Ujędrnianie ciała, usuwanie cellulitu – Accent

Zalety zabiegu

Marzycie Państwo o
– perfekcyjnie wymodelowanym i sprężystym, jędrnym ciele,
– doskonałym konturze pośladków, ud, brzucha, czy ramion,
– usunięciu znienawidzonego cellulitu, który uniemożliwia pełną ekspozycję ciała w gorące letnie miesiące?
Wobec tego zabieg ujędrniania sylwetki i redukcji cellulitu z zastosowaniem systemu Accent V Shape jest stworzony właśnie dla Was!
Dzięki niemu, Wasze ciało nie tylko zostanie perfekcyjnie wymodelowane i wygładzone ale też zyska doskonałą, pełną młodzieńczego wigoru jędrność i sprezystość.
System Accent Ultra V to doskonała alternatywa dla chirurgicznych zabiegów modelowania sylwetki w klinikach chirurgii plastycznej. Uzyskanie efektów analogicznych do operacyjnych jest teraz możliwe w znacznie krótszym czasie, bez bólu i długiej terapii pozabiegowej. A wszystko dzięki innowacyjnemu wykorzystaniu technologii radiofrekwencji!

Wskazania

Zabiegi ujędrniania sylwetki i redukcji cellulitu Accent V Shape są rekomendowane dla Pacjentów, którzy chcą szybko, bezpiecznie i nieinwazyjnie pozbyć się:
– cellulitu,
– niedoskonałości sylwetki szczególnie w obszarach brzucha, pośladków, ramion czy ud,
– efektu wiotkiej, starzejącej się skóry na ciele.

Efekty

Efekty zabiegów Accent widoczne są właściwie już po przeprowadzeniu pojedynczej sesji. Jednak najbardziej spektakularne rezultaty osiągamy u Pacjentów, którzy przechodzą całą terapię złożoną z kilku do kilkunastu zabiegów przeprowadzanych w około tygodniowych odstępach czasu. Po przeprowadzeniu pełnej terapii Pacjenci mogą się cieszyć znaczącą poprawą kondycji skóry, jej odzyskaną sprężystością i gładkością, a także likwidacją lub znaczącą redukcją cellulitu.

Szczegóły zabiegu

Podczas zabiegu z wykorzystaniem metody Accent V Shape skóra poddawana jest działaniu fal: radiowych w technologii RF (radiofrekwencji).
Urządzenie emituje monopolarne fale radiowe, które stopniowo podwyższają temperaturę tkanek podskórnych, przyspieszając tym samym krążenie i metabolizm w okolicy poddawanej zabiegowi i stymulują układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Fale wywołują naprzemienne naprężania i relaksację błon komórek tłuszczowych, prowadząc w końcu do ich uszkodzenia. W efekcie skóra nabiera jędrności i sprężystości, a cellulit ulega silnej redukcji lub całkowicie znika.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla Pacjenta i trwa w zależności od indywidualnych potrzeb i rozmiaru obszaru poddanego terapii od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.
Co bardzo istotne, fale radiofrekwencyjne nie uszkadzają w żaden sposób zewnętrznej warstwy naskórka, dlatego Pacjent tuż po zabiegu może bez problemu wrócić do swoich naturalnych aktywności bez konieczności przechodzenia długiej, męczącej rekonwalescencji.

Wskazania pozabiegowe

Pielęgnacja pozabiegowa nie wymaga szczególnych wysiłków ze strony pacjenta, bezpośrednio po zabiegu można wrócić do standardowej pielęgnacji i higieny skóry. W przypadku osób o szczególnie wrażliwej skórze, nasz kosmetolog doradzi jakie procedury pozabiegowe będą dla Państwa optymalne.

Cena zabiegu Ujędrnianie ciała, usuwanie cellulitu – Accent

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu ujędrnianie ciała, usuwanie cellulitu – Accent, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu ujędrnianie ciała, usuwanie cellulitu – Accent – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu ujędrniania i usuwania cellulitu Accent.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu są przede wszystkim:

– choroby nowotworowe,

– ciąża i okres karmienia piersią,
– implanty elektroniczne/metalowe,
– nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
– ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie,
– przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.