Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Karolina Nowak

Kosmetolog

Karolina ukończyła studia licencjackie na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku kosmetologia, a następnie studia podyplomowe w Akademii Esthetic Institute oraz na Wydziale Medycznym GWSH w Katowicach (kierunek kosmetologia estetyczna). Aktualnie uzupełnia swoją wiedzę z kosmetologii leczniczej, przemysłu kosmetycznego, farmacji i znaczenia leków w kosmetologii, a także dogłębnej fizjologii i patofizjologii skóry na studiach magisterskich na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po ich ukończeniu zamierza dalej się kształcić. Planuje edukować się w kierunku Safety Assessment, by poza gabinetem móc pełnić funkcję Safety Assessora.

Swoją wiedzę nieustannie aktualizuje kongresami, szkoleniami i warsztatami m.in. w zakresie budowania beauty planów, terapii łączonych czy diagnostyki laboratoryjnej. Karolina uważa, że najlepsze efekty można osiągnąć jedynie przy pełnych zdolnościach regeneracyjnych organizmu, a co za tym idzie – skóry. Wierzy, że tylko współpraca różnych specjalistów z dziedziny kosmetologii i medycyny może pozwolić na uzyskanie najlepszego efektu terapeutycznego przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa zabiegowego.

Dla Karoliny niezwykle istotna jest zarówno wiedza merytoryczna, jak i praktyczna – oparta na wiarygodnych badaniach naukowych, którą stale poszerza i weryfikuje jej doświadczenie w gabinecie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanym Instytucie Kosmetycznym. Wie, że nie każdy Pacjent przychodzi z książkowym problemem, a kluczem do sukcesu jest wnikliwa analiza uwzględniająca potrzeby, możliwości i oczekiwania Pacjenta. Niezwykle interesują ją psychodermatozy i wie, jak ważna jest empatia w pracy kosmetologa, bo jak mawiał L. Tołstoj: „Szczęście nie zależy od rzeczy zewnętrznych, ale od sposobu, w jaki je widzimy”.    

Pragnie stale się rozwijać, dlatego z Krakowa przeniosła się w Beskidy, by na chwile złapać oddech, a stamtąd do Warszawy i to właśnie tu, w Klinice Miracki, we współpracy z najlepszymi specjalistami, bazując na pionierskich technologiach Hi-Tech móc pomagać swoim Pacjentom.

Prywatnie Karolina jest kobietą pełną pasji, otwartą na świat i ludzi. Uwielbia wyzwania, a gdy się w coś zaangażuje, to wkłada w to całe serce. Interesuje się sztuką użytkową, perfumiarstwem i niszowymi produktami kosmetycznymi.

 
 
 
 
 
 

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki