Menu

Spraw sobie najlepszy prezent na Mikołajki! Wybierz z najszerszej oferty zabiegów upominkowych!

Grudzień – okres świąt, mikołajek, prezentów. Trudno wyobrazić sobie lepszy okres na wyjątkowe oferty promocyjne. My proponujemy naszym Pacjentom unikalne pakiety – idealne na prezent dla siebie lub najbliższej osoby. Tylko w mikołajkowej ofercie:

Wszystkie zabiegi laserowe – HITY CENOWE – w największych promocjach w roku:

Epilacja laserowa Vectus nawet do 60% rabatu!

Epilacja laserowa Motus – rabaty do 50%

Zabiegi laserami pikosekundowymi: odmładzanie, likwidacja przebarwień, usuwanie tatuażu – nawet 40% OFF.

Laserowe, nieinwazyjne modelowanie sylwetki Sculpsure – o 60% taniej.

A także: wyjątkowe rabaty na zabiegi laserowej redukcji zmarszczek, zamykania naczynek, likwidacji blizn, usuwania laserem zmian skórnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów  i cennikiem mikołajowym! Nasi Doradcy Pacjenta z przyjemnością pomogą Wam w wyborze najlepszych zabiegów i pakietów.
Kontakt z Doradcami Pacjenta:

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej