Menu

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

16 lutego br. w luksusowych wnętrzach naszej kliniki, liczącej teraz niemal 600m2 odbyło się spotkanie prasowe prezentujące nowe miejsce. Przybyłym licznie redaktorkom wiodących tytułów prasowych z kategorii beauty i uroda prezentowaliśmy z dumą 11 gabinetów zabiegowych, profesjonalną salę operacyjną, a także nasz zespół lekarzy i kosmetologów oraz pozostałych pracowników Kliniki Miracki.
Niewątpliwą atrakcją dla naszych gości była możliwość zapoznania się z kilkudziesięcioma najnowocześniejszymi urządzeniami laserowymi, ultradźwiękowymi i radiochirurgicznymi, z których korzystamy w codziennej pracy – zasięgnięcie na temat  ich działania i specyfiki profesjonalnych informacji u naszych specjalistów. Hitem dnia bez wątpienia było spotkanie z jedną z naszych Pacjentek, która na kilka tygodni po liposukcji i lipotransferu tłuszczu w piersi prezentowała na żywo rezultaty tego niesamowitego zabiegu.

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej