Menu

Anna Popek sprawdza walory zabiegu mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial

Zabieg mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial (który dziś przeżywa już w zupełnie nowej odsłonie drugą młodość) był jeszcze za czasów kliniki BeautymeD jednym z ulubionych zabiegów Anny Popek.

Kosmetolog Olga Całka: Nazywam się Olga  Całka jestem kosmetologiem, bardzo mi miło.

Anna Popek: Dzień dobry.

Kosmetolog Olga Całka: Zapraszam.

Kosmetolog Olga Całka: Mikrodermabrazja pozwoli doskonale odświeżyć Pani cerę, nawilżyć i odżywić.

Anna Popek: Czy jakieś maseczki jeszcze będzie pani kładła?

Kosmetolog Olga Całka: Tak, na koniec jeszcze nałożę maseczkę.

Anna Popek: Mhm, czyli od razu można iść do pracy, tak?

Kosmetolog Olga Całka: Dokładnie, tylko nie to nie wyłącza nas z życia społecznego, także spokojnie może Pani później udać się do pracy.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Proszę powiedzieć dwa słowa na temat tego, jak przebiegły dzisiejsze zabiegi, jak Pani ocenia ten zabieg na twarz, dzisiaj wiem, że był zrobiony Hydrafacial, tak? Wodna mikrodermabrazja?

Anna Popek: Tak, tak.

Doktor Krzysztof Miracki: Jak Pani ocenia ten zabieg?

Anna Popek: Bardzo nawilżający, bardzo relaksujący, przyznam się, że prawie zasnęłam, ta maseczką, którą zaaplikowała mi potem pani kosmetolog, bardzo dobrze wpłynęła na skórę i rzeczywiście zapach dobry, konsystencja i kolor. Złoto zawsze dodaje kobiecie urody, więc myślę, że warto. Zobaczymy jak skóra się będzie zachowywała przez następne dni, ale to, co czuję teraz, to rzeczywiście odżywienie, napięcie skóry i takie dobre samopoczucie ogólne.

Na razie jestem zachwycona tą parafiną na dłonie, którą państwo dają, bo ona jest taka niebrudząca, a działa.

Doktor Krzysztof Miracki: Znaczy to jest taki zabieg uzupełniający i wypełniający czas, bo można w trakcie innych zabiegów wykorzystać ten czas na to, żeby coś jeszcze dodatkowo zrobić dla siebie.

Anna Popek: Tak, dobrze, że o tym pomyśleliście, bo zazwyczaj kobiety leżą, a tutaj się przydaje, spracowane dłonie trochę wzmocnić.

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali