Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Trening na uda i pośladki nie daje efektów? Zdecyduj się na zabieg modelujący ciało

Podstawą zgrabnej sylwetki są regularne ćwiczenia i odpowiednia dieta. Niestety niektóre miejsca ciała są szczególnie oporne na treningi. Zdarza się, że mimo zdrowego stylu życia, uda i pośladki są dalekie od ideału. Jak można poprawić ich wygląd? Skorzystaj z zabiegu modelującego ciało. Polecamy zabieg Schwarzy, który rzeźbi sylwetkę poprzez stymulację i wzmacnianie mięśni, czyli działa podobnie jak trening, ale z dużo większą intensywnością.

Dlaczego trening na uda i pośladki nie działa?

Uda i pośladki to miejsca, które są szczególnie narażone na tzw. miejscową otyłość. Jest to sytuacja, gdy w określonych obszarach gromadzi się nadmiar tkanki tłuszczowej, podczas gdy w pozostałych miejscach ciało pozostaje szczupłe. Problem ten paradoksalnie dotyka częściej osób z prawidłową masą ciała. Miejscowa otyłość zazwyczaj jest niemożliwa do zredukowania przy pomocy tradycyjnych metod (dieta i ćwiczenia) i wymaga podjęcia bardziej specjalistycznych działań, takich jak zabiegi modelujące ciało.

Za powstawanie miejscowej otyłości na udach i pośladkach odpowiedzialna jest odmienna budowa tkanki tłuszczowej w tych miejscach. Problem ten najczęściej dotyczy kobiet, które mają figurę typu „gruszka”. Nadmiarom tkanki tłuszczowej w okolicach ud i pośladków bardzo często towarzyszy cellulit, a więc oprócz ich wyszczuplania, wskazane jest również zadbanie o kondycję skóry w tym miejscu.

Zabieg modelujący ciało, który działa jak trening

Jeśli zależy Ci na ujędrnieniu ud i pośladków i uzyskaniu efektów podobnych do działania treningu, polecamy zabieg Schwarzy. Jest to nieinwazyjna procedura, która polega na stymulacji nerwowo-mięśniowej. Urządzenie posiada specjalne pady, które wytwarzają energię elektromagnetyczną, trafiającą bezpośrednio do tkanki mięśniowej, bez uszkadzania powierzchni naskórka. Półgodzinny zabieg Schwarzy na uda i pośladki odpowiada wykonaniu około 800 przysiadów, co w warunkach normalnego treningu byłoby niemożliwe do osiągnięcia. Stymulator elektromagnetyczny generuje impulsy niezależne od funkcji mózgu, z tak szybką częstotliwością, że nie pozwala na fazę relaksacji. Urządzenie angażuje wszystkie mięśnie występujące na danym obszarze – zarówno te widoczne, jak i zlokalizowane głębiej, trudnodostępne dla tradycyjnych ćwiczeń.

Zabieg Schwarzy pozwala na wzmocnienie mięśni i zwiększenie masy mięśniowej. Dzięki intensywnej stymulacji mięśni pobudza w organizmie również mechanizmy odpowiedzialne za redukcję tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, natomiast optymalne rezultaty pojawiają się po około 8 zabiegach wykonywanych 2 razy w tygodniu.

Jak wzmocnić efekty zabiegu wyszczuplającego?

Dla wzmocnienia i poprawienia efektów zabieg Schwarzy łączy się z takimi procedurami, jak endermologia, lifting HIFU czy fala uderzeniowa Storz Medical. Dzięki temu można uzyskać wielowymiarowe rezultaty – nie tylko wzmocnienie mięśni na leczonym obszarze, ale też redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę napięcia skóry oraz wygładzenie cellulitu.

W modelowaniu ciała bardzo ważne jest też wdrożenie zasad zdrowego stylu życia. To, że zabieg Schwarzy działa podobnie, jak trening, nie oznacza, że może go całkowicie zastąpić. Jest to dobry sposób na wzmocnienie efektów tradycyjnych ćwiczeń, podkreślenie mięśni i wyrzeźbienie sylwetki. Zdrowa dieta i picie dużej ilości wody ma przy tym ogromne znaczenie.

W Klinice Miracki bardzo zależy nam, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twojego celu. Dlatego w ramach Akcji Ciało 2022 w Warszawie i Katowicach oferujemy skuteczne zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe i ujędrniające. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj: https://klinikamiracki.pl/akcja-cialo-2022/ 

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki