Sculpsure – redukcja tłuszczu w 25 minut

NIEINWAZYJNE LASEROWE USUWANIE TŁUSZCZU

Nowość – laser Sculpsure do nieinwazyjnego, błyskawicznego usuwania tłuszczu i modelowania sylwetki już dostępny w Klinice Miracki!
Dlaczego wybrać laser Sculpsure?
– Najkrótszy czas trwania zabiegu: TYLKO 25 MINUT!
– Najlepsze efekty redukcji tłuszczu: 25% SKUTECZNIE USUNIĘTEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ,
– całkowicie nieinwazyjny zabieg,
– brak okresu rekonwalescencji i widocznych śladów po zabiegu!

TYLKO TERAZ PREMIEROWE CENY W KLINICE MIRACKI:
ZABIEG NA 4 OBSZARY (16 PADÓW) ZA 8 000 ZŁ (ZAMIAST 20 000 ZŁ)

Zalety zabiegu

Na rynku medycyny estetycznej pojawia się nowa gwiazda wśród laserowych metod wyszczuplania sylwetki. Najnowocześniejszy, nieinwazyjny laser Sculpsure, którego największym atutem jest skuteczność zabiegu przy jednoczesnym błyskawicznym czasie trwania procedury! Już w 25 minut Sculpsure jest w stanie nadać Twojemu ciału szczupły, wysmuklony wygląd. Tak krótki czas wystarcza, aby pozbyć się nadmiarów tkanki tłuszczowej poprzez laserową lipolizę Sculpsure!
Ze względu na swoją charakterystykę i całkowity brak inwazyjności laser Sculpsure jest idealną metodą wyszczuplania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej dla Pacjentów o wszystkich typach skóry. Jest perfekcyjnym urządzeniem dla wszystkich Pacjentów, którzy chcą pozbyć się zbędnego tłuszczu, szczególnie w trudnych obszarach, opornych na inne metody wyszczuplania: na udach, boczkach, kolanach, ramionach.

Efekty

W wyniku terapii Sculpsure skutecznie usuwana jest miejscowo nagromadzona tkana tłuszczowa, a skóra nabiera jędrności i elastyczności.
Rezultaty w postaci wyszczuplonego i wysmuklonego ciała widoczne są już po pierwszym zabiegu, który trwa zaledwie 25 minut!

Wskazania

Rewolucyjna metoda ujędrniania ciała i wyszczuplania oraz redukcji miejscowo nagromadzonego tłuszczu  laserem Sculpsure – jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie:
– pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu,
– wyszczuplić brzuch, boczki, kolana, ramiona, uda czy pośladki,
– wymodelować i wysmuklić sylwetkę,
– nadać skórze jędrności i naturalnej sprężystości.
Mając na uwadze fakt, że terapia laserem Sculpsure jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym – jest ona doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich Pacjentów niezależnie od typu skóry.

Szczegóły zabiegu

25 minut! Tylko tyle czasu potrzebuje rewolucyjny laser Scuplsure, aby przywrócić sylwetce smukłość i zredukować nagromadzony, nawet najbardziej uporczywy tłuszcz w dowolnym obszarze ciała. Do tego całkowicie nieinwazyjnego zabiegu Pacjent nie musi przygotowywać się w żaden szczególny sposób – istotne jest tylko, jak w przypadku każdej terapii laserowej, aby zadbać o ochronę skóry przed działaniem światła lasera. A zatem: nie przystępować do zabiegu z opalenizną, a przed wizytą nie przyjmować leków światłouczulających.
Sama procedura nie jest dla Pacjenta przyjemna, a towarzyszącym jej odczuciem jest silne rozgrzanie skóry, łagodzone jednak przez wbudowane w urządzenie systemy chłodzące. Laser diodowy Sculpsure o długości fali 1060 nm (bardzo wysokie powinowactwo długości fali do tkanki tłuszczowej) podgrzewa tkanki do temperatury 42-47 stopni przy pomocy specjalnych aplikatorów (tak zwanych padów).
Urządzenie posiada 4 aplikatory (pady) z których każdy ogrzewa powierzchnię 24 cm2. Zabieg można wykonywać jednocześnie wszystkimi czterema padami, a zatem lekarz ma możliwość działania w jednym momencie na powierzchni aż 96 cm2.
Specyficzne powinowactwo długości fali do tkanki tłuszczowej powoduje, że w skórze (rozgrzanej do głębokości aż 3 cm) uszkodzone zostają komórki tłuszczowe – nawet te najbardziej uporczywe, na które nie działają inne metody wyszczuplania.
Po 25 minutach zabiegu bardzo wyraźnie widoczne są efekty działania lasera, a co najważniejsze – skóra pozostaje nienaruszona, co jest ogromną przewagą wyszczuplania i konturowania sylwetki Sculpsure nad innymi metodami liposukcji.

Wskazania pozabiegowe

Po zabiegu skóra Pacjenta jest całkowicie nienaruszona, a jedynie zaczerwieniona i opuchnięta. Objawy te ustępują samoczynnie po kilku dniach. Aby optymalnie dbać o skórę po zabiegu warto, jak w przypadku wszystkich terapii laserowych, chronić ją przed nadmierną ekspozycją na słońce. Poza tym można powrócić natychmiast po zabiegu do standardowych metod pielęgnacji skóry.

Opis urządzenia

Laser Sculpsure to technologia, którą śmiało można nazwać technologią nowej ery. Wykorzystanie w urządzeniu lasera diodowego o długości fali 1060 nm, charakteryzującej się wysokim powinowactwem do tkanki tłuszczowej pozwala w minimalnym czasie osiągać maksymalne rezultaty.
Zrzut ekranu 2017-02-14 15.21.04Zrzut ekranu 2017-02-14 15.19.56

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu nieinwazyjnego wyszczuplania ciała laserem diodowym Sculpsure są:
– przerwanie ciągłości naskórka w miejscu zabiegu,
– aktywne infekcje,
– choroby nowotworowe,
– przyjmowanie ziół i leków światłouczulających,
– nadmierna, świeża opalenizna,
– ciąża i okres laktacji.

Aktualna promocja

CENY PROMOCYJNE!

ZABIEG NA 4 OBSZARY (16 PADÓW) ZA 8 000 ZŁ ZAMIAST 20 000 ZŁ