Menu
nici_waginal_narrower_klinika_miracki_warszawa

Nici Vaginal Narrower

Vaginal Narrower to pierwsze na świecie wchłanialne nici z serii Happy Lift wykorzystywane do minimalnie inwazyjnej plastyki krocza, waginoplastyki oraz likwidacji defektów kosmetycznych i funkcjonalnych okolicy krocza i pochwy. To właśnie dzięki zabiegom waginoplastyki czy plastyki krocza nićmi można sprawić, że intymne okolice kobiecego ciała zyskają na atrakcyjności. Vaginal Narrower to także nazwa zabiegu, który wykorzystuje wchłanialne nici o takiej samej nazwie.

Vaginal Narrower to zabieg, który w szybki i możliwie mało inwazyjny sposób jest w stanie podnieść poczucie kobiecości i intymnej atrakcyjności. Stworzony został z myślą o paniach, które pragną poprawić wygląd i kondycję okolic intymnych- pochwy i krocza, a przy tym pragną uniknąć ingerencji chirurgicznej.

To również doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które skarżą się na spadek satysfakcji z pożycia seksualnego, na skutek problemu tzw. luźnej pochwy, a także dla tych, które zauważają zmniejszenie napięcia mięśni okolic krocza. Zabieg waginoplastyki i plastyki krocza z użyciem nici liftingujących zaleca się paniom aż do 60 roku życia.

Zabieg Vaginal Narrower jest zabiegiem możliwie mało inwazyjnym, który może zostać przeprowadzony w ramach chirurgii jednego dnia. Jego innowacyjność polega na tym, że uzyskuje się pozytywne skutki różnego rodzaju, utrzymujące się przez wiele lat, nawet już po rozpuszczeniu nici. Jedne zauważalne są zaraz po zabiegu i należą do nich: zwężenie wejścia do pochwy oraz poprawa estetyki tkanek krocza i sromu. Inne, długoterminowe, wynikają z pobudzenia syntezy włókien białkowych i procesów odnowy biologicznej. To zaś skutkuje trwałym liftingiem tkanek, wyraźnym odmłodzeniem i poprawą ich napięcia w obrębie pochwy i krocza.

Zabieg z użyciem nici liftingujących Vaginal Narrower nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, dzięki czemu właściwie już po kilku dniach można wrócić do wykonywania codziennych czynności. Po kilku tygodniach od zabiegu można również wrócić do aktywności seksualnej. Długoterminowe efekty pobudzenia komórkowego poprzez waginoplastykę widoczne są w tkankach już 7 dni po wprowadzeniu nici Vaginal Narrower.

Vaginal Narrower - zabieg ginekologii estetycznej

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

 

Rodzaj zabiegu 1 Zabieg 1 zabieg (do zabiegu laserowego)
Nici Vaginal Narrower - odmłodzenie oklic krocza (1 nić) 2 500 zł 2 000 zł 2 500 zł
Nici Vaginal Narrower - odmłodzenie okolic krocza (2 nici) 3 500 zł 3 000 zł 3 500 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

 • okolice intymne kobiet - pochwa i krocze 

Mocne strony zabiegu

 • Nie ma konieczności podania znieczulenia ogólnego, stosowane jest znieczulenie miejscowe.
 • Nie ma konieczności hospitalizacji, zabieg wykonywany jest w ramach chirurgii jednego dnia.
 • Okres rekonwalescencji sprowadza się do kilku dni, po których kobieta może wrócić do normalnej aktywności.
 • Zabieg jest skuteczny i pozwala wyeliminować wiele kobiecych problemów.
 • Pomaga zwiększyć komfort funkcjonowania okolic intymnych na kolejne lata.
 • Jest zabiegiem mało inwazyjnym, stanowi alternatywę dla zabiegów chirurgicznych.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje lekarz po wstępnej kwalifikacji i konsultacji z Pacjentką.
Czy zabieg jest bolesny?
Podczas zabiegu stosowane jest znieczulenie miejscowe, które minimalizuje nieprzyjemne doznania i zwiększa komfort Pacjentki.
Ile trwa rekonwalescencja?
Po kilku dniach Pacjentki wracają do normalnej aktywności, a po kilku tygodniach mogą wrócić również do pożycia seksualnego.

Zasada Działania

 

Technika wprowadzenia nici

Okolice intymne Pacjentki zostają znieczulone. Nici umieszcza się w tkankach przez małe nacięcia i osadza pod skórą krocza lub w płytko położonych mięśniach tej okolicy.

Przebieg zabiegu

Najczęściej podczas zabiegu wykorzystuje się tylko jedną nić, w poważniejszych przypadkach może być konieczne użycie dwóch nici. Na koniec zabiegu lekarz zamyka nacięcia cienkimi szwami.

