Menu

Spraw sobie najlepszy prezent na Mikołajki! Wybierz z najszerszej oferty zabiegów upominkowych!

Grudzień – okres świąt, mikołajek, prezentów. Trudno wyobrazić sobie lepszy okres na wyjątkowe oferty promocyjne. My proponujemy naszym Pacjentom unikalne pakiety – idealne na prezent dla siebie lub najbliższej osoby. Tylko w mikołajkowej ofercie:

Wszystkie zabiegi laserowe – HITY CENOWE – w największych promocjach w roku:

Epilacja laserowa Vectus nawet do 60% rabatu!

Epilacja laserowa Motus – rabaty do 50%

Zabiegi laserami pikosekundowymi: odmładzanie, likwidacja przebarwień, usuwanie tatuażu – nawet 40% OFF.

Laserowe, nieinwazyjne modelowanie sylwetki Sculpsure – o 60% taniej.

A także: wyjątkowe rabaty na zabiegi laserowej redukcji zmarszczek, zamykania naczynek, likwidacji blizn, usuwania laserem zmian skórnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów  i cennikiem mikołajowym! Nasi Doradcy Pacjenta z przyjemnością pomogą Wam w wyborze najlepszych zabiegów i pakietów.
Kontakt z Doradcami Pacjenta:

Zobacz również

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej