AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Kosmetyki gabinetowe

Mianem kosmetyków gabinetowych określa się preparaty stosowane w gabinetach kosmetycznych, których używa się podczas wykonywania zabiegów SPA, a także rozmaitych działań z zakresu medycyny estetycznej. Ze względu na swoje mocne i specyficzne działanie, służą do aplikacji w jedynie gabinecie kosmetycznym lub dermatologicznym oraz w klinikach medycyny estetycznej pod okiem specjalisty. Kosmetyki gabinetowe nie są przeznaczone do użytku domowego.

Kosmetyki gabinetowe – zastosowanie

Profesjonalne kosmetyki gabinetowe to preparaty, których używa się podczas różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Dobry gabinet kosmetyczny wyposażony jest przede wszystkim w: Maski o różnym działaniu (w tym głęboko oczyszczające, rozjaśniające, nawilżające czy wygładzające) do stosowania na twarz, szyję i dekolt oraz dłonie Glinki oczyszczające i złuszczające do stosowania na twarz Preparaty do mikrodermabrazji zawierające składniki aktywne oraz przeciwutleniacze Preparaty do zabiegów mezoterapii igłowej, między innymi kwas hialuronowy, kompleks witamin, kwasy nukleinowe, składniki mineralne, aminokwasy czy kolagen Balsamy chłodzące i kojące do stosowania po zabiegach depilacji laserowej Kwasy stosowane przy peelingach chemicznych, zabiegach ujędrniających i likwidujących przebarwienia. Kosmetyki gabinetowe powinny być stosowane przez dermatologów i lekarzy odpowiedzialnych za przeprowadzenie zabiegu kosmetycznego. Niektóre z nich charakteryzują się silnym działaniem. Użyte we nieodpowiedni sposób mogą okazać się szkodliwe, w szczególności te służące do eksfoliacji oraz wprowadzane pod skórę. Kosmetyki gabinetowe muszą być zastosowane umiejętnie, we właściwy sposób i z wykorzystaniem odpowiednich urządzeń, aby mogły przynieść pożądane efekty.

Polecane zabiegi z użyciem kosmetyków gabinetowych:

Peeling „Salipeel Lic” Peeling chemiczny Peeling „Yellow Peel” Peeling „Ferulac Peel” Peeling „Whitening” Cosmelan Maska Skin Fit NEAUVIA Organic Peeling PRX Kwas hialuronowy Peeling Retises CT Peeling Refresh

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki