Skip to main content

Czy wiesz, że Depilacja Laserowa jest najskuteczniejszym zabiegiem trwałego usuwania owłosienia?

Czy wiesz, że Depilacja Laserowa jest najskuteczniejszym zabiegiem trwałego usuwania owłosienia?

W Klinice Miracki w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi Specjaliści mają do dyspozycji aż 6 rodzajów wysokiej klasy Laserów przeznaczonych do Depilacji Laserowej:

W Klinice Miracki w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi Specjaliści mają do dyspozycji aż 6 rodzajów wysokiej klasy Laserów przeznaczonych do Depilacji Laserowej:

Perfekcyjna gładkość bez podrażnień to efekty Depilacji Laserowej!

Tradycyjne metody usuwania owłosienia przynoszą krótkotrwałe efekty, ponieważ włosy odrastają. Czasem nieumiejętnie golone nawet wrastają w skórę i pojawia się nowy poważniejszy problem. Rozwiązaniem może być zabieg Depilacji Laserowej. Poprzez wykorzystanie energii światła i wywołanie selektywnej fototermolizy, trwale uszkadzane są mieszki włosowe, czego efektem jest uniemożliwienie ponownego wzrostu włosa. 

Depilacja Laserowa jest rewolucyjną metodą usuwania owłosienia z każdego obszaru ciała. Po jednym zabiegu możesz spodziewać się zmniejszenia liczby włosów o około 30%, zaś seria zabiegów sprawi, że Twoja skóra będzie stawała się coraz gładsza. Owłosienie będzie się stopniowo przerzedzać, aż całkiem zniknie po wykonaniu pełnej serii zabiegów. Po serii zabiegów epilacji, Pacjent może cieszyć się idealnie gładką skórą bez podrażnień i wrastających włosków. Indywidualne cechy każdego Pacjenta oraz zmiany hormonalne mogą wpływać na pojawienie się pojedynczych, słabych włosków po pewnym czasie od zakończenia terapii. Wówczas wystarczy wykonać zabieg przypominający, który utrwali efekty.

Depilacja Laserowa może okazać się rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z wrastającymi włoskami, czy podrażnieniami po goleniu. Dzięki nowoczesnym Laserom, przeznaczonym specjalnie do zabiegów Depilacji Laserowej, w ciągu kilkunastu tygodni Pacjent może pozbyć się zbędnego owłosienia. Wystarczy kilka sesji, aby zniszczyć niechciane włosy na ciele, na twarzy, a także w okolicach intymnych. Skuteczność zabiegu, bezpieczeństwo i zminimalizowane odczucia bólowe są niewątpliwymi zaletami Depilacji Laserowej.

depilacja laserowa warszawa


Depilacja Laserowa Premium Deka Pro

Laser PREMIUM Deka PRO to ultramocny i ultraszybki Laser do Epilacji stworzony przez włoską firmę DEKA. Wersję PRO wyróżnia podwójna moc (z 10 kW do 20 kW) oraz zwiększona szybkość trybu pracy Moveo, co przekłada się na efektywność chłodzenia miejsca poddanego zabiegowi i skrócenie czasu procedury aż o połowę.

 • Ultraszybki Laser i Ultramocny Laser;
 • Skrócony czas zabiegu o 50%;
 • Zintensyfikowane chłodzenie kontaktowe;
 • Wysoka skuteczność na wszystkie typy włosków, w tym ciemne, jasne oraz cienkie i grube włosy;
 • Odpowiedni do każdego fototypu skóry;
 • Technologia MOVEO RED sprawia, że zabieg jest szybki, bezpieczny i komfortowy.

Dowiedz się więcej:

depilacja laserowa warszawa


Depilacja Laserowa Premium Deka 

Nowoczesny laser włoskiej firmy DEKA to połączenie dwóch długości fali – aleksandrytowej 755 nm oraz neodymowo-yagowej 1064 nm. Dzięki wykorzystaniu dwóch długości fal jest bardzo skuteczny w epilacji – usuwa włosy zarówno cienkie jak i grube oraz jasne i ciemne, dodatkowo jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry. 

 • Zaawansowana technologia i innowacyjność;
 • Ultramocny i ultraszybki laser;
 • Wysoka skuteczność;
 • Niezwykła precyzja wykonania zabiegu;
 • Do każdego rodzaju włosów i każdego fototypu skóry;
 • Chłodzenie kontaktowe w technologii MOVEO z szybkim i wydajnym chłodzeniem o temperaturze 5°C – 15°C;
 • Komfort i bezpieczeństwo zabiegu.

Dowiedz się więcej:


Depilacja Laserowa Premium Quanta

Laser włoskiego producenta Quanta System to szybki i mocny laser przeznaczony do epilacji. Jego innowacyjność polega na zastosowaniu MIXED Technology, czyli połączeniu dwóch laserów epilacyjnych: lasera aleksandrytowego o długości fali 755 nm i lasera neodymowo–yagowego o długości fali 1064 nm. Rozwiązanie to umożliwia zindywidualizowanie epilacji laserowej i zwiększa jej skuteczność. 

 • Jest to rozwiązanie dla najbardziej wymagających Pacjentów, ponieważ umożliwia epilację laserową bez kompromisów między bezpieczeństwem a skutecznością. Efekty zabiegu widoczne są już po wykonaniu pierwszej procedury;
 • Niezawodny w laserowej depilacji każdego typu owłosienia;
 • Zabieg trwa krótko – Technologia Automotion zwiększa szybkość i precyzję zabiegu ;
 • Laser wyposażony jest w specjalny system chłodzenia, który minimalizuje odczucia bólowe podczas zabiegu epilacji;
 • Elastyczność tego urządzenia pozwala operatorowi wybrać emisję pojedynczej lub podwójnej długości fali, stosując impulsy symultaniczne lub sekwencyjne, które można dostosować do potrzeb Pacjenta

Dowiedz się więcej:

Depilacja laserowa Motus Warszawa nogi


Depilacja Laserowa Cocoon Medical 

Jest to laser do epilacji hiszpańskiej marki Cocoon Medical. Jest to laser diodowy o najwyższej mocy szczytowej aż do 4800W. W urządzeniu zastosowano aż 4 rodzaje fal: aleksandrytową, diodową, blend oraz yagową.

 • Zaawansowana technologia i innowacyjność;
 • Laser diodowy o najwyższej mocy szczytowej aż do 4800W;
 • Bezpieczeństwo terapii;
 • Funkcja chłodzenia kontaktowego Crystal Freeze (+5ºC) redukuje odczucia bólowe, dzięki czemu zabieg jest komfortowy i nieinwazyjny;
 • Skutecznie usuwa wszystkie typy włosków, w tym ciemne, jasne oraz cienkie i grube włosy;
 • Niwelowanie problemu wrastających włosów oraz przeciwdziałanie zapaleniom mieszków włosowych;
 • Zabieg jest bardzo szybki dzięki większej końcówce zabiegowej i wysokiej częstotliwości impulsów.

Dowiedz się więcej:

Depilacja laserowa Motus Warszawa nogi


Depilacja Laserowa Deka

Depilacja laserowa Deka to bezpieczny, komfortowy i skuteczny zabieg pozwalający usunąć niechciane owłosienie z wybranych, nawet najwrażliwszych obszarów ciała. Jest to laser aleksandrytowy emitujący fale o długości 755 nm, posiadający bardzo wysoką absorpcję w melaninie. 

 • Usuwa każdy rodzaj włosków. Epilacja laserowa Deka umożliwia pozbycie się zarówno jasnego, jak i ciemnego owłosienia z każdego obszaru ciała;
 • Błyskawicznie wychwytuje nawet najjaśniejsze owłosienie. Wyróżnia się szybkim wychwytywaniem w skórze chromoforu melaniny – co sprawia, że uważany jest za doskonałą metodę depilacji laserowej również jasnych i cienkich włosów;
 • Komfort. Głowica urządzenia chłodzona jest do 15 stopni Celsjusza, co minimalizuje odczucia bólowe Pacjenta; 
 • Bezpieczeństwo. Laser firmy Deka działa jedynie na cebulki włosa, nie naruszając przy tym ciągłości naskórka i nie uszkadzając skóry;

Dowiedz się więcej:

depilacja laserowa vectus warszawa


Depilacja Laserowa Cynosure

System lasera amerykańskiej marki Cynosure został opracowany przez naukowców Harvard University i posiada certyfikat FDA, który potwierdza skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych przy jego użyciu. Dzięki unikatowej długości fali lasera, skutecznie i trwale niszczy żywą część włosa – jego macierz.

 • Rekomendowany do ciemnych włosów;
 • Procedura zabiegowa trwa krótko. Dzięki dużej końcówce zabiegowej epilacja dużych obszarów wykonywana jest w krótkim czasie;
 • System chłodzący Advanced Contact Cooling, który minimalizuje odczucia bólowe;
 •  Swoją skuteczność zawdzięcza m.in. zastosowaniu inteligentnego czytnika melaniny w skórze – Skintel, dzięki któremu możliwe jest indywidualne ustawienie parametrów zabiegu do potrzeb skóry Pacjenta.

Dowiedz się więcej:


Wszystkie nowoczesne Lasery dostępne w Klinice Miracki są wyposażone w dodatkowy system chłodzący, który niweluje dyskomfort i nieprzyjemne doznania podczas zabiegu. Osoby, które mają bardzo wrażliwą skórę lub niski próg bólu, mogą dodatkowo skorzystać  z kremu znieczulającego.

Zapraszamy do naszych Placówek w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi!


Poznaj nasze promocje


Pomysł na prezent


Jeśli masz pytania, nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)
Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)
Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul.  Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz)
wejście od ul. Powązkowskiej
Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)
Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

ul. Fabryczna 1 (Kraków)
Kod pocztowy: 31-553 Kraków

ŁÓDŹ

ul. Piotrkowska 157A (Łódź)
Kod pocztowy: 90-440 Łódź


Opinie naszych Pacjentów

Zobacz

Monika, Klinika Miracki Mokotów, Portal Google

Od roku korzystam z epilacji Vectusem w klinice przy Wilanowskiej i jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu. Już po pierwszym zabiegu był widoczny efekt. Pani Natalia, która wykonuje zabiegi jest osobą pełną profesjonalizmu, przemiłą i kontaktową. Jak najbardziej polecam Klinikę i Panią Natalię. Serdecznie Wszystkich pozdrawiam.

Patrycja Skwierczyńska, Klinika Miracki Żoliborz, Portal Google

Korzystałam pierwszy raz z usługi epilacji laserowej. Pani Natalia była bardzo wyrozumiała, delikatna i uprzejma. Dostałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Cały zabieg Pani Natalia była uśmiechnięta – co jest największym plusem! Oczywiście wykupiłam dwa pakiety i wracam! ♥

Agnieszka K., Klinika Miracki Żoliborz, Portal Google

Bardzo polecam zabiegi wykonywanie przez p.Magdę, w szczególności epilację laserową. Mimo, że epilacja nie należy do najprzyjemniejszych p. Magda bardzo sprawnie i profesjonalnie ją wykonuje, tak że klient nie zorientuje się kiedy zabieg dobiega końca. Ma świetne podejście do klientów, bardzo sympatyczna kosmetolog. Szczerze polecam i dziękuję. 

Aleksandra, Klinika Miracki Ursynów, Portal Google

Jest to moja kolejna już wizyta w tej klinice – szczerze polecam. Zabieg depilacji laserowej utrzymuje mi się już 2 lata (nogi). Ponadto panie które pracują w klinice są cudowne: przemiłe i uśmiechnięte. Polecam!

Julia Adamska, Klinika Miracki Ursynów, Portal Google

Szczerze polecam depilację laserową! Ogromne efekty widoczne już po pierwszym razie, pełen profesjonalizm oraz sympatyczna atmosfera! Miałam też depilacje laserowe w innych klinikach i zdecydowanie mogę powiedzieć, że z tych usług tutaj jestem najbardziej zadowolona! W szczególności polecam zabiegi wykonywane przez Panią Weronikę Jackowską!

Aneta, Klinika Miracki Ursynów, Portal Google

Wybrałam zabiegi epilacji laserowej w Klinice Miracki dzięki konsultacji z Panią kosmetolog Ulą. Wiele jest informacji na temat zabiegów w internecie, jednak myślę, że tylko dzięki pomocy profesjonalnej osoby jesteśmy w stanie dobrać laser dostosowany do naszych potrzeb- rodzaju włosów, progu bólu itp. Dzięki Pani Uli poznałam w wady i zalety każdego z urządzenia do epilacji dostępnego w Klinice i wybrałam Vectus. Jestem po 1 zabiegu i wracam na kolejne 🙂 Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, higienicznie i w miłej atmosferze. Polecam Panią Ulę 😉

Wiktoria Jackowska, Klinika Miracki Ursynów, Portal Google

Mogę z czystym sumieniem polecać to miejsce. Ciepło bije od samego wejścia. Mimo że zabieg depilacji laserowej nie należy do najprzyjemniejszych, to Panie dbają o komfort klienta. Przemiła obsługa, do tego zabiegi wykonywane na wysokim poziomie. Pełna profeska! 😅❤️

Monika, Klinika Miracki Centrum, portal Google

Bardzo profesjonalna obsługa – Pani Agatka & Pani Gabrysia z Królewskiej są najlepsze:) Polecam epilację Thunderem – nawet ja dałam radę;), naprawdę wysoka skuteczność, a sam Thunder jest prawie bezbolesny

 Ewa, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Muszę przyznać, że czekałam z wystawieniem opinii, chodziłam do Kliniki na epilację i raz na korekcję ust. Zaczęło się mniej więcej 2 lata temu. Podczas zabiegów epilacji Panie są dokładne, zabiegi są szybkie ale nikt nikogo nie pospiesza, Panie zawsze robią wywiad czy wszystko było w porządku, starają się być bardzo precyzyjne i robią to dokładnie i powoli. Raz udałam się do innej kliniki w Warszawie żeby porównać poziom, sposób przeprowadzenia i muszę przyznać że tamta klinika niestety nie dorównała Klinice Miracki. Poziom i usługi i traktowania klienta są na totalnie różnych poziomach.
Dotychczas jestem zadowolona z usług Kliniki Miracki i polecam ją

Sylwia, Klinika Miracki Zoliborz, portal Google

Serdecznie polecam zabieg depilacji laserowej, obsługa na wysokim poziomie – Pani Kosmetolog Magdalena Mulawa wykonuję swoją pracę profesjonalnie, odpowiada szczegółowo na pytania, przeprowadza zabieg w sposób bezbolesny. Jestem po 2 wizytach, jeszcze 6 przede mną, jak na razie 5/5! 🙂

Kamila Rachwalska, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Bardzo polecam to miejsce. Super profesjonalna i miła obsługa, najnowoczesniejsze lasery i depilacja prawie bezbolesna! Mogę polecić z calego serca.

 Irina, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Z wizyty w Klinice Miracki na Ursynowe jestem bardzo zadowolona. Bardzo miły personel. Miałam zabieg usuwania owłosienia laserem Motus. Zabiegi wykonywała pani Klaudia. Przed wykonaniem zabiegów udzielono mi wyczerpujących informacji. Zabiegi są bezbolesne w miłej atmosferze , z dbaniem o komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

Dominika, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Polecam Klinike Miracki na Ursynowie. Jestem bardzo zadowolona z efektów i jakości zabiegów depilacji laserowej. Serdecznie polecam p. Klaudie – profesjonalnie, dokładnie i w miłej atmosferze.

Karolina, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google

Do Kliniki chodzę na epilacje laserową. Pani Asia to cudowna dziewczyna. Wszystko dokładnie wyjaśnia, jest przesympatyczna i bardzo cierpliwa. Bardzo bardzo polecam!

Ola Olson Płoska, Klinika Miracki Mokotów, portal Google
Polecam to miejsce kazdemu, a w szczegolnosci kobietom! 🙂 Bardzo mile i pomocne panie na recepcji, a panie kosmetolog znaja sie na rzeczy i są godnie zaufania! Korzystam z zabiegów laserem Thunder i efekty są już widoczne po pierwszych zabiegach. Wrócę tu na pewno! 🙂

Wioletta, Klinika Miracki Królewska, portal Google

W Klinice Miracki mialam zabiegi epilacji laserowej laserem Thunder, z efektu jestem bardzo zadowolona, juz po pierwszym zabiegu byla widoczna ogromna roznica w mniejszej liczbie i sile odrastajacych wlosow. Zabiegi byly prawie niebolesne. Przed zabiegami wizyta konsultacyjna czy nie ma przeciwskazan do epilacji laserowej. Polecam.

Nina, Klinika Miracki Ursynów, portal Google
Bardzo polecam depilację laserową! Pełen profesjonalizm, prawie bezboleśnie i efekt już po 1 zabiegu!

Klaudia, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google

Przesympatyczna obsługa, bardzo profesjonalne Panie, które odpowiedzą na każde nurtujące pytanie. Zdecydowałam się na zabieg depilacji laserowej, który został wykonany profesjonalnie i już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty 😉  Sama klinika przepięknie wykończona, czysto i nowocześnie, piękna estetyka.

 Anna Bolesta, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google

Wykonywałam zabieg epilacji laserowej. Pani kosmetolog z ogromną wiedzą, zabieg przeszedł w przyjemnej atmosferze. Panie w rejestracji bardzo pomocne, miłe. Na pewno wrócę po raz kolejny. Polecam klinikę za podejście do pacjenta, wygląd, estetykę, czystość a także przyjazne ceny dla pacjenta.

Martyna Wojciechowska, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Bardzo serdecznie polecam depilacje laserową laserem MOTUS. Depilacja bezbolesna! Pani Natalia to bardzo kompetentna osoba. Na każde moje pytania odpowiadała bardzo szybko. Widać, że zna się na tym co robi. Na pewno wrócę do tej Kliniki. Pozdrawiam

 Ola Kaczorowska, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Bardzo sympatyczna i uprzejma obsługa w recepcji. Wszystkie panie wykonujące zabieg (laserowe usuwanie owłosienia) przeprowadzają krótką rozmowę na temat ewentualnych przeciwwskazań, wrażeń i efektów po wcześniejszym zabiegu. Zawsze jestem bardzo zadowolona od przekroczenia progu kliniki do wyjścia i mogę szczerze polecić usługi każdemu, kto jeszcze się waha.

0