Lifting podbródka

Lifting podbródka to zabieg dla osób, które dostrzegają na swojej twarzy oznaki starzenia się. Wraz z upływem czasu skóra traci swoją jędrność i zaczyna stawać się wiotka. Przez to, twarz traci kształtny owal, co objawia się między innymi opadającym podbródkiem. Osoby, których twarz straciła swój naturalny kształt wyglądają na zmęczone oraz starsze. Medycyna estetyczna dysponuje wieloma zabiegami, które radzą sobie z opadającymi rysami twarzy. Lifting podbródka gwarantują zabiegi:

Accent Prime

Alma Harmony iPixel

Alma Harmony Clear Lift

Endermolift

Ferulac Peel

Fotona Dualis SP

Icon 1540

Kwas polimlekowy

Lipo Life 3G

Lipoliza iniekcyjna

Lipotransfer Adivive

Neauvia

Neauvia Stimulate&Lift

Nici liftingujące Happy Lift

Nici liftingujące PDO

Nithya

PRX

Peeling Retises CT

PicoSure

Silhouette Soft

Sono Queen

Termolifting Zafiro

Ultraformer III

Wypełniacz

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do zabiegu liftingu podbródka zależy od metody, którą Pacjent wybierze. Ponieważ wybór zabiegów jest bardzo bogaty, ważne jest, by Pacjent podczas konsultacji wstępnej poinformował lekarza o lekach, które przyjmuje oraz o chorobach, na które cierpi. Tylko w ten sposób specjalista będzie mógł dostosować wybór zabiegu do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Efekty zabiegu

Efekty liftingu podbródka są widoczne już po zabiegu, jednak należy dać czas skórze na regenerację. Lifting utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy, można go powtarzać. Duży wpływ na efekty ma także tryb życia, jaki Pacjent prowadzi. Zalecana jest aktywność fizyczna oraz zdrowa dieta, lekarze odradzają za to palenie papierosów.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki