Accent PRIME – nieinwazyjny lifting twarzy

Zalety zabiegu

Jeżeli szukacie Panie metody na nieinwazyjne ujędrnienie twarzy, lifting i podniesienie owalu; jeżeli zależy Wam na „wyostrzeniu” linii podbródka, likwidacji nieestetycznego „drugiego” podbródka, pozbyciu się „chomików” i nadaniu twarzy młodszego, szczuplejszego i radośniejszego wyrazu – najnowsza technologia Accent Prime jest Waszym wymarzonym zabiegiem.
Atuty urządzeń z linii Accent są znane większości naszych Pacjentów  i przez znakomitą większość – bardzo cenione. Dlatego też jesteśmy przekonani, że najnowsze „dziecko” tej linii wysoko wyspecjalizowanych urządzeń kosmetologicznych spotka się również z Państwa uznaniem i da Wam satysfakcję z wykonanych zabiegów.
Co szczególnego jest w technologii Accent Prime? Przede wszystkim znacząco podwyższona moc urządzenia, która pozwala na wykonywanie jeszcze skuteczniejszych zabiegów w krótszym czasie; doskonale dopasowana do kształtu twarzy głowica umożliwiająca precyzyjne dotarcie do najtrudniejszych obszarów oraz wyjątkowe systemy bezpieczeństwa, które pozwalają na wykonanie zabiegów bez ryzyka dla Pacjenta.

Wskazania

Nieinwazyjny lifting podbródka Accent Prime sprawdza się szczególnie dobrze, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani:

 • pozbyciem się „drugiego” podbródka,
 • wyszczupleniem twarzy,
 • odmłodzeniem skóry,
 • ujędrnieniem i nadaniem sprężystości skórze,
 • wykonaniem nieinwazyjnego, szybkiego liftingu,
 • podniesieniem i „wyostrzeniem” owalu twarzy.

Efekty

Efekty terapii Accent Prime widoczne są natychmiast po wykonaniu pierwszego zabiegu – skóra staje się w naturalny sposób bardziej napięta, owal twarzy ulega „podniesieniu”, znika nieestetyczny wałek zwany potocznie drugim podbródkiem. Jeżeli zależy Państwu na utrzymaniu efektu przez długie miesiące – trwały rezultat zapewnia wykonanie pełnego cyklu terapii – najcześciej są to cztery zabiegi w tygodniowych odstępach, choć oczywiście wszystko zależy od indywidualnych ustaleń i diagnozy kosmetologa.

Szczegóły zabiegu

Niezwykła skuteczność terapii Accent Prime w nieinwazyjnym liftingu twarzy i likwidacji drugiego podbródka wynika ze skojarzenia działania fal RF (fale radiowe) o dużej mocy oraz ultradźwięków (US) wykorzystywanych naprzemiennie.
Energia fal radiowych wykorzystywana jest do skutecznego modelowania i wyszczuplania twarzy. Dzięki rozgrzaniu włókien kolagenowych do temperatury 40-45 stopni struktura skóry ulega poprawie – fibroblasty zostają bowiem pobudzone do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra napina się, ujędrnia a owal twarzy zostaje uniesiony. Powstaje nowe „rusztowanie” w postaci nabudowanych włókien kolagenowych, które podtrzymują i tworzą nowy, odmłodzony kształt linii podbródka.
Dodatkowo, fale radiowe przyspieszają krążenie krwi dzięki czemu wydalanie przez organizm niepotrzebnych złogów tłuszczowych staje się szybsze i skuteczniejsze.
Ta ostatnia właściwość fal radiowych doskonale komponuje się z działaniem ultradźwięków, których wibracje powodują, że komórki tłuszczowe zgromadzone w okolicy podbródka i szyi zostają rozbite, a uwolniony z nich tłuszcz może zostać bezpiecznie usunięty z organizmu.
Zabieg Accent Prime jest całkowicie bezbolesny dla Pacjenta – czuje on jedynie ciepło w okolicy, przy której pracuje głowica. Dzięki systemowi chłodzącemu wbudowanemu w urządzenie nie istnieje ryzyko, że uczucie ciepła zamieni się w poparzenie. Zabieg trwa maksymalnie 30 minut – dzięki zwiększonej mocy urządzenia – czas zabiegowy jest skrócony.

Wskazania pozabiegowe

Po zabiegu Accent Prime skóra jest lekko zaczerwieniona i rozgrzana, jednak objawy te znikają bardzo szybko. Ponieważ zabieg jest całkowicie bezinwazyjny właściwie zaraz po nim można wrócić do standardowej pielęgnacji, bez konieczności wykonywania szczególnych rytuałów pielęgnacyjnych czy ochronnych.

Ceny zabiegu Accent Prime – nieinwazyjny lifting twarzy

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu Accent Prime – nieinwazyjny lifting twarzy, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu Accent Prime – nieinwazyjny lifting twarzy – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu Accent Prime – nieinwazyjny lifting twarzy.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu są przede wszystkim:
 • choroby nowotworowe,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • implanty elektroniczne/metalowe,
 • nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
 • ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie,
 • przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.