Skip to main content
,

Kolekcja Black Friday 2023 Najlepsze Promocje – Mezoterapia, Organiczny Kwas Hialuronowy

Spraw Sobie wyjątkowy prezent, Podaruj Sobie to, co najlepsze. Trwa Kolekcja Black Friday 2023 w Klinice Miracki. Skorzystaj z największych zniżek na najlepsze zabiegi z rabatami do 97% OFF. Organiczny Kwas Hialuronowy, Mezoterapia Igłowa oraz VOUCHER z gwarancją cen Black Friday 24 miesiące na Czarny Piątek! Pospiesz się. Jeżeli chcesz skorzystać z wyjątkowych promocji, masz czas tylko do 26 listopada. 

Promocje Black Friday Mezoterapia Igłowa do 65% OFF

W Klinice Miracki dostępna jest szeroka gama zabiegów Mezoterapii Igłowej. Nawilżenie, intensywna regeneracja, odżywienie. Skóra po zabiegu staje się wyraźnie odmłodzona, bardziej sprężysta, powraca do swojego naturalnego kolorytu. Znikają zasinienia i obrzęki wokół oczu. Mezoterapia Igłowa stosowana jest także na skórę głowy, rewitalizuje włosy, a także pozwala osiągnąć bardzo wyraźne efekty w leczeniu rozstępów i cellulitu. Jeżeli Twój cel to: wygładzenie zmarszczek, redukcja blizn, rozświetlenie i przywrócenie młodzieńczego blasku, skorzystaj z promocyjnej oferty Kolekcja Black Friday 2023. Wśród absolutnych hitów i największych promocji m.in:

MEZOTERAPIA IGŁOWA – STYMULATORY TKANKOWE

 • Stymulator tkankowy Croma Pharma 1,5 ml 27% OFF

Głęboka odnowa i biorestrukturyzacja skóry, lifting, antyoksydacja i nawilżenie

 • Mezoterapia stymulująca NEAUVIA 1ml 38% OFF

Długotrwała biostymulacja i odbudowa kolagenu, rewitalizacja i nawilżenie

 • Mezoterapia stymulująca NEAUVIA 2,5 ml 65% OFF

Długotrwała biostymulacja i odbudowa kolagenu, rewitalizacja i nawilżenie

MEZOTERAPIA IGŁOWA

 • Mezoterapia Filorga 38% OFF

Rewitalizacja, nawilżenie i zwiększenie gęstości skóry

 • Karboksyterapia do 20% OFF

Mezoterapia igłowa dwutlenkiem węgla, regeneracja skóry, zasinienia pod oczami

Oferta Black Friday Innowacyjny preparat organiczny – Kwas Hialuronowy do 56% OFF

Innowacyjne organiczne produkty wypełniające służą do eliminacji ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawy nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Innowacyjny preparat organiczny – Kwas Hialuronowy zawiera dodatki stymulujące: Glicynę, L-Prolinę i naturalnie występujący w ludzkim organizmie minerał Hydroksyapatyt wapnia. Składniki te pobudzają procesy produkcji nowych włókien kolagenowych i wspomagają bioodnowę skóry. Sprawdź najlepsze promocje z okazji Black Friday jakie dla Ciebie przygotowaliśmy:

NEAUVIA – Kwas Hialuronowy 1 ml do 56% OFF

Eliminacja ubytków tkankowych, pobudzenie wytwarzania kolagenu oraz poprawa nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry.

 • Pełne, nawilżone usta, niwelowanie asymetrii, objętość, poprawa kolorytu i uwydatnienie konturu ust
 • Redukcja zmarszczek marionetkowych, bruzd nosowo-wargowych
 • Redukcja głębokich zmarszczek oraz bruzd nosowo-wargowych
 • Efekt wypełnienia i długotrwała biostymulacja
 • Wypełnianie ubytków tkanek oraz pobudzenie produkcji kolagenu. Uzupełnienie deficytu tkanki, nadanie jej pożądanego kształtu i objętości
 • Korekcja i głęboka odbudowa objętości tkanki
 • Modelowanie policzków, podbródka i nosa
 • Korekcja objętości, ujędrnienie, poprawa kształtu okolic intymnych

Jak skorzystać z Promocji Black Friday w Klinice Miracki w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi?

Kolekcja Black Friday 2023 w Klinice Miracki, czyli największe wyprzedaże w roku rozpoczyna się w poniedziałek 13 listopada i trwa do niedzieli 26 listopada 2023 do końca dnia. Nasi Doradcy Pacjenta pomogą Ci znaleźć zabieg idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jeżeli nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować, możesz wybrać VOUCHER, dzięki któremu przez dwa lata będziesz mogła korzystać ze zniżek Kolekcja Black Friday 2023. Akcja promocyjna dotyczy wszystkich zabiegów dostępnych w naszych Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi. 

 • Na wykonanie zakupionych podczas Black Friday zabiegów masz czas 12 miesięcy. Wyjątkiem są zabiegi Depilacji Laserowej, które możesz wykonać w trakcie 24 miesięcy.
 • Wybierając VOUCHER za min. 4 000zł z największych promocji i gwarancji niezmienności cen, możesz korzystać przez 24 miesiące!  

Zabiegi w ramach oferty Kolekcja Black Friday można kupić i wykonać w każdej Placówce Kliniki Miracki w Warszawie: na Mokotowie przy al. Wilanowskiej 67, w Centrum przy ul. Królewskiej 18, na Ursynowie przy al. KEN 54, na Żoliborzu przy ul. Jędrusik Kaliny 7, w Katowicach przy ul. Żelazna 2, w Krakowie przy ul. Fabrycznej 1 oraz z Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 157A.

Zachęcamy do skorzystania z VOUCHERA Kolekcja Black Friday 2023 do kupienia on-line na naszej stronie Internetowej oraz stacjonarnie w Placówkach. Zakup Vouchera o dowolnej kwocie min. 4 000 zł uprawnia do korzystania z cen Black Friday aż przez 24 miesiące oraz do konsultacji Lekarskiej, podczas której zostanie skomponowana terapia idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 • Płatność za zabiegi w ramach promocji Kolekcja Black Friday 2023 może być dokonana przelewem Online w naszym Sklepie Internetowym bądź przelewem tradycyjnym. Jeżeli chcesz skorzystać z przelewu tradycyjnego, prosimy o dokonywanie wpłat na konto: mBank 40 1140 1977 0000 4798 0300 1001 wpisując w tytule przelewu „Black Friday 2023 – imię nazwisko – nazwę zabiegu”.
 • Płatność za zabiegi w ramach promocji Kolekcja Black Friday 2023 może być dokonana Blikiem w naszym Sklepie Internetowym.
 • W naszej Klinice istnieje także możliwość wygodnej płatności ratalnej- Bank Pekao lub Alior Bank.

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów przeprowadzanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl

0