Endermolift

Zalety zabiegu

Całkowicie nieinwazyjna metoda odmładzania twarzy, wygładzania zmarszczek i ujędrniania skóry na twarzy, szyi i dekolcie jest już możliwa! Zabieg najnowszą głowicą ergolift, wykorzystującą podciśnienie do stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny to idealne rozwiązanie dla Pacjentów, którzy nie są zdecydowani na bardziej radykalne zabiegi medycyny estetycznej, a którym zależy na uzyskaniu szybkiego i widocznego efektu odmłodzenia, ujędrnienia i wygładzenia starzejącej się skóry.
Jeżeli dodatkowo oczekujecie Państwo od zabiegów medycyny estetycznej odrobiny relaksacji i poprawy samopoczucia – tym bardziej rekomendujemy endermolift!

Wskazania

Zabieg endermolift doskonale sprawdza się, jeżeli oczekujecie Państwo:
 • wymodelowania owalu twarzy,
 • ujędrnienia skóry szyi i dekoltu,
 • redukcji zmarszczek,
 • likwidacji podwójnego podbródka – usuwania miejscowych otłuszczeń,
 • poprawy kolorytu, rozjaśnienia skóry,
 • usunięcia obrzęków,
 • likwidacji zasinień i „worków” pod oczami.

Efekty

Zabieg endermolift silnie pobudza komórki skóry do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu, dzięki czemu  skóra natychmiast zyskuje sprężystość, jędrność i zdrowy, świetlisty kolor. Najbardziej oczekiwanymi i zauważalnymi rezultatami terapii endermolift są:
 • ujędrnienie, zagęszczenie i poprawa kolorytu skóry twarzy, szyi i dekoltu,
 • usunięcie cieni i obrząków pod oczami,
 • poprawa owalu twarzy,
 • usunięcie miejscowych otłuszczeń w okolicach twarzy,
 • likwidacja bądź znacząca redukcja zmarszczek.
Pierwsze efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji, jednak najbardziej spektakularne rezultaty uzyskujemy po przeprowadzeniu pełnej terapii składającej się z około 10-20 zabiegów przeprowadzanych w trzydniowych, a później, dwudniowych odstępach.

Szczegóły zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzana jest konsultacja kosmetologiczna uwzględniająca diagnozę skóry Pacjenta. Sama procedura nie wymaga od Pacjenta żadnych dodatkowych przygotowań, a jej przebieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący. Pojedynczy zabieg trwa około 30 minut.
W trakcie zabiegu, głowica wykorzystująca podciśnienie, zasysa fałd skóry, który jest delikatnie uciskany przez dwie zmotoryzowane klapki masujące. Stopień unoszenia fałdu skóry i nacisk klapek są precyzyjnie dopasowane do jej rodzaju i stopnia delikatności.
Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, klapki urządzenia poruszają się wewnątrz głowicy zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu, proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Intensywność podciśnienia jest indywidualnie dobierana, tak, aby zabieg gwarantował Pacjentowi jak najprzyjemniejsze odczucia.
Proces tego głębokiego masażu sterowany jest komputerowo. Skóra przybierająca kształt fali, rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz, co pobudza tkanki i powoduje, że zabieg oddziałuje na warstwy skóry właściwej, pobudzając ją do produkcji elastyny i kolagenu.
Urządzenie endermolift wyposażone jest w dodatkowe, specjalne głowice odmienne dla każdego obszaru skóry: twarzy, biustu, dekoltu oraz najdelikatniejsze – do okolic oczu i ust.

Wskazania pozabiegowe

Po zabiegu endermolift nie ma potrzeby zachowywania szczególnych procedur ochronnych dla skóry – Pacjent może wrócić do standardowej pielęgnacji jeszcze tego samego dnia.

Wypróbuj także cudowne działanie endermologie LPG Alliance na ciało

Ceny zabiegu Endermolift

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu Endermolift, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu Endermolift  – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu Endermolift.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu endermolift są:
 • stany zapalne skóry, opryszczka, trądzik zapalny, egzema, bielactwo,
 • kuracja antykoagulantami,
 • operacje plastyczne przebyte w ostatnich 6 miesiącach.