Likwidacja zmarszczek w medycynie estetycznej to jeden z najbardziej bazowych zabiegów. Bardzo często jest to też pierwszy zabieg dla Pacjentów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z medycyną estetyczną. I nic w tym dziwnego ponieważ zmarszczki pojawiające się na skórze, czy to w postaci drobnych zmarszczek mimicznych, czy pogłębiających się bruzd nosowo-wargowych, czy zmarszczek na szyi, są pierwszym bezdyskusyjnym objawem starzenia się skóry.
A pierwsze objawy starzenia to najczęstszy powód, dla którego Pacjenci sięgają po pomoc ekspertów i specjalistów medycyny estetycznej.

Likwidacja zmarszczek to jednak równie popularny, co szeroki termin. Zmarszczki bowiem usuwane są na setki różnych sposób uzależnionych od potrzeb skóry Pacjenta, głębokości zmarszczek, obszaru, na jakim występują i ogólnej kondycji skóry. Nie bez znaczenia w zabiegach likwidacji zmarszczek są też osobiste preferencje Pacjentów, z których jedni wybierają zabiegi toksyną botulinową, inni wolą sięgnąć po wypełniacze, a jeszcze inni po kompleksowe odmładzanie skóry innowacyjnymi technologiami laserowymi.

Wybór metody likwidacji zmarszczek w naszej klinice zawsze jest uzależniony również od wyniku konsultacji medycznej. I dokonuje się na styku oczekiwań Pacjenta, faktycznych potrzeb skóry i rzetelnej rekomendacji lekarza. Zawsze dokonywany jest w sposób, który gwarantuje Pacjentowi jak najdłuższe rezultaty, osiągane w możliwie najkrótszym czasie i przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jedną z najnowocześniejszych metod walki ze zmarszczkami jest zabieg odmładzający laserem pikosekundowym PicoSure

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą zabiegów usuwających zmarszczki.