Menu

Sylwetka marzeń bez bólu i wyrzeczeń

Wymarzona sylwetka czeka na Ciebie. Teraz możesz wysmuklić swoje ciało i wymodelować je tak jak chcesz. Nie ma się czego obawiać. W Klinice Miracki mamy dla Ciebie zupełnie bezinwazyjne metody usuwania tkanki tłuszczowej. Możesz pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic brzucha i talii, ale także zredukować znienawidzone boczki, tłuszcz na plecach, ramionach, udach i pośladkach. Pozbycie się tłuszczu z boczków czy ramion jest niezwykle trudne, nawet jeśli trzymasz dietę i wykonujesz forsowne ćwiczenia. To tak zwane problemowe partie ciała, które nie chcą wyszczupleć, nawet gdy tracisz na wadze. Dzięki najnowocześniejszym technologiom idealna sylwetka wciąż jest w Twoim zasięgu. Dodatkowo, zabiegi wcale nie muszą być nieprzyjemne. Poznaj bezinwazyjne laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej SculpSure. To zabieg dopasowany do potrzeb osób, które chcą wysmuklić ciało i niemal od razu po zabiegu wrócić do codziennych czynności. SculpSure to usuwanie tłuszczu bez użycia skalpela i przerywania tkanek skórnych. Dlatego szczególnie polecamy go Pacjentkom, które po raz pierwszy korzystają z zabiegów wyszczuplających w klinice medycyny estetycznej. Rezultaty są spektakularne, a okres rekonwalescencji skrócony do minimum.

Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej – jak to działa

Czy laserowe usuwanie tłuszczu z brzucha czy ud jest skuteczne? Tak! Energia lasera selektywnie działa na tkankę tłuszczową, niszcząc ją od środka. Specjalnie dobrana długość fali światła sprawia, że urządzenie skutecznie rozbija nawet uporczywą tkankę tłuszczową, nagromadzoną w problemowych miejscach. Precyzyjne działanie lasera daje ogromną skuteczność w walce z nadmiarem tłuszczu, ale jednocześnie nie uszkadza okolicznych tkanek. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny, a Pacjent bardzo szybko może wrócić do codziennych czynności.

Sam zabieg jest dla Pacjenta komfortowy i nie wymaga specjalnego przygotowania. Wykwalifikowany lekarz, który wykonuje zabieg przykłada do obszaru zabiegowego specjalne głowice, tak zwane pady. Po przyłożeniu na przykład do brzucha, ud, pośladków czy kolan, emitowane jest światło lasera, którego energia działa na tkankę tłuszczową.
Efekt termiczny powoduje rozbicie niechcianej tkanki tłuszczowej.
Rozbita tkanka tłuszczowa następnie jest metabolizowana przez organizm, czyli prościej mówiąc: usuwana z naszego organizmu w naturalnym procesie.

Czy laserowe wyszczuplanie jest dla mnie?

Jeżeli chcesz wymodelować sylwetkę, poprawić wygląd talii, usunąć niechciany tłuszcz z boczków, poprawić linię pośladków, wyszczuplić uda – tak! Laserowe usuwanie tłuszczu Sculpsure to również zabieg idealny do wyszczuