Skip to main content
,

Zaczynamy Black Friday 2023 Kolekcja najniższych cen. Promocje do 97% OFF

Trendy mijają, styl pozostaje. Odkryj nasze wysokiej jakości zabiegi i zaawansowane technologie. Rozpoczynamy Black Friday 2023. Kolekcja zainspirowana Kobietami takimi jak Ty! Czekają na Ciebie najlepsze zabiegi z zakresu Laseroterapii, Medycyny Estetycznej, Chirurgii Plastycznej, Kosmetologii High-Tech, a także Laryngologii i Ginekologii Estetycznej. Sprawdź największe oferty na Black Friday jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Rabaty na zabiegi do 97% OFF!

Kiedy jest Black Friday 2023?

Święto zakupów zbliża się wielkimi krokami. Zastanawiasz się kiedy wypada Black Friday w Polsce lub czym różni Black Friday a Cyber Monday? Czarny Piątek wypada w piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Czarny Piątek 2023 w Polsce obchodzić będziemy w piątek 24 listopada 2023 w ostatni piątek listopada. Właśnie w tym czasie największe wyprzedaże i obniżki cen dostępne są zarówno w sklepach stacjonarnych jak i sklepach Online, gdzie udostępniane są kody rabatowe Black Friday. Jest to najlepszy czas robienia zakupów przed Bożym Narodzeniem i wyprzedażowe szaleństwo.

Święto zakupów zazwyczaj trwa od piątku do niedzieli. Część sklepów oraz sprzedawców wydłuża promocje na tydzień lub dłużej stąd nazwy Black Week, Black Weeks oraz Black Weekend. Najlepsze okazje, zniżki i wyprzedaże dotyczą głównie elektroniki, AGD, RTV. Jak co roku większość sklepów bierze udział w promocjach Black Friday m.in Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, Black Red White i wiele innych.  Sklepy oferują kody rabatowe i promocje. Wielkie Święto Cyber Monday 2023 nazywane także Cyber Poniedziałkiem lub Cyfrowym Poniedziałkiem wypada 27 listopada w pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku. Dotyczy głównie sklepów Online, gdzie dostępne są kody rabatowe na Black Friday i promocje w sklepach Internetowych. Black Friday i Cyber Monday to wielkie promocje i wyprzedaże. Zastanawiasz się co warto kupić w Czarny Piątek?

Sprawdź najlepsze Promocje Black Friday 2023 w Klinice Miracki

Jak co roku najlepsze promocje na zabiegi dostępne są w Klinice Miracki! W naszej Klinice Black Friday to tradycja, podczas której stwarzamy Pacjentom możliwość skorzystania z najlepszych zabiegów z okazji Black Friday w najniższej cenie! Tegoroczna Kolekcja Black Friday 2023 to najlepsze ceny w roku na zabiegi m.in: 

 • Depilacja Laserowa do 66% OFF 

 • Laserowe Odmładzanie do 65% OFF

 • Mezoterapia Igłowa do 65% OFF

 • Organiczny Kwas Hialuronowy do 56% OFF

 • Technologia High-Tech HIFU do 79% OFF

 • Liposukcja do 50% OFF

 • Absolutny HIT VOUCHER Kolekcja Black Friday min. 4 000zł 

Czy warto wziąć udział w Black Friday 2023 w Klinice Miracki?

Współczesne Kobiety coraz częściej pragną wyglądać naturalnie, dbają o skórę i jej piękny, młody, zdrowy wygląd. Wybierają zabiegi, które są skuteczne i jednocześnie nie ingerują w naturalny wygląd i nie zmieniają rysów twarzy. Chętnie inwestują w skuteczne terapie i technologie, dzięki którym w naturalny sposób poprawią Swój wygląd i zadbają o Swoje dobre samopoczucie. Inflacja i stale rosnące ceny spowodowały, że chętniej korzystamy z promocji na Czarny Piątek w Polsce. Black Friaday w Klinice Miracki to możliwość skorzystania z najlepszych zabiegów Medycyny Estetycznej w najniższych cenach w roku. Podczas Black Friday masz okazję skorzystać z cen aż do 97% OFF. Promocje na Black Friday obejmują zabiegi z zakresu Laseroterapii, Medycyny Estetycznej, Chirurgii Plastycznej, Kosmetologii High-Tech, a także Laryngologii i Ginekologii Estetycznej. Każda oferta Black Friday w Klinice Miracki oznaczona jest w cenniku. 

 • Na wykonanie zakupionych podczas Black Friday zabiegów masz czas 12 miesięcy. Wyjątkiem są zabiegi Depilacji Laserowej, które możesz wykonać w trakcie 24 miesięcy.
 • Wybierając VOUCHER za min. 4 000zł z największych promocji i gwarancji niezmienności cen, możesz korzystać przez 24 miesiące!  

Korzyści z zakupu Vouchera Kolekcja Black Friday:

 • Możliwość korzystania z najlepszych cen w roku w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu.
 • Szeroki wybór zabiegów z zakresu: Laseroterapii, Medycyny Estetycznej, Chirurgii Plastycznej, Kosmetologii High-Tech, a także Laryngologii i Ginekologii Estetycznej.
 • 3 konsultacje u Specjalistów Kliniki Miracki GRATIS: u Kosmetologa, Lekarza Medycyny Estetycznej oraz Lekarza Specjalisty z 1 wybranej specjalizacji (Dermatolog, Ginekolog, Chirurg Ogólny, Chirurg Plastyczny).

Kiedy wypada Czarny Piątek w Klinice Miracki w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi?

Black Friday 2023 zbliża się wielkimi krokami. Czarny Piątek to dzień długo wyczekiwany przez nasze Pacjentki. Zastanawiasz się kiedy wypada Black Friday w Klinice Miracki? Mimo, że oficjalny Czarny Piątek 2023 wypada 24 listopada, w naszej Klinice zaczynamy już 13 listopada! W tym roku Black Friday wypada w poniedziałek i potrwa aż do 26 listopada. Przez dwa tygodnie będziesz miała szansę skorzystać z  promocyjnych cen na najlepsze zabiegi. Nie potrzebujesz kodów rabatowych na Black Friday 2023, aby korzystać ze zniżek. Wszystkie zabiegi promocyjne zostały oznaczone w cenniku. 

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów przeprowadzanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl