Menu

Idealny prezent na Gwiazdkę

Do Gwiazdki zostało już tylko kilka dni, a Państwo nie macie jeszcze wymarzonego prezentu dla swoich najbliższych? Nie macie czasu ani siły na spędzanie ostatnich przedświątecznych dni w kilometrowych kolejkach w centrach handlowych? Nic nie szkodzi- mamy dla Was doskonałe rozwiązanie: bon upominkowy Kliniki Miracki.

Błyskawicznie i bez trudu możecie zadbać o to, żeby bliska  osoba cieszyła się w te święta naprawdę pięknym prezentem. Wystarczy, że napiszecie lub zadzwonicie Państwo do nas, aby zamówić bon upominkowy.

Piękny estetyczny voucher będzie sam w sobie pięknym prezentem, a jego zawartość możecie dobrać na jeden z wielu sposobów:
1. wykupić voucher na konkretną kwotę (do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy)
2. wybrać konkretne zabiegi z naszego menu zabiegowego
3. skorzystać z porady naszych konsultantów ekspertów, którzy pomogą dobrać najwłaściwszy pakiet, dostosowany do potrzeb osoby, którą chcecie obdarować.

Zapraszamy do kontaktu:
+48 605-905-608, +48 22 400-90-26
rejestracja@klinikamiracki.pl

Życzymy spokojnych, wesołych i pełnych piękna Świąt!

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej