Menu

Odżywczy koktajl dla skóry twarzy, ciała i włosów.

Mezoterapia może zdziałać cuda. Największym atutem zabiegów iniekcyjnych są niemal nieograniczone możliwości i ogromna skuteczność. Dzięki mezoterapii można redukować zmarszczki, zliftingować skórę, poprawić kondycję włosów i pozbyć się rozstępów. Możliwości zabiegowych jest bardzo dużo, przede wszystkim ze względu na możliwość dobrania preparatów o składnikach, najlepiej dopasowanych do rozwiązywania indywidualnych problemów. W Klinice Miracki dobieramy najnowocześniejsze preparaty, o potwierdzonej skuteczności i z certyfikatami bezpieczeństwa. Zobacz co potrafi nowoczesna mezoterapia i co możemy dla Ciebie zrobić.

Mezoterapia skóry twarzy ma za zadanie przede wszystkim odmłodzić skórę, poprawić jej kondycję, zredukować zmarszczki i odświeżyć wygląd cery. Dzięki ostrzykiwaniu można osiągnąć różnorakie efekty. W zależności od potrzeb Pacjenta lekarz specjalista dobiera koktajl odżywczy, o najbardziej odpowiednim składzie. Wśród składników aktywnych mogą znaleźć się na przykład witaminy, aminokwasy, kofeina, l-karnityna, kwasy nukleinowe, składniki mineralne lub kwas hialuronowy. Ten jest wykorzystywany między innymi w zabiegu mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe. Preparat został stworzony na bazie czystego kwasu hialuronowego. W jego składzie jest również hydroksyapatyt wapnia. Dzięki tej mieszance, mezoterapia stymuluje odbudowę i namnażanie włókien kolagenowych i wyrównuje przestrzenie międzykomórkowe. Skóra nabiera młodzieńczego wyglądu,witalności, napręża się, staje się świetlista a zmarszczki są wyraźnie zredukowane.

W Klinice Miracki wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i preparaty najwyższej jakości – tak aby efekty były jak najbardziej zadowalające a wszelkie procedury bezpieczne” – mówi doktor Krzysztof Miracki, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i współzałożyciel Kliniki Miracki. A Karina Dudek Miracka, dyrektor zarządzający i współzałożyciel Kliniki dodaje: “Wybieramy najlepsze preparaty od zaufanych dostawców. Chcemy mieć pewność, że oferujemy naszym Pacjentom najlepszą jakość zabiegową. Tak budujemy siłę naszej marki. Najważniejszym celem jest dla nas zadowolenie i zaufanie naszych Pacjentów”.

Poszukiwanie najnowocześniejszych preparatów zabiegowych spowodowało, że do naszej oferty dołączyliśmy mezoterapię kolagenową Nithya. Nie ma wątpliwości, że kolagen to jeden z najważniejszych “składników” młodego wyglądu. Ostrzykiwanie czystym kolagenem uruchamia w skórze procesy regeneracji a także minimalizuje ryzyko wywołania alergii. Mezoterapia kolagenowa to doskonały sposób na redukcję zmarszczek na twarzy, takich jak zmarszczki palacza, bruzdy nosowo – wargowe, a także zmarszczki wokół ust i oczu. Zabieg uelastycznia skórę, odmładza, poprawia nawilżenie i jędrność skóry.

Doskonałym sposobem na odżywienie i odmłodzenie skóry jest również ulubiony zabieg gwiazd, czyli tak zwany “wampirzy lifting”. Mezoterapia wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym, pozyskanym nowoczesnymi metodami, jest bardzo skutecznym, bezpiecznym i naturalnym sposobem nawilżenia, odmłodzenia i rozświetlenia cery, a także redukcji zmarszczek. W Klinice Miracki do odwirowywania osocza wykorzystujemy nowoczesne urządzenie HD PRP Magellan.

Mezoterapia uruchamia w skórze procesy regeneracyjne, które odpowiadają między innymi za leczenie blizn. Rozstępy to również blizny, dlatego do ich redukcji również wykorzystuje się ostrzykiwanie substancjami aktywnymi. Do tego celu idealnie nadaje się ostrzykiwanie wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym, preparatem Nithya przeznaczonym do mezoterapii skóry na ciele lub nowoczesna karboksyterapia, czyli mezoterapia dwutlenkiem węgla. Zabieg wywołuje procesy regeneracyjne w skórze, co pomaga zbliźnionym tkankom zregenerować się aż do całkowitego zredukowania blizny. Karboksyterapia wspiera również procesy transportu tlenu i składników odżywczych, poprawia też mikrokrążenie krwi. Dzięki temu pomaga pozbyć się cellulitu.

Kondycja naszych włosów bardzo często zależy od kondycji skóry głowy. Wspieranie odpowiedniego krążenia krwi, regenerowanie tkanek i odżywianie skóry to silna terapia przeciw wypadaniu włosów. W Klinice Miracki polecamy Pacjentom korzystanie z nowoczesnej karboksyterapii Venusian CO2, mezoterapii wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym HD PRP Magellan, ale także specjalistyczną mezoterapię preparatem dr Cyj. To odpowiednio dobrana mieszanka składników odżywczych, która wspiera regenerację skóry głowy. Dzięki temu możemy walczyć o piękne, gęste włosy od wewnątrz.

Mezoterapia jest również doskonałym uzupełnieniem zabiegu przeszczepu włosów, zabiegów liftingujących, odmładzających, regenerujących czy zwalczających blizny.

Dowiedz się więcej o mezoterapii w Klinice Miracki:

Mezoterapia igłowa
Neuvia Hydro Deluxe
Mezoterapia kolagenowa Nithya
HD PRP Magellan – wysokostężone osocze bogatopłytkowe
Karboksyterapia Venusian CO2

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej