Epilacja laserowa to innowacyjna metoda służąca do skutecznego usuwania owłosienia z każdego obszaru ciała. Dzięki specjalnie skonstruowanym laserom, przeznaczonym do trwałego usuwania włosów, w ciągu kilku miesięcy Pacjent może pozbyć się na stałe zbędnego owłosienia. Wystarczy tylko poddać się serii zabiegów by skutecznie i bezpowrotnie zniszczyć niechciane włosy na ciele, twarzy czy  w okolicach bikini.

W Klinice Miracki dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami przeznaczonymi do epilacji laserowej oraz zespołem doskonale przeszkolonych, certyfikowanych kosmetologów, którzy mają ogromne doświadczenie w zabiegach najnowocześniejszymi metodami.

Możecie być Państwo pewni, że wybierając epilację laserową w Klinice Miracki nie tylko oddajecie się  w ręce profesjonalistów, którzy otoczą Was najlepszą opieką, ale też wykonać zabieg najnowocześniejszą metodą epilacji laserowej i pozbędziecie się owłosienia raz na zawsze.

Aby to osiągnąć zazwyczaj wystarcza seria 6 zabiegów. W przypadku jasnych i cienkich włosów prawdopodobnie konieczne będzie wykonanie kilku dodatkowych sesji. W wyjątkowo opornych przypadkach konieczna jest konsultacja lekarska.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zabiegu epilacji laserowej metodami Thunder MT, Motus AX, Vectus i Soprano Ice Platinum.