Redensity II – usuwanie cieni i worków pod oczami

Zalety zabiegu

Zmęczone spojrzenie? Utrata świetlistości oczu? Jeżeli stając rano przed lustrem, dostrzegacie Państwo, że okolice oczu utraciły swój dawny, młodzieńczy blask, pojawiają się pod nimi zasinienia, a popularna dolina łez staje się coraz głębsza i coraz wyraźniejsza – zabieg Redensity II jest bez wątpienia odpowiedzią na Wasze potrzeby.
W trakcie jednorazowego, całkowicie bezbolesnego zabiegu możecie zapewnić sobie przywrócenie świetlistości i młodości spojrzenia!

Wskazania

Zabieg Redensity II jest przeznaczony dla osób, które są zainteresowane usuwaniem:
 • cieni pod oczami,
 • wyraźnie zaznaczonej doliny łez,
 • fałdu powiekowo-policzkowego,
 • niewielkich worków pod oczami.

Efekty

Redensity II jest błyskawiczną procedurą gwarantującą błyskawiczne, natychmiast zauważalne efekty w postaci wygładzonej i rozświetlonej powierzchni oka! Bez konieczności powtarzania zabiegu będziecie w kolejnych tygodniach po jego przeprowadzeniu dostrzegać jak:
 • Wasze spojrzenie nabiera blasku i wigoru,
 • wygładzają się worki pod oczami,
 • wypłyca się dolina łez,
 • znika wyraźnie zaznaczony fałd powiekowo-policzkowy,
 • ulegają likwidacji ciemne cienie pod oczami.
Rezultaty te w postaci usuwania worków i cieni oraz innych oznak zmęczenia okolic oka będą utrzymywały się nawet do 12 miesięcy!

Szczegóły zabiegu

Przed przeprowadzeniem zabiegu usuwania worków pod oczami, skóra wokół oczu zostaje dokładnie oczyszczona. Następnie lekarz dokonuje precyzyjnej iniekcji preparatu w obszary poddane leczeniu. Zabieg trwa nie dłużej niż 20 minut i ze względu na zawartą w Redensity II lidokainę, mającą działanie znieczulające – jest całkowicie bezbolesny.
Wysoką skuteczność i szybkość działania, zabieg likwidacji doliny łez, zawdzięcza unikalnemu składowi preparatu Redensity II. Ten innowacyjny koktail na bazie żelu, składa się z usieciowanego kwasu hialuronowego  przeznaczonego do leczenia okolicy oka oraz antyoksydantów, które deaktywują wolne rodniki spowalniając starzenie się wrażliwych tkanek w okolicach oczu. W skład preparatu wchodzą również  aminokwasy powodujące namnażanie włókien kolagenowych i elastycznych oraz unikalna mieszanka witamin i minerałów wzmacniających działanie wszystkich procesów.
Wstrzyknięty preparat wypełnia obszar oczodołu, między innymi dolinę łez, niewielkie worki pod oczami, redukuje cienie, a ponadto posiada działanie nawilżające, antyoksydacyjne i regeneracyjne. Co bardzo ważne, preparat podczas iniekcji nie wywiera nacisku na tkanki, a tym samym nie powoduje ich obrzęków. Jego wyjątkowość polega na tym, że żel nie pęcznieje od razu, ale stopniowo i kontrolowanie pochłania wodę, w związku z czym nie ma problemu powstawania nierówności i grudek.
Preparat przybiera formę płaszcza zakrywając ciemny obszar okolicy oczu. Redensity pobudza procesy przebudowy skóry,  posiada też działanie antyoksydacyjne, zawiera witaminę B6, cynk, miedź i minerały. Stosowany jest również do likwidacji cieni powstających w skutek zapadnięcia tkanek podporowych okolicy oczu.
Dla uzyskania pełnego efektu wystarcza przeprowadzenie tylko jednego zabiegu, żeby przez kilkanaście miesięcy cieszyć się młodym, rozświetlonym spojrzeniem.

Wskazania pozabiegowe

Po zabiegu należy mieć na uwadze fakt, że substancje czynne zawarte w preparacie pobudzają delikatną skórę w okolicach oczu do gruntownej regeneracji. Dlatego należy ze szczególną ostrożnością obchodzić się z rejonem twarzy poddanym zabiegowi. Przez pierwsze tygodnie po iniekcji warto traktować skórę ze szczególną delikatnością, nie poddawać jej mocnemu tarciu, uciskom etc.
Poza tym nie ma przeciwwskazań do stosowania normalnej, codziennej pielęgnacji. usuwania cieni pod oczami,  usuwanie cieni pod oczami, usuwanie cieni pod oczami,

Ceny zabiegu Redensity II – usuwanie cieni i worków pod oczami

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu Redensity II, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o usuwaniu cieni i worków pod oczami Redensity II  – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu Redensity II.

Przeciwwskazania

Zabiegu z użyciem preparatu Redensity II nie wykonujemy:
 • w przypadku występowania infekcji skórnych w miejscu zabiegowym,
 • u Pacjentów uczulonych na kwas hialuronowy,
 • w trakcie ciąży Pacjentki i w okresie karmienia piersią,
 • przy tendencji do powstawania bliznowców,
 • jeżeli u Pacjenta występuje niewyrównana cukrzyca.