AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Lifting podbródka

Lifting podbródka to zabieg dla osób, które dostrzegają na swojej twarzy oznaki starzenia się. Wraz z upływem czasu skóra traci swoją jędrność i zaczyna stawać się wiotka. Przez to, twarz traci kształtny owal, co objawia się między innymi opadającym podbródkiem. Osoby, których twarz straciła swój naturalny kształt wyglądają na zmęczone oraz starsze. Medycyna estetyczna dysponuje wieloma zabiegami, które radzą sobie z opadającymi rysami twarzy. Lifting podbródka gwarantują zabiegi:Accent PrimeAlma Harmony iPixelAlma Harmony Clear LiftEndermoliftFerulac PeelFotona Dualis SPIcon 1540Kwas polimlekowyLipo Life 3GLipoliza iniekcyjnaLipotransfer AdiviveNeauviaNeauvia Stimulate&LiftNici liftingujące Happy LiftNici liftingujące PDONithyaPRXPeeling Retises CTPicoSureSilhouette SoftSono QueenTermolifting ZafiroUltraformer IIIWypełniacz

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do zabiegu liftingu podbródka zależy od metody, którą Pacjent wybierze. Ponieważ wybór zabiegów jest bardzo bogaty, ważne jest, by Pacjent podczas konsultacji wstępnej poinformował lekarza o lekach, które przyjmuje oraz o chorobach, na które cierpi. Tylko w ten sposób specjalista będzie mógł dostosować wybór zabiegu do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Efekty zabiegu

Efekty liftingu podbródka są widoczne już po zabiegu, jednak należy dać czas skórze na regenerację. Lifting utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy, można go powtarzać. Duży wpływ na efekty ma także tryb życia, jaki Pacjent prowadzi. Zalecana jest aktywność fizyczna oraz zdrowa dieta, lekarze odradzają za to palenie papierosów.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki