Skip to main content

Zapomnij o nadmiarze tkanki tłuszczowej, cellulicie i wiotkości skóry.
Ciesz się pięknym ciałem!

Akcja Ciało 2024 


Promocja obowiązuje od 01.03.2024 do 31.05.2024

Marzysz o smukłej sylwetce, gładkiej, jędrnej skórze bez cellulitu? Akcja Ciało została stworzona z myślą o Twoich marzeniach i potrzebach. Poczuj się piękna w Swoim ciele! Skorzystaj z pakietów zabiegowych BASIC lub PREMIUM. Nasi Eksperci stworzą dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy, obejmujący skuteczne zabiegi w najlepszych cenach. Weź udział w Akcji Ciało i zapomnij o niedoskonałościach!

Voucher 4000 zł umożliwiający korzystanie z najlepszych cen PREMIUM. Otrzymasz GRATIS Konsultacje Kosmetologa, Lekarza Medycyny Estetycznej i Chirurga, na podstawie których stworzony zostanie dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy w zakresie zabiegów na ciało.

Voucher 3000 zł umożliwiający korzystanie z atrakcyjnych cen BASIC. Otrzymasz GRATIS jedną Konsultację Kosmetologa, na podstawie której stworzony zostanie dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy w zakresie zabiegów na ciało.

Odkryj nasze wysokiej jakości zabiegi i zaawansowane technologie:

Zabiegi redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit oraz wiotkość skóry w Klinice Miracki wykonywane są przez doświadczonych Specjalistów. Wykwalifikowani Specjaliści opracują indywidualny Plan zabiegowy oraz dobiorą technologię indywidualnie do każdego Pacjenta.

Redukcja tkanki tłuszczowej


Nadmiar tkanki tłuszczowej to częsty problem estetyczny kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Komórki tłuszczowe najczęściej zlokalizowane są w obrębie brzucha, ud i pośladków. Mimo zdrowej diety, uprawiania sportu, picia odpowiedniej ilości wody problem ten nie chce zniknąć. Na szczęście, dzięki skutecznym metodom i terapiom dobranym indywidualnie do Pacjenta możliwe jest pozbycie się nawet opornej tkanki tłuszczowej.


   • Nasi wykwalifikowani Specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie, aby spełnić Twoje marzenia o szczupłej sylwetce.
   • Zabiegi trwale niszczące i usuwające komórki tłuszczowe są zabiegami najchętniej wybieranymi przez Pacjentów Kliniki Miracki.
   • Innowacyjne metody i zaawansowane technologie to znacznie mniejsza inwazyjność, krótszy czas zabiegu i rekonwalescencji.

    Najnowsze technologie i zabiegi umożliwiające redukcję tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki:


     Zapytaj o szczegóły:

     Redukcja cellulitu


     Cellulit to problem, z którym zmaga się większość kobiet w każdym wieku. Nierówne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej pod skórą, powoduje na jej powierzchni widoczne grudki i fałdy. Jest wiele przyczyn jego powstawania: zaburzenia gospodarki hormonalnej, predyspozycje genetyczne, brak aktywności fizycznej, niezdrowe odżywianie. Cellulit to najczęstszy problem natury estetycznej, który wywiera negatywny wpływ na nasze samopoczucie.


     • W zależności od rodzaju cellulitu, miejsca jego występowania i stadium zaawansowania, Specjaliści Kliniki Miracki dobiorą odpowiednią terapię do indywidualnych potrzeb Pacjenta.
     • W walce z cellulitem najlepsze rezultaty osiąga się stosując terapię łączoną, wspartą zrównoważoną dietą i ćwiczeniami.    
     • Efekty, jakie można uzyskać, to m.in. redukcja cellulitu i zapobieganie jego rozwojowi, a także młodo wyglądająca, gładka i napięta skóra.

     Najnowsze technologie i zabiegi umożliwiające redukcję cellulitu:

     Zapytaj o szczegóły:

     Redukcja wiotkiej skóry


     Przyczyną wiotkiej skóry jest osłabienie włókien kolagenowych, które następują wraz z wiekiem. Na skutek upływu czasu, zmniejszania ilości kolagenu i elastyny w organizmie, skóra staje się cieńsza, mniej elastyczna i wiotka. Struktura skóry może ulec osłabieniu również na skutek gwałtownego spadku masy ciała po okresie odchudzania lub po ciąży. Nadmierne opadnięcie i utrata jędrności skóry powoduje dyskomfort i stwarza problemy natury estetycznej.


     • W Klinice Miracki dostępnych jest wiele nieinwazyjnych zabiegów, które pozwalają na skuteczne ujędrnienie ciała i eliminację wiotkiej skóry.
     • Z naszego doświadczenia wynika, że najlepsze i długotrwałe rezultaty terapeutyczne uzyskują Pacjenci wybierając terapie łączone.
     • Specjaliści Kliniki Miracki rzetelnie ocenią kondycję skóry i dopasują terapię do indywidualnych potrzeb Pacjenta

     Najnowsze technologie i zabiegi umożliwiające redukcję wiotkiej skóry:

     Zapytaj o szczegóły:

     Efekty zabiegów wykonanych w Klinice Miracki 

     W Klinice Miracki codziennie dążymy do jak najlepszych rezultatów zabiegowych. Dysponujemy całą gamą uzupełniających się zabiegów, by nieść Pacjentom kompleksowe rozwiązania. Wykwalifikowani Profesjonaliści dobierają indywidualne terapie, poświęcają czas na rozmowę oraz odpowiadają na wszelkie pytania, by wspólnie osiągnąć wymarzone piękno każdego Pacjenta. Nowoczesne i najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia w rękach Specjalistów pełnych pasji pozwalają osiągnąć najlepsze i najbardziej naturalne rezultaty terapeutyczne.


     Poznaj nasze wszystkie promocje


     Pomysł na prezent


     Regulamin promocji

     WARSZAWA

     al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)
     Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

     al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)
     Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

     ul.  Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz)
     wejście od ul. Powązkowskiej
     Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

     KATOWICE

     ul. Żelazna 2 (Katowice)
     Kod pocztowy: 40-851 Katowice

     KRAKÓW

     ul. Fabryczna 1 (Kraków)
     Kod pocztowy: 31-553 Kraków

     ŁÓDŹ

     ul. Piotrkowska 157A (Łódź)
     Kod pocztowy: 90-440 Łódź

     0