Skip to main content

Natalia Kretek

Kosmetolog

Dyplomowany Kosmetolog o specjalizacji kosmetologia pielęgnacyjna. Certyfikowany zabiegowiec kosmetologii Hi-Tech: Endermologii LPG Alliance, SculpSure, Accent Prime, Vela Shape III, Sonoqueen, Vectus. Ma również certyfikat z zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy z wykorzystaniem dermarolleru.

Jest miłośniczką zabiegów odmładzających i poprawiających kondycję skóry twarzy: Hydrafacial i peelingów medycznych. Jak mówi: twarz to nasza wizytówka i księga, z której można wyczytać stan naszego zdrowia, styl życia, żywienia czy nastrój. “Warto dbać o skórę poprzez stałą pielęgnację, to bardzo ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia” – podsumowuje Natalia.

Otwarta, serdeczna i komunikatywna. Lubi pracę z ludźmi i bardzo indywidualnie traktuje każdego Pacjenta. Szuka rozwiązania na każdy problem. Jak mówi: każda historia i każde spotkanie wiele ją uczy.
Lubi poznawać wszelkie nowości w medycynie estetycznej – śledzi trendy i najnowsze technologie. Interesuje ją również świadome podejście do żywienia.