Menu

Idealny prezent na Gwiazdkę

Do Gwiazdki zostało już tylko kilka dni, a Państwo nie macie jeszcze wymarzonego prezentu dla swoich najbliższych? Nie macie czasu ani siły na spędzanie ostatnich przedświątecznych dni w kilometrowych kolejkach w centrach handlowych? Nic nie szkodzi- mamy dla Was doskonałe rozwiązanie: bon upominkowy Kliniki Miracki.

Błyskawicznie i bez trudu możecie zadbać o to, żeby bliska  osoba cieszyła się w te święta naprawdę pięknym prezentem. Wystarczy, że napiszecie lub zadzwonicie Państwo do nas, aby zamówić bon upominkowy.

Piękny estetyczny voucher będzie sam w sobie pięknym prezentem, a jego zawartość możecie dobrać na jeden z wielu sposobów:
1. wykupić voucher na konkretną kwotę (do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy)
2. wybrać konkretne zabiegi z naszego menu zabiegowego
3. skorzystać z porady naszych konsultantów ekspertów, którzy pomogą dobrać najwłaściwszy pakiet, dostosowany do potrzeb osoby, którą chcecie obdarować.

Zapraszamy do kontaktu:
+48 605-905-608, +48 22 400-90-26
rejestracja@klinikamiracki.pl

Życzymy spokojnych, wesołych i pełnych piękna Świąt!

Zobacz również

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej