AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł
Opublikowano

Wygraj walkę z cellulitem! Endermologia – przyjemny sposób na redukcję cellulitu.

Mordercze treningi na siłowni, restrykcyjna dieta i codzienne wsmarowywanie w ciało preparatów ujędrniająco-antycellulitowych, a cellulit wciąż jest? Czasem ćwiczenia i domowa pielęgnacja nie wystarczają. By skutecznie pozbyć się cellulitu, potrzebne jest profesjonalne działanie. W osiągnięcia celu, jakim jest gładka i jędrna skóra doskonale pomaga endermologia, wykonywana za pomocą urządzeń najnowszej generacji. Mechaniczny masaż podciśnieniowy to nie tylko jeden ze skuteczniejszych sposobów na pozbycie się cellulitu, lecz także jedna z najprzyjemniejszych procedur zabiegowych w medycynie estetycznej.

Endermologia – ideał w dziedzinie wyszczuplania sylwetki

Endermologia to prawdziwy HIT w kategorii zabiegów modelujących sylwetkę. Przede wszystkim ze względu na naturalny, bezinwazyjny i bezbolesny przebieg, a jednocześnie możliwość uzyskania naprawdę spektakularnych efektów wyszczuplenia sylwetki i redukcji cellulitu. Mechaniczna stymulacja skóry w sposób naturalny prowadzi do reaktywacji metabolizmu komórek, dzięki czemu w wyniku masażu Pacjent uzyskuje efekt wyszczuplenia, redukcji cellulitu, ujędrnienia skóry, a nawet jej odmłodzenia. Cały, zazwyczaj 30-40 minutowy masaż odbywa się z zachowaniem pełnego komfortu dla Pacjentów, którzy bardzo doceniają dodatkowy efekt terapeutyczny zabiegu. Poza cellulitem i ,,boczkami” w trakcie zabiegu pozbywają się oni również obrzęków, bólu stawów, a także ogólnego napięcia mięśniowego.

Endermologia LPG Alliance – najnowsze urządzenie

W naszej Klinice do zabiegu endermologii wykorzystujemy najnowsze urządzenie, czyli Endermologie LPG Alliance, którego ogólnopolska premiera odbyła się właśnie w Klinice Miracki. Urządzenie to pozwala na wykonanie jeszcze skuteczniejszego zabiegu wyszczuplającego i zabiegu na cellulit, niż starsze urządzenia wykorzystywane do masażu endermologicznego. To głównie zasługa unikalnej głowicy, która pozwala łączyć działanie wyszczuplające, ujędrniające i antycellulitowe. Ponadto, nowa głowica charakteryzuje się większą autonomicznością działania, co pozwala jej dodatkowo wspierać pracę kosmetologa w zakresie perfekcyjnego ustawiania parametrów oraz nacisku na skórę. W nowym urządzeniu mamy też do czynienia z nowym sposobem dystrybucji fali podciśnieniowej – zamiast ciągłej fali, zastosowane zostało podciśnienie przerywane, dzięki czemu zabieg jest jeszcze przyjemniejszy i bardziej relaksujący dla Pacjenta.

Czy masaż próżniowy zastąpi nam dietę i siłownię?

Regularne wykonywanie zabiegu endermologii to przyjemny sposób na poprawę wyglądu sylwetki. Dla nas liczy się jednak przede wszystkim zdrowie Pacjenta. Regularna aktywność fizyczna, zbilansowana dieta, bogata w mikroelementy i witaminy sprawiają, że Pacjent nie tylko dobrze wygląda, ale poprawia stan swojego zdrowia i lepiej się czuje. Endermologia pomaga w osiągnięciu tych efektów – jest metodą wspomagającą kształtowanie sylwetki. Pozwala również na skuteczną redukcję cellulitu, co nie zawsze jest osiągalne dzięki ćwiczeniom. Połączenie zdrowego trybu życia z działaniem masażu podciśnieniowego daje doskonałe rezultaty, poprawia nie tylko wygląd ale również kondycję Pacjenta. Dodatkowo, endermologia ma działanie relaksujące i pozwala pozbyć się obrzęków, co bardzo dobrze wpływa na codzienne samopoczucie.

Zapraszamy na zabieg endermologii do jednego z oddziałów naszej kliniki w Warszawie. Więcej informacji na temat zabiegu znajdziesz tu:
Endermologia LPG Alliance

Kategorie

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki