlepiej poprowadzić terapię, aby skutecznie pozbyć się cellulitu, rozstępów, zbędnych kilogramów, czy centymetrów w obwodach!

Wybierz jeden z dwóch pakietów:

BASIC: wpłać 2000 zł i korzystaj z wyjątkowych cen pakietu BASIC oraz darmowych konsultacj kosmetologicznych, medycznych i chirurgicznych.

PREMIUM: wpłać 3000 zł i korzystaj z jeszcze korzystniejszych cen pakietu PREMIUM oraz darmowych konsultacji specjalistycznych.

Wybierz spośród najlepszych zabiegów: Endermologie LPG Alliance, SculpSure,