zabiegi medycyny estetycznej na płaski brzuch

Zabiegi, dzięki którym zyskasz płaski brzuch

Ćwiczenia na płaski brzuch i dieta nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty, szczególnie w przypadku brzucha po ciąży czy predyspozycji do odkładania się tkanki tłuszczowej na tym obszarze. Z wiekiem, kiedy nasz metabolizm spowalnia, marzenie o szczupłym brzuchu bywa poza zasięgiem. Gdy zawiodą tradycyjne metody, z pomocą przychodzą bezpieczne i skuteczne zabiegi, z których warto skorzystać szczególnie teraz, podczas trwającej akcji „Ciesz się Pięknym Ciałem”. Lato to okazja, aby zachwycić swoim brzuchem na plaży lub nad jeziorem, nie przegap jej!

Sposoby na płaski brzuch

Wiele osób zadaje sobie pytanie „Jak mieć płaski brzuch?”, kiedy dieta i ćwiczenia zawodzą. Pacjentom pragnącym uzyskać wymarzony brzuch za pomocą małoinwazyjnych metod niewymagających długotrwałej rekonwalescencji, możemy zaproponować paletę zabiegów, które pomogą im spełnić ich cel. Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie, dlatego podczas konsultacji kosmetolog proponuje terapie odpowiednie dla konkretnego przypadku. Ilość tkanki tłuszczowej, cellulit na brzuchu, jędrność i elastyczność skóry – jest wiele czynników, od których zależy utworzenie idealnego planu odpowiadającemu potrzebom Pacjenta. Dzięki ogromnemu wyborowi najnowocześniejszych technologii, w naszej klinice możliwe jest dopasowanie metod, które sprawdzą się właśnie w Twojej sytuacji! Wśród naszych zabiegów znajdziesz aż 3 rodzaje urządzeń HIFU (Utims, SonoQueen, Ultraformer), kriolipolizę, SculpSure, Onda, Endermologie, Accent Prime oraz wiele innych hitów współczesnej kosmetologii.

Kriolipoliza uwolni Cię od zbędnej tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza Cooltech już od kilku lat jest liderem wśród urządzeń redukujących nadmierny tłuszczyk. Podczas zabiegu wybrany obszar jest zasysany, a następnie w kontrolowany sposób chłodzony. Komórki tłuszczowe zostają wymrożone w temperaturze -8 stopni Celsjusza, a następnie usunięte z organizmu za pomocą układu limfatycznego. Kriolipoliza Cooltech jest bezpieczna i komfortowa, podczas zabiegu uszkodzona zostaje jedynie tkanka tłuszczowa, pozostawiając tkanki okalające nienaruszone. Po wydaleniu komórek tłuszczowych z organizmu możemy mieć pewność, że rezultat jest trwały i nie czeka nas efekt jo-jo. Wystarczy 70 minut, aby zlikwidować ok. 30-40% zbędnej tkanki tłuszczowej z brzucha, co stanowi fantastyczną bazę do modelowania tego obszaru i osiągnięcia wymarzonego celu.

Wyszczuplenie i ujędrnienie brzucha

Urządzeniem, które doskonale sprawdza się w modelowaniu brzucha jest laser SculpSure. W trakcie 25-minutowego zabiegu usuwa około 25% tkanki tłuszczowej z wybranego obszaru. Zaletami laserowej redukcji „tłuszczyku” z pewnością jest szybkość i spektakularność efektów, niewielka inwazyjność oraz brak okresu rekonwalescencji. Laserowo uszkodzone komórki tłuszczowe zostają naturalnie usunięte z organizmu, natomiast Pacjentowi pozostaje już tylko radość z rezultatu, bo poza wyszczupleniem zabieg ma także dodatkową zaletę. Laser SculpSure uruchamia w skórze procesy regeneracyjne intensyfikując produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu brzuch odzyskuje jędrność i elastyczność. Zazwyczaj wystarczy jeden zabieg, aby osiągnąć upragniony efekt. Pełnym rezultatem wyraźnie smuklejszego brzucha i bardziej sprężystej skóry możesz cieszyć się po ok. 1,5 miesiąca od zabiegu, czyli jeszcze tego lata!

Perfekcyjne modelowanie HIFU

Technologia HIFU oparta jest na działaniu ultradźwięków, tzw. wysoce skoncentrowanej energii fal ultradźwiękowych, których właściwości pozwalają przeniknąć przez naskórek bez jego naruszenia i dotrzeć nawet do głębokich warstw skóry. Używając wysokiej temperatury – 65 stopni Celsjusza – HIFU powoduje mikrouszkodzenia umożliwiające przebudowę skóry oraz redukcję tkanki tłuszczowej podczas jednego zabiegu. Głęboka penetracja pozwala na wyszczuplenie brzucha i nadanie skórze jędrności, czego pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu. Ultradźwięki nazywane są przyszłością kosmetologii, co potwierdza wysoka skuteczność zabiegów Utims, Ultraformer oraz SonoQueen. Stosowane są one nie tylko na ciało, ale również na twarz, ponieważ specjalne głowice dostosowane są do różnych głębokości skóry, napinając ją i przywracając jej sprężystość.

Ujędrnienie i napięcie skóry brzucha

W walce o piękny brzuch pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej jest połową sukcesu. Po schudnięciu częstym problemem jest obwisła skóra i wiotkość, związana także z upływem czasu. Aby uelastycznić i napiąć skórę na brzuchu oraz zredukować pojawiający się na tym obszarze cellulit, warto skorzystać z zabiegów Endermologie. Stymulacja tkanek poprzez masaż próżniowy jest nie tylko bardzo skuteczna, ale i przyjemna, dlatego Endermologie należy do ulubionych zabiegów naszych Pacjentek. Seria zabiegów pozwala na ujędrnienie skóry nawet do 71% i zmniejszenie cellulitu o 67%, natomiast w talii odnotowujemy utratę ok. 5,2 cm. Połączenie masażu, działania fal radiowych i podczerwieni to przepis na walkę z wiotkością skóry urządzeniem Vela Shape III. Wielowymiarowe działanie pozwala na trwałe wymodelowanie obszaru brzucha już po pierwszym 30-minutowym zabiegu.

Wszystkie zabiegi na ciało objęte są akcją „Ciesz się Pięknym Ciałem”, w której Pacjenci mogą korzystać z terapii w atrakcyjnych cenach. Dowiedz się więcej o akcji „Ciesz się Pięknym Ciałem”.

akcja piękne ciało, cellulit na brzuchu, nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, piękne ciało, płaski brzuch

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki