Wyszczuplanie, ujędrnianie ciała i usuwanie cellulitu – Accent Prime

Zalety zabiegu

Jeśli zależy Państwu na tym, aby kompleksowo, szybko i bezpiecznie, a także bez miesięcy forsujących ćwiczeń i drakońskich diet:
 • perfekcyjnie wymodelować i ujędrnić ciało,
 • pozbyć się tkanki tłuszczowej zniekształcającej figurę,
 • podkreślić lub udoskonalić kontur pośladków, ud, brzucha, czy ramion,
 • zlikwidować lub zredukować cellulit
wystarczy skorzystać z rewolucyjnych zabiegów systemem Accent Prime. To najnowocześniejsza na świecie, wysoce zaawansowana platforma do wykonywania zabiegów modelowania sylwetki, poprawy kondycji skóry i likwidacji jej niedoskonałości. Modelowanie sylwetki Warszawa
System Accent Prime to doskonała alternatywa dla chirurgicznych zabiegów modelowania sylwetki w klinikach chirurgii plastycznej. Uzyskanie analogicznych efektów w postaci perfekcyjnie wymodelowanego ciała jest teraz możliwe w znacznie krótszym czasie, bez bólu i długiej terapii pozabiegowej. A wszystko dzięki nowatorskiemu połączeniu technologii ultradźwięków i radiofrekwencji! Modelowanie sylwetki Warszawa

Wskazania

Zabiegi Accent Prime są rekomendowane dla Pacjentów, którzy chcą szybko, bezpiecznie i nieinwazyjnie pozbyć się:
 • cellulitu, modelowaniem sylwetki Warszawa
 • nadmiaru tkanki tłuszczowej,
 • niedoskonałości sylwetki szczególnie w obszarach brzucha, pośladków, ramion czy ud.

Efekty

Efekty zabiegów Accent Prime widoczne są właściwie już po przeprowadzeniu pojedynczej sesji. Jednak najbardziej spektakularne rezultaty osiągamy u Pacjentów, którzy przechodzą całą terapię złożoną z kilku do kilkunastu zabiegów przeprowadzanych w około tygodniowych odstępach czasu. Po przeprowadzeniu pełnej terapii Pacjenci wskazują na:
 • uzyskanie znakomicie wymodelowanej sylwetki w sposób bezpieczny, praktycznie bezbolesny, bez skutków ubocznych, bez blizn i bez konieczności poddawania się głęboko inwazyjnym zabiegom,
 • wysoką skuteczność w odmładzaniu skóry i przywrócenie jej jędrności,
 • brak okresu rekonwalescencji
jako najważniejsze atuty tej innowacyjnej metody wyszczuplania, ujędrniania i modelowania sylwetki.

Szczegóły zabiegu

Podczas zabiegu z wykorzystaniem metody Accent Prime skóra poddawana jest skojarzonemu działaniu dwóch rodzajów fal: ultradźwiękowych oraz radiowych w technologii RF (radiofrekwencji).
Zimne ultradźwięki stosowane są jako pierwsze podczas zabiegu. Następnie, po ściśle określonym czasie, urządzenie emituje fale radiowe, które stopniowo podwyższają temperaturę tkanek podskórnych, przyspieszając tym samym krążenie i metabolizm w okolicy poddawanej zabiegowi i stymulują układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Fale wywołują naprzemienne naprężania i relaksację błon komórek tłuszczowych, prowadząc w końcu do ich uszkodzenia. Efektem jest stopniowy rozpad adypocytów i uwalnianie ich zawartości.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla Pacjenta i trwa w zależności od indywidualnych potrzeb i rozmiaru obszaru poddanego terapii od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.
Co bardzo istotne, skojarzone fale ultradźwiękowe i radiofrekwencyjne nie uszkadzają w żaden sposób zewnętrznej warstwy naskórka, dlatego Pacjent tuż po zabiegu może bez problemu wrócić do swoich naturalnych aktywności bez konieczności przechodzenia długiej, męczącej rekonwalescencji.

Wskazania pozabiegowe

Pielęgnacja pozabiegowa nie wymaga szczególnych wysiłków ze strony pacjenta, bezpośrednio po zabiegu można wrócić do standardowej pielęgnacji i higieny skóry. W przypadku osób o szczególnie wrażliwej skórze, nasz kosmetolog doradzi jakie procedury pozabiegowe będą dla Państwa optymalne.

Ceny zabiegu Wyszczuplanie, ujędrnianie ciała i usuwanie cellulitu – Accent Prime

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu wyszczuplanie, ujędrnianie ciała i usuwanie cellulitu – Accent Prime, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu wyszczuplanie, ujędrnianie ciała i usuwanie cellulitu – Accent Prime – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu systemem Accent Prime.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu są przede wszystkim:
 • choroby nowotworowe,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • implanty elektroniczne/metalowe,
 • nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
 • ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie,
 • przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.