Fotoodmładzanie Dye VL

Zalety zabiegu

Błyskawiczne wyrównanie kolorytu skóry, naprężenie jej i odzyskanie jędrności, ale przede wszystkim wyraźne odświeżenie i przywrócenie witalnego, zdrowego wyglądu – to bez wątpienia podstawowe atuty zabiegów fotoodmładzania skóry.
Pośród terapii fotoodmładzających ta z użyciem lasera Dye VL cieszy się szczególnie dużą popularnością wśród Pacjentów naszej kliniki.
Szybkość przeprowadzenia zabiegu, spektakularne efekty i niska inwazyjność, a także duże bezpieczeństwo, praktycznie pozbawione ryzyka poparzeń oraz szybki powrót do normalnego trybu życia Pacjenta są bez wątpienia przyczynami niesłabnącej popularności zabiegu Dye VL.

Efekty

Zabieg Dye VL jest modelowym przykładem zabiegów fotoodmładzania. Po jego przeprowadzeniu efekty widoczne są niemal natychmiastowo, jednak najlepsze, najbardziej widoczne rezultaty uzyskacie Państwo po wykonaniu serii około 3 zabiegów w czterotygodniowych odstępach.

W wyniku kuracji Dye VL skóra zyskuje naturalny, zdrowy a przede wszystkim wyrównany koloryt, ulega naprężeniu dzięki czemu poprawia się kształt owalu twarzy. Zaś niewielkie płytkie zmarszczki oraz nierówności skórne znikają lub znacząco się wypłycają.

Wskazania

Wskazaniami do zabiegu Dye VL są:

 • niewielkie zmarszczki,
 • utrata kolorytu skóry,
 • szara, ziemista cera,
 • widoczne oznaki zmęczenia i wiotczenia skóry.

Szczegóły zabiegu

Zabieg fotoodmładzania Dye VL jest zabiegiem możliwie szybkim, praktycznie bezbolesny (dlatego też jest wykonywany bez znieczulenia) i nie wymaga żadnego przygotowania ze strony Pacjenta. dlatego tez z powodzeniem może być zaliczany do kategorii tak zwanych szybkich zabiegów lunchowych.
W trakcie trwającego kilkanaście minut zabiegu lekarz prowadzi głowicę lasera po obszarach skóry przeznaczonych do leczenia. Wiązka lasera naświetla głębsze warstwy skóry w sposób nieablacyjny, co oznacza, że przenika przez zewnętrzne warstwy naskórka bez jego naruszania. Dzięki tem po zakończeniu zabiegu, Pacjent, praktycznie natychmiast może wrócić do normalnych, zwyczajowych czynności.
Światło lasera Dye VL oddziałuje na melaninę i hemoglobinę, dzięki czemu Dye VL jest tak skuteczny w usuwaniu drobnych przebarwień i wyrównywanie kolorytu skóry oraz zamykanie mniejszych naczynek.
Zabieg laserem Dye VL jest zabiegiem z kategorii frakcyjnych, co oznacza, że laser niszczy mikrokolumny komórek w głębszych warstwach skóry, dookoła nich pozostawiając nienaruszone zdrowe komórki. W ten sposób zdrowe komórki, okalające przestrzeń, w której działał laser zostają pobudzone do bardzo intensywnej produkcji włókien kolagenowych, w celu wypełnienia sąsiadujących z nimi „zniszczeń”. Namnażający się kolagen powoduje, że skórze wraca sprężystość i jędrność, a w efekcie cera Pacjenta zyskuje witalność.

Wskazania pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i lekko opuchnięta. Ponieważ terapia laserem uwrażliwia skórę na światło i sprawia, że w pierwszych momentach po zabiegu jest ona delikatna, należy szczególnie troskliwie traktować ją po zakończeniu terapii.
Należy pamiętać o ochronie przed promieniowaniem słonecznym, używaniu kremów z wysokim filtrem ale tez o nieforsowaniu skóry mechanicznymi czynnikami – tarciem, uciskiem etc. Pozwólmy po prostu swojej skórze na spokojną regenerację.

Ceny zabiegu fotoodmładzanie Dye VL

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu fotoodmładzanie Dye VL,  zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu fotoodmładzanie Dye VL – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu fotoodmładzanie Dye VL.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu Dye VL są:
 • ciąża, karmienie piersią,
 • przyjmowanie leków oraz ziół fotouczulających,
 • fotodermatozy (choroby zaostrzające się pod wpływem światła),
 • nowotwory złośliwe,
 • bielactwo, łuszczyca,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • skłonność do powstawania bliznowców,
 • aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu (grzybicze, wirusowe, bakteryjne),
 • świeża opalenizna, balsamy brązujące, samoopalacz.