Menu

Anna Popek sprawdza walory zabiegu mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial

Zabieg mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial (który dziś przeżywa już w zupełnie nowej odsłonie drugą młodość) był jeszcze za czasów kliniki BeautymeD jednym z ulubionych zabiegów Anny Popek.

Kosmetolog Olga Całka: Nazywam się Olga  Całka jestem kosmetologiem, bardzo mi miło.

Anna Popek: Dzień dobry.

Kosmetolog Olga Całka: Zapraszam.

Kosmetolog Olga Całka: Mikrodermabrazja pozwoli doskonale odświeżyć Pani cerę, nawilżyć i odżywić.

Anna Popek: Czy jakieś maseczki jeszcze będzie pani kładła?

Kosmetolog Olga Całka: Tak, na koniec jeszcze nałożę maseczkę.

Anna Popek: Mhm, czyli od razu można iść do pracy, tak?

Kosmetolog Olga Całka: Dokładnie, tylko nie to nie wyłącza nas z życia społecznego, także spokojnie może Pani później udać się do pracy.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Proszę powiedzieć dwa słowa na temat tego, jak przebiegły dzisiejsze zabiegi, jak Pani ocenia ten zabieg na twarz, dzisiaj wiem, że był zrobiony Hydrafacial, tak? Wodna mikrodermabrazja?

Anna Popek: Tak, tak.

Doktor Krzysztof Miracki: Jak Pani ocenia ten zabieg?

Anna Popek: Bardzo nawilżający, bardzo relaksujący, przyznam się, że prawie zasnęłam, ta maseczką, którą zaaplikowała mi potem pani kosmetolog, bardzo dobrze wpłynęła na skórę i rzeczywiście zapach dobry, konsystencja i kolor. Złoto zawsze dodaje kobiecie urody, więc myślę, że warto. Zobaczymy jak skóra się będzie zachowywała przez następne dni, ale to, co czuję teraz, to rzeczywiście odżywienie, napięcie skóry i takie dobre samopoczucie ogólne.

Na razie jestem zachwycona tą parafiną na dłonie, którą państwo dają, bo ona jest taka niebrudząca, a działa.

Doktor Krzysztof Miracki: Znaczy to jest taki zabieg uzupełniający i wypełniający czas, bo można w trakcie innych zabiegów wykorzystać ten czas na to, żeby coś jeszcze dodatkowo zrobić dla siebie.

Anna Popek: Tak, dobrze, że o tym pomyśleliście, bo zazwyczaj kobiety leżą, a tutaj się przydaje, spracowane dłonie trochę wzmocnić.

Zobacz również

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”