Menu

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

W magicznych wnętrzach restauracji Belvedere spotkaliśmy się (niezawodny zespół Kliniki Miracki oraz nasz partner biznesowy, ITP S.A.) z gronem dziennikarek beauty ze wszystkich najważniejszych magazynów. Podczas krótkiego, briefingu prasowego i w cudownej atmosferze mieliśmy okazję przedstawić Im najważniejsza premierę tej wiosny – Endermologie LPG Alliance, najnowsze urządzenie do nieinwazyjnego modelowania ciała, wyszczuplania, ujędrniania i walki z cellulitem, które trafiło właśnie na polski rynek.
Dziennikarzy powitały wspólnie: nasza dyrektor zarządzająca, Karina Dudek-Miracka i Kasia Nadolna, dyrektor generalny ITP S.A. dostawcy technologii Endermologie na polski rynek.
O szczegółach najnowszej Endermologie LPG Alliance – wynikach badań medycznych, szczegółach nowego patentu i technologicznej przewadze nowej endermologii, która, z pewnością stanie się na długie lata przebojem w najlepszych klinikach medycyny estetycznej na długie lata, opowiadał doktor Krzysztof Miracki.
Po tej krótkiej prezentacji nadszedł czas na przedstawienie najważniejszego bohatera spotkania – nasi kosmetolodzy prezentowali w praktyce atuty urządzenia.
Bez wątpienia, udało nam się przekonać naszych gości (wśród których już tego pierwszego, premierowego dnia znaleźli się tacy, którzy na własnej skórze sprawdzali prawdziwość przewagi nowej endermologii ;)) I trudno się dziwić, bo nowy, wprowadzony po niemal dziesięciu latach patent naprawdę robi wrażenie. Zupełnie nowa głowica urządzenia, integruje w jednym „przejściu” wszystkie dotychczasowe atuty endermologii. Jednocześnie ujędrnia, wyszczupla i likwiduje cellulit. A wszystko to za sprawą całkowicie unikatowego, nowoczesnego systemu klapek, które selektywnie „zasysają” skórę i autonomicznie dopasowują siłę działania do potrzeb skóry. Próżniowy masaż zyskuje zupełnie nowy wymiar, o czym świadczą wyniki badań nad tą najnowocześniejszą technologią.
Nowa Endermologie LPG Alliance to więcej możliwości dostosowania programu zabiegowego, głębsze działanie, szybciej zauważalne efekty, a dzięki zastosowaniu przerywanego podciśnienia, zamiast jak dotychczas – ciągłego – również większe poczucie komfortu dla Pacjentów. Endermologie LPG Alliance występuje w dwóch odsłonach – jako oddzielne, mobilne urządzenie oraz zintegrowany Alliance LAB – optymalna, najbogatsza wersja, którą mamy przyjemność zaoferować już teraz naszym Pacjentom.
Prasową premierę zakończyliśmy w wyśmienitych nastrojach. Były zdjęcia, pogawędki i pierwsze zapisy na na zabiegi. 🙂 Jeszcze tego samego dnia w naszej klinice pierwsi Pacjenci skorzystali z najnowocześniejszej technologii Endermologie LPG Alliance. Do czego i Was serdecznie zapraszamy. O szczegółach zabiegu z przyjemnością opowiedzą Wam nasi eksperci: rejestracja@klinikamiracki.pl – a już niebawem przedstawimy Wam większy i obszerniejszy materiał zdjęciowy z samego eventu premierowego 🙂

Zobacz również

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej