Skip to main content
,

Kolekcja Black Friday 2023 Najlepsze Promocje – VOUCHER, Laserowe Odmładzanie, Depilacja Laserowa

Nie ma lepszej okazji do zaprezentowania nowej kolekcji, niż POKAZ najlepszych zabiegów medycyny estetycznej. Dopracowany w każdym, nawet najmniejszym szczególe – nie tylko wzbudza zachwyt, ale na długi czas zapada w pamięci każdej Pacjentki. Trwa Black Friday 2023. Kolekcja zainspirowana Kobietami takimi jak Ty! Rabaty na najlepsze zabiegi do 97% OFF. Sprawdź promocje na zabiegi Laserowe jakie dla Ciebie przygotowaliśmy oraz VOUCHER Kolekcja Black Friday, który umożliwia korzystanie z najniższych cen przez 24 miesiące!

Największe obniżki cen! VOUCHER o dowolnej kwocie min. 4 000 zł z okazji Black Friday

Wyraź Siebie w Swoim indywidualnym stylu! Spraw Sobie wyjątkowy prezent. Podaruj Sobie, to co najlepsze! 

VOUCHER Kolekcja Black Friday o dowolnej kwocie min. 4 000 zł uprawniający do korzystania z cen Black Friday przez 24 miesiące oraz do konsultacji gratis, podczas której zostanie skomponowana terapia idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie są pewne, jakie zabiegi wybrać oraz kiedy je zrealizować. Jego rosnąca popularność sprawia, że jest chętnie kupowany jako prezent na Boże Narodzenie. 

Voucher Kolekcja Black Friday będzie świetnym wyborem, gdy chcesz skorzystać z cen Black Friday w późniejszym, dogodnym dla Ciebie terminie. Voucher możesz także podarować w prezencie bliskiej Ci osobie – idealnie sprawdzi się jako wyjątkowy upominek z okazji urodzin, imienin, rocznicy, a nawet jako prezent na zbliżające się Święta.

Korzyści z zakupu Vouchera Kolekcja Black Friday:

 • Możliwość korzystania z najlepszych cen w roku w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu
 • Szeroki wybór zabiegów z zakresu: Laseroterapii, Medycyny Estetycznej, Chirurgii Plastycznej, Kosmetologii High-Tech, a także Laryngologii i Ginekologii Estetycznej
 • 3 konsultacje u Specjalistów Kliniki Miracki GRATIS: u Kosmetologa, Lekarza Medycyny Estetycznej oraz Lekarza Specjalisty z 1 wybranej specjalizacji (Dermatolog, Ginekolog, Chirurg Ogólny, Chirurg Plastyczny)

Promocje Black Friday Depilacja Laserowa do 66% OFF

Perfekcyjna gładkość bez podrażnień! Podaruj Sobie komfort i jedwabiście gładką skórę.

Z okazji Black Friday w Klinice Miracki Depilacja Laserowa w najlepszych cenach w roku! Zapomnij o uporczywym goleniu się maszynką i zyskaj jedwabiście gładką skórę dzięki najnowszym technologiom dostępnym w Klinice Miracki. Każda Placówka Kliniki Miracki wyposażona jest w nowoczesne, zaawansowane Technologie Laserowe przeznaczone do Depilacji Laserowej. Wysoka skuteczność w usuwaniu zbędnego owłosienia, na wszystkie typy włosków, w tym ciemne, jasne oraz cienkie i grube włosy. Precyzja i bezpieczeństwo.

Sprawdź najlepsze zniżki i oferty na Depilację Laserową, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy:

 • Depilacja Laserowa PREMIUM Deka NOWOŚĆ 63% OFF

Najbardziej zaawansowana światowa technologia, wysoka skuteczność, szybki zabieg, do wszystkich rodzajów włosów, wysoki komfort zabiegu/ niskie odczucia bólowe

 • Depilacja Laserowa PREMIUM Quanta NOWOŚĆ 60% OFF

Zaawansowana światowa technologia, wysoka skuteczność, szybki zabieg, do wszystkich rodzajów włosów, wysoki komfort zabiegu

 • Depilacja Laserowa Cocoon Medical 66% OFF

Zaawansowana światowa technologia, wysoka skuteczność, szybki zabieg, szczególnie skuteczny przy ciemnych mocnych włosach

 • Depilacja Laserowa Deka 66% OFF

Zaawansowana światowa technologia, wysoka skuteczność, szczególnie skuteczny przy jasnych cienkich włosach, niskie odczucia bólowe

 • Depilacja Laserowa Cynosure  60% OFF

Zaawansowana światowa technologia, wysoka skuteczność, szybki zabieg, szczególnie skuteczny przy ciemnych, mocnych włosach

Promocje na Black Friday 2023 Odmładzanie Laserowe do 65% OFF

Black Friday to doskonała okazja, aby poddać się terapii odmładzającej w najniższej cenie. Z okazji Święta zakupów w Klinice Miracki Laserowe Odmładzanie do 65% OFF. Najlepsze zabiegi Laserowe umożliwiające odmładzanie, poprawę napięcia, gęstości i kolorytu skóry, redukcję naczynek, rozszerzonych porów, przebarwień i zmarszczek do 65% OFF. Każda Placówka Kliniki Miracki wyposażona jest w zaawansowane światowe technologie, dzięki którym możliwe jest opracowanie najbardziej skutecznych i bezpiecznych procedur zabiegowych. Łącznie w naszych Klinikach znajduje się ponad 140 urządzeń laserowych w 40 najnowszych technologiach. 

Odmładzanie Laserowe w Klinice Miracki na Czarny Piątek 2023 w najniższych cenach tego roku!

 • Lasery Pikosekundowe PREMIUM do 56% OFF, w tym NOWOŚĆ w naszej Klinice

Laserowe odmładzanie Premium innowacyjną technologią pikosekundową. Ujędrnienie: symulacja i przebudowa kolagenu, poprawa napięcia, gęstości i kolorytu skóry, redukcja przebarwień, zmarszczek. Skuteczność, precyzja zabiegu, bezpieczeństwo, bez blizn i podnoszenia temperatury skóry, krótki okres rekonwalescencji.

 • Lasery Hybrydowe PREMIUM Nowość na rynku światowym do 53% OFF

Lifting hybrydowy, głębokie odmładzanie, ujędrnienie, stymulacja i przebudowa kolagenu. Bezpieczeństwo i precyzja zabiegu, dzięki połączeniu aż 3 technologii w jednym urządzeniu.

 • Lasery Naczyniowe PREMIUM do 48% OFF

Laserowe leczenie zmian naczyniowych, naczynek, rumienia, trądziku różowatego, zmian rubinowych. Nowatorskie urządzenia łączące skuteczność, precyzję i bezpieczeństwo.

 • Laser Tulowy Nowość do 44% OFF

Odmładzanie laserowe z jednoczesną redukcją przebarwień: posłonecznych, hormonalnych, melasmy, plam soczewicowatych

 • Laserowe Fotodmładzanie do 52% OFF

 • Dermabrazja Laserowa Peeling Laserowy do 65% OFF

Jak skorzystać z Promocji Kolekcja Black Friday w Klinice Miracki w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi?

Kolekcja Black Friday 2023 w Klinice Miracki, czyli największe wyprzedaże w roku rozpoczyna się w poniedziałek 13 listopada i trwa do niedzieli 26 listopada 2023 do końca dnia. Nasi Doradcy Pacjenta pomogą Ci znaleźć zabieg idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jeżeli nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować, możesz wybrać VOUCHER, dzięki któremu przez dwa lata będziesz mogła korzystać ze zniżek Kolekcja Black Friday 2023. Akcja promocyjna dotyczy wszystkich zabiegów dostępnych w naszych Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi. 

Zabiegi w ramach oferty Kolekcja Black Friday można kupić i wykonać w każdej Placówce Kliniki Miracki w Warszawie: na Mokotowie przy al. Wilanowskiej 67, w Centrum przy ul. Królewskiej 18, na Ursynowie przy al. KEN 54, na Żoliborzu przy ul. Jędrusik Kaliny 7, w Katowicach przy ul. Żelazna 2, w Krakowie przy ul. Fabrycznej 1 oraz z Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 157A.

Zachęcamy do skorzystania z VOUCHERA Kolekcja Black Friday 2023 do kupienia on-line na naszej stronie Internetowej oraz stacjonarnie w Placówkach. Zakup Vouchera o dowolnej kwocie min. 4 000 zł uprawnia do korzystania z cen Black Friday aż przez 24 miesiące oraz do konsultacji Lekarskiej, podczas której zostanie skomponowana terapia idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 • Na wykonanie zakupionych podczas Black Friday zabiegów masz czas 12 miesięcy. Wyjątkiem są zabiegi Depilacji Laserowej, które możesz wykonać w trakcie 24 miesięcy.
 • Wybierając VOUCHER za min. 4 000zł z największych promocji i gwarancji niezmienności cen, możesz korzystać przez 24 miesiące!  
 • Płatność za zabiegi w ramach promocji Kolekcja Black Friday 2023 może być dokonana przelewem Online w naszym Sklepie internetowym bądź przelewem tradycyjnym. Jeżeli chcesz skorzystać z przelewu tradycyjnego, prosimy o dokonywanie wpłat na konto: mBank 40 1140 1977 0000 4798 0300 1001 wpisując w tytule przelewu „Black Friday 2023 – imię nazwisko – nazwę zabiegu”.
 • Płatność za zabiegi w ramach promocji Kolekcja Black Friday 2023 może być dokonana Blikiem w naszym Sklepie Internetowym.
 • W naszej Klinice istnieje także możliwość wygodnej płatności ratalnej- Bank Pekao lub Alior Bank.

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów przeprowadzanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl

 

0