Menu

Nowy Rok, Nowa Ja. Czyli kilka skutecznych metod modelowania sylwetki!

Czy wśród Twoich postanowień noworocznych znalazła się większa dbałość o sylwetkę i zrzucenie kilku zbędnych kilogramów? Wspaniale! Czas, aby postanowienie to wcielić w życie. Niech nie zwiedzie Cię zimowa aura za oknem i przeświadczenie, że do wiosny i lata zostało jeszcze bardzo dużo czasu. Jest go znacznie mniej niż Ci się wydaje. Tym bardziej, że na końcowe efekty niektórych działań trzeba będzie trochę poczekać. Przedstawiamy zatem listę zabiegów modelujących sylwetkę, o których warto pomyśleć w związku ze zbliżającą się wiosną!

Endermologia – wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

Endermologia to jeden z popularniejszych zabiegów na ciało o działaniu wyszczuplającym, modelującym i antycellulitowym. Specjaliści z naszej kliniki dysponują najnowocześniejszym urządzeniem służącym do wykonywania masażu próżniowego – Endermologie LPG Alliance, które pozwala osiągnąć widoczne efekty już po trzech zabiegach. Dzięki endermologii można skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała, a jednocześnie zredukować cellulit, który jest prawdziwą zmorą współczesnych kobiet. Największą zaletą zabiegu Endermologie LPG Alliance jest kompleksowość, dzięki której możliwe jest modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu w tym samym czasie. Urządzenie to dodatkowo pozwala osiągnąć efekt wygładzenia oraz ujędrnienia skóry, eliminacji toksyn z organizmu, rozluźnienia napiętych mięśni, zmniejszenia obrzęków oraz poprawy krążenia krwi i limfy. W związku z tym, że specjaliści zalecają wykonanie około 10-20 zabiegów w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów, na pierwszy masaż próżniowy warto udać się już w najbliższym czasie.

Modelowanie sylwetki Accent Prime

Jeżeli zależy nam na widocznym wyszczupleniu i ujędrnieniu całego ciała, a przede wszystkim pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej , urządzenie Accent Prime może spełnić nasze oczekiwania. Będzie to doskonały zabieg wyszczuplający uda i brzuch, a także podkreślający kontur ramion czy pośladków. Tak samo, jak w przypadku endermologii, dzięki Accent Prime możemy pozbyć się również uporczywego cellulitu. Nasi specjaliści rekomendują ten system osobom, które pragną szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie pozbyć się tkanki tłuszczowej. Efekty są widoczne już po przeprowadzeniu jednego zabiegu, ale w celu uzyskania pełnego rezultatu wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki, warto przejść całą terapię złożoną z kilkunastu zabiegów, które przeprowadza się w tygodniowych odstępach. Oznacza to, że za 2-3 miesiące nasze ciało będzie wprost idealnie przygotowane na pierwsze promienie wiosennego słońca!

Liposukcja ultradźwiękowa i lipotransfer

Jeśli szukamy dobrej alternatywy dla chirurgicznych zabiegów modelowania sylwetki i odsysania tłuszczu, liposukcja ultradźwiękowa z możliwością lipotransferu będzie dla idealnym rozwiązaniem. Znajdująca się w ofercie naszej kliniki nowoczesna liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo pozwala osiągnąć efekt idealnie wymodelowanego ciała w dużo krótszym czasie i bez konieczności przechodzenia bolesnego okresu rekonwalescencji. Co więcej, około 90% tłuszczu odessanego przy pomocy tej metody można przeszczepić w miejsca, którym brakuje objętości, np. biust, pośladki. To zabieg, o którym również warto pomyśleć nieco wcześniej, jeśli chcemy być dobrze przygotowani na nadejście wiosny i lata – przed jego przeprowadzeniem niezbędne jest przeprowadzenie kilku badań, zaś okres rekonwalescencji, podczas którego konieczne jest noszenie specjalnej bielizny uciskowej, trwa kilka tygodni.