Budowa nici

Samokotwiczące nici Vaginal Narrover wykonane są z polikaprolaktonu - bezpiecznego i nie wywołującego podrażnień polimeru, który ulega rozpuszczeniu po kilkunastu miesiącach od chwili osadzenia w tkankach. Na końcach zaopatrzone są w dwie igły.

Sposób kotwiczenia nici gwarancją stabilności liftingu

Dzięki maleńkim haczykom ułożonym w dwóch przeciwnych kierunkach, nici utrzymują stałą pozycję w ciele aż do rozpuszczenia się, co gwarantuje stabilność liftingu.

Działanie nici - efekt końcowy

Efekt liftingu okolic krocza i sromu uzyskuje się dzięki pobudzeniu syntezy białek tkankowych i wytworzeniu wzdłuż nici kolumn z włókien kolagenu i elastyny, które zapewniają właściwe napięcie tkanki do kilku lat po wchłonięciu nici.

Wskazania

 • Nawracające infekcje intymne.
 • Obniżenie napięcia tkanek krocza.
 • Poporodowe defekty anatomiczne i funkcjonalne krocza.
 • Spadek satysfakcji z pożycia seksualnego na skutek wystąpienia defektu w postaci “luźnej pochwy”.
 • Zmniejszenie napięcia mięśni okolic krocza.

Przeciwwskazania

 • Trwająca miesiączka lub inne krwawienia z dróg rodnych oraz ciąża.
 • Wczesna faza połogu, a także nowotwory narządów płciowych lub podejrzenie choroby nowotworowej.

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

Przed zabiegiem przeprowadzana jest rozmowa z Pacjentką, a także wykonane zostaje badanie ginekologiczne. Pacjentka powinna posiadać aktualne wyniki badania cytologicznego.

Pierwszy zabieg

Zabieg przeprowadza lekarz, stosując znieczulenie miejscowe. Terapia nićmi liftingującymi nie wymaga hospitalizacji.

Konsultacja kończąca

Po zabiegu lekarz przeprowadza kontrolę miejsc poddanych leczeniu, by wykluczyć wszelkie nieprawidłowości.

Jak sie przygotować?

Zabieg nie wymaga od Pacjentki żadnych szczególnych przygotowań. Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja lekarska i badanie ginekologiczne. Dobrze przeprowadzić badanie cytologiczne w celu przedstawienia wyników lekarzowi prowadzącemu. Zabieg najlepiej przeprowadzać w pierwszej fazie cyklu.

Częste pytania

Czy możliwe są jakieś skutki uboczne zabiegu z użyciem nici liftingujących?

Skutki uboczne zdarzają się wyjątkowo rzadko. Jeżeli występują mają najczęściej charakter infekcyjny lub delikatnego krwawienia.

Czy istnieje granica wiekowa dla zabiegu nićmi Vaginal Narrower?

Zabieg nićmi liftingującymi przeprowadzany jest u kobiet do 60 roku życia.

Jak długo trwa zabieg?

Zazwyczaj czas trwania zabiegu to 60-90 minut. Zabieg nie wymaga pobytu w szpitalu, wykonywany jest w ramach chirurgii jednego dnia.

Komentarz eksperta

Zabieg z użyciem nici liftingujących Vaginal Narrower jest odpowiedzią na liczne problemy intymne kobiet, od kłopotów z częstymi infekcjami i nadmiernym wyciekiem wydzieliny, aż po dyskomfort i spadek satysfakcji ze współżycia seksualnego. Jest zabiegiem nieinwazyjnym, stanowiącym alternatywę dla interwencji chirurgicznych, których pacjentki często się obawiają. Zalety kuracji, jakimi bez wątpienia są: krótki czas trwania zabiegu, szybkie i spektakularne efekty, utrzymujące się latami, sprawiają, że kobiety coraz częściej decydują się na taką formę kuracji.

Przeprowadzając zabieg nićmi liftingującymi Vaginal Narrower pomagamy kobietom w odmłodzeniu stref intymnych, wyeliminowaniu wielu problemów, a przy tym w odzyskaniu wiary w siebie i satysfakcji z życia intymnego. Nasze Pacjentki nie muszą specjalnie przygotowywać się do zabiegu i szybko odzyskują całkowitą sprawność seksualną, a okres rekonwalescencji ogranicza się jedynie do kilku dni. Nici Vaginal Narrower to idealne rozwiązanie dla wszystkich kobiet przed 60-tym rokiem życia, które z różnych względów pragną zrewitalizować swoje narządy intymne.