Menu

Anna Popek sprawdza walory zabiegu mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial

Zabieg mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial (który dziś przeżywa już w zupełnie nowej odsłonie drugą młodość) był jeszcze za czasów kliniki BeautymeD jednym z ulubionych zabiegów Anny Popek.

Kosmetolog Olga Całka: Nazywam się Olga  Całka jestem kosmetologiem, bardzo mi miło.

Anna Popek: Dzień dobry.

Kosmetolog Olga Całka: Zapraszam.

Kosmetolog Olga Całka: Mikrodermabrazja pozwoli doskonale odświeżyć Pani cerę, nawilżyć i odżywić.

Anna Popek: Czy jakieś maseczki jeszcze będzie pani kładła?

Kosmetolog Olga Całka: Tak, na koniec jeszcze nałożę maseczkę.

Anna Popek: Mhm, czyli od razu można iść do pracy, tak?

Kosmetolog Olga Całka: Dokładnie, tylko nie to nie wyłącza nas z życia społecznego, także spokojnie może Pani później udać się do pracy.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Proszę powiedzieć dwa słowa na temat tego, jak przebiegły dzisiejsze zabiegi, jak Pani ocenia ten zabieg na twarz, dzisiaj wiem, że był zrobiony Hydrafacial, tak? Wodna mikrodermabrazja?

Anna Popek: Tak, tak.

Doktor Krzysztof Miracki: Jak Pani ocenia ten zabieg?

Anna Popek: Bardzo nawilżający, bardzo relaksujący, przyznam się, że prawie zasnęłam, ta maseczką, którą zaaplikowała mi potem pani kosmetolog, bardzo dobrze wpłynęła na skórę i rzeczywiście zapach dobry, konsystencja i kolor. Złoto zawsze dodaje kobiecie urody, więc myślę, że warto. Zobaczymy jak skóra się będzie zachowywała przez następne dni, ale to, co czuję teraz, to rzeczywiście odżywienie, napięcie skóry i takie dobre samopoczucie ogólne.

Na razie jestem zachwycona tą parafiną na dłonie, którą państwo dają, bo ona jest taka niebrudząca, a działa.

Doktor Krzysztof Miracki: Znaczy to jest taki zabieg uzupełniający i wypełniający czas, bo można w trakcie innych zabiegów wykorzystać ten czas na to, żeby coś jeszcze dodatkowo zrobić dla siebie.

Anna Popek: Tak, dobrze, że o tym pomyśleliście, bo zazwyczaj kobiety leżą, a tutaj się przydaje, spracowane dłonie trochę wzmocnić.

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej