Menu

Nowoczesny lifting – kiedy warto zrobić

Czy lifting jest dla Ciebie? Jeżeli zauważasz pierwsze oznaki starzenia na skórze – tak. Pierwsze zmarszczki, utrata jędrności skóry, opadająca skóra na powiekach i policzkach a także wiotkość skóry to sygnały, które mówią o upływie czasu. Objawy procesu starzenia można jednak zredukować. To wcale nie oznacza, że musisz sięgać po radykalne metody, które wymagają użycia skalpela. Nowoczesne zabiegi w medycynie estetycznej wykorzystują energię laserów, ultradźwięków lub podczerwieni do obkurczania skóry i stymulowania jej do naturalnej przebudowy. Nie musisz jednak czekać aż pojawią się zmarszczki. Lifting nie tylko redukuje bruzdy i zmarszczki, ale także zagęszcza skórę. Dzięki temu twarz wygląda na bardziej wypoczętą. Nowoczesne terapie to doskonała profilaktyka antystarzeniowa. Ujędrnienie skóry nie dotyczy wyłącznie twarzy, skóra na brzuchu czy ramionach również wiotczeje i wizualnie postarza.Przekonana? Przedstawiamy więc nowoczesne zabiegi liftingujące, które są bezinwazyjne i niemal bezbolesne.

HIFU czyli super nowoczesny lifting

Technologia HIFU wykorzystuje wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową (High Intensity Focused Ultrasound). Dzięki tej technologii działanie ultradźwięków jest dogłębne i bardzo precyzyjne. W Klinice Miracki naszym Pacjentom proponujemy zabiegi urządzeniami SonoQueen i Ultraformer III, które działają w tej technologii. Dzięki wymiennym kartridżom, można działać liftingująco na różne obszary. Dopasowana do potrzeb Pacjenta głębokość aplikowania fali ultradźwiękowej pozwala na bezpieczne i skuteczne liftingowanie takich obszarów jak powieki, okolice ust i podbródek. Urządzenia doskonale radzą sobie również z wiotką skórą na ramionach, kolanach, brzuchu i udach.

Odmładzające działanie zabiegów polega na rozgrzaniu skóry i doprowadzeniu do uruchomienia w niej naturalnych procesów odbudowy. Wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa pozwala na skuteczne zmotywowanie skóry do wzmożonej produkcji kolagenu.

Pierwsze efekty liftingu skóry są więc widoczne po pierwszym zabiegu. Na spektakularne rezultaty należy poczekać około dwóch – trzech miesięcy. Tyle czasu potrzebuje skóra by przeprowadzić naturalny proces odmłodzenia.

Przede wszystkim lifting HIFU jest bezinwazyjny, niemal bezbolesny i bardzo skuteczny. Może działać jako profilaktyka starzenia, ponieważ oprócz obkurczania, zabieg również zagęszcza skórę. Poprawia jej sprężystość, jędrność i nadaje młodego wyglądu. Jeśli na Twojej skórze już pojawiły się zmarszczki – pozbądź się ich dzięki bezinwazyjnemu i bezpiecznemu zabiegowi liftingującemu. Daj sobie szansę na drugą młodość.

Zaffiro – sekret gwiazd

W Klinice Miracki dostarczamy naszym Pacjentom najnowsze technologie, które pozwalają pozbyć się zmarszczek bez bólu i bez długiego okresu rekonwalescencji. Dlatego wybraliśmy Zaffiro. To bezinwazyjny termolifting. Jego działanie oparte jest o wykorzystanie światła podczerwonego IR. Promieniowanie podczerwone o specjalnie dobranej długości fali, rozgrzewa głębokie warstwy skóry właściwej. Dzięki temu skóra zostaje pobudzona do naturalnej regeneracji i produkcji kolagenu. Przed zabiegiem skóra jest poddawana peelingowi wodnemu, z kompleksem aktywnych składników odżywczych. Dzięki temu skóra jest oczyszczona i przygotowana do termliftingu. Termolifting Zaffiro redukuje zmarszczki, napina i ujędrnia skórę zarówno na twarzy jak i na ciele.

Wspieramy Twój sukces – PRP Magellan

Terapie łączone, składające się z wzajemnie uzupełniających się zabiegów dają najlepsze rezultaty. Dlatego naszym Pacjentkom polecamy wsparcie zabiegów liftingujących osoczem bogatopłytkowym. W Klinice Miracki korzystamy z technologii HD PRP Magellan, która pozwala uzyskać wysokostężone osocze bogatopłytkowe. Dzięki temu działanie odmładzające, regenerujące jest jeszcze silniejsze. Osocze jest odwirowywane z pobranej krwi Pacjenta, dlatego jest to jeden z najbardziej naturalnych preparatów w medycynie estetycznej. Daje spektakularne efekty, a w połączeniu z innymi zabiegami, pozwala dłużej cieszyć się młodzieńczym wyglądem.

Dowiedz się więcej o bezinwazyjnych zabiegach liftingujących i terapii wspierającej HD PRP Magellan:

bezinwazyjny lifting SonoQueen
bezinwazyjny lifting Ultraformer III
bezinwazyjny termolifting Zaffiro
osocze bogatopłytkowe HD PRP Magellan

Zobacz również

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

03.01.2019

Swoją ciekawością świata zarażają innych, są źródłem inspiracji i motywatorami ciągłego rozwoju. Sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Życzymy wszystkim bycia częścią takiego zespołu, jak nasz.

Magazyn Gala grudzień 2018, „Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką oraz doktorem Krzysztofem Mirackim, założycielami i właścicielami Kliniki Miracki.

Czytaj dalej

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej