NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Lifting podbródka

Lifting podbródka to zabieg dla osób, które dostrzegają na swojej twarzy oznaki starzenia się. Wraz z upływem czasu skóra traci swoją jędrność i zaczyna stawać się wiotka. Przez to, twarz traci kształtny owal, co objawia się między innymi opadającym podbródkiem. Osoby, których twarz straciła swój naturalny kształt wyglądają na zmęczone oraz starsze. Medycyna estetyczna dysponuje wieloma zabiegami, które radzą sobie z opadającymi rysami twarzy. Lifting podbródka gwarantują zabiegi: Accent Prime Alma Harmony iPixel Alma Harmony Clear Lift Endermolift Ferulac Peel Fotona Dualis SP Icon 1540 Kwas polimlekowy Lipo Life 3G Lipoliza iniekcyjna Lipotransfer Adivive Neauvia Neauvia Stimulate&Lift Nici liftingujące Happy Lift Nici liftingujące PDO Nithya PRX Peeling Retises CT PicoSure Silhouette Soft Sono Queen Termolifting Zafiro Ultraformer III Wypełniacz

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do zabiegu liftingu podbródka zależy od metody, którą Pacjent wybierze. Ponieważ wybór zabiegów jest bardzo bogaty, ważne jest, by Pacjent podczas konsultacji wstępnej poinformował lekarza o lekach, które przyjmuje oraz o chorobach, na które cierpi. Tylko w ten sposób specjalista będzie mógł dostosować wybór zabiegu do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Efekty zabiegu

Efekty liftingu podbródka są widoczne już po zabiegu, jednak należy dać czas skórze na regenerację. Lifting utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy, można go powtarzać. Duży wpływ na efekty ma także tryb życia, jaki Pacjent prowadzi. Zalecana jest aktywność fizyczna oraz zdrowa dieta, lekarze odradzają za to palenie papierosów.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki