Nadmiar tkanki tłuszczowej jest bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych wskazań, z którymi spotykają się eksperci medycyny estetycznej. Zabiegi wyszczuplające, modelujące sylwetkę i usuwające nadmiar tkanki tłuszczowej należą do najcześciej wykonywanych w klinikach medycyny estetycznej.
Dlatego też oferta zabiegowa w zakresie usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej w najnowocześniejszych klinikach jest niezwykle bogata.

Wśród najpopularniejszych zabiegów redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej znajdują się łagodne zabiegi kosmetologiczne, w tym wykorzystujące skojarzone lub samodzielne działanie fal radiowych, ultradźwięków, podczerwieni, masażu podciśnieniowego.
Osoby zdecydowane na bardziej radykalną zmianę korzystają z nowoczesnych metod chirurgii plastycznej lub liposukcji z użyciem innowacyjnych technik ultradźwiękowych.
W ofercie zabiegów redukujących usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej znajdują się też nieinwazyjna laseroterapia i klasyczne, iniekcyjne metody medycyny estetycznej z użyciem wyjątkowych, sprofilowanych do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej preparatów.

Wybór metody usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej każdorazowo wymaga rzetelnej diagnozy i dopasowania metody terapeutycznej do zamierzonych efektów, oczekiwań Pacjenta i potrzeb skóry.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów redukujących nadmiar tkanki tłuszczowej.