Menu

Depilacja laserowa w najskuteczniejszej odsłonie!

Ultra szybki, skuteczny i niemal bezbolesny – taki jest nowoczesny zabieg depilacji laserowej z użyciem lasera Thunder! To absolutna nowość w Klinice Miracki, wprowadzona z myślą o osobach, które chcą w krótkim czasie pozbyć się niechcianych włosów. Thunder łączy w sobie dwie technologie, które pozwalają pozbyć się włosów, niezależnie od ich rodzaju czy typu skóry. Sprawdź jak działa najnowocześniejszy laser do depilacji!

Thunder – podwójna moc lasera

Laser Thunder usuwa włosy poprzez działanie dwóch laserów do epilacji: lasera aleksandrytowego o długości fali 755 nm i lasera neodymowo – yagowego o długości fali 1064 nm. To oznacza podwójną moc, dopasowaną do każdego rodzaju włosów. Thunder usuwa zarówno włosy ciemne jak i jasne, mocne i delikatne. Działanie obu laserów pozwala też na precyzyjne dopasowanie zabiegu do różnego typu depilowanej skóry. To absolutna nowość na rynku medycyny estetycznej i pierwsze urządzenie w Polsce.

“Dla naszych Pacjentów wciąż poszukujemy najnowocześniejszych technologii i najbezpieczniejszych zabiegów. Laser Thunder został okrzyknięty najskuteczniejszym urządzeniem na rynku, dlatego sprowadziliśmy go na naszej Kliniki. W Klinice Miracki już korzystamy z dwóch nowoczesnych urządzeń do depilacji laserowej – lasera Motus oraz Lasera Vectus. Thunder jest doskonałym uzupełnieniem technologicznym, które pozwala nam dbać o najwyższy komfort naszych Pacjentów” – mówi doktor Krzysztof Miracki, ekspert laseroterapii i współzałożyciel Kliniki Miracki.

Thunder – nowy laser, nowe korzyści

Depilacja laserowa z użyciem technologii Thunder to przełom w usuwaniu owłosienia. Zabieg jest bardzo skuteczny, niezależnie od typu owłosienia. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu – po mniej więcej dwóch, trzech tygodniach można zauważyć, że odrastające włosy są słabsze i zaczynają wypadać. Całkowity efekt trwałego usunięcia owłosienia wymaga serii zabiegów (najczęściej około sześciu), by działać na odrastające włosy w każdej fazie ich wzrostu. Częstotliwość wykonywania zabiegu zależy od depilowanego obszaru – krótsze odstępy stosujemy w przypadku depilacji skóry twarzy (4 tygodnie). Zabieg depilacji laserowej bikini, pleców, brzucha czy ramion należy powtarzać co 6 tygodni, zaś 8 tygodni czekamy między zabiegami usuwania owłosienia na nogach.

Thunder usuwa włosy z nóg, okolic bikini, pleców lub innego wybranego obszaru na zasadzie termodestrukcji cebulki włosa. Jest to możliwe dzięki selektywnemu działaniu światła lasera na barwnik we włosie. Thunder trafia w nawet niewielkie ilości melaniny, zawartej w jasnych włosach. Efekt termiczny sprawia, że cebulka włosa traci źródło odżywiania i ulega zniszczeniu, przez co włos nie odrasta.

Thunder – laser szybki jak błyskawica

Zobacz również

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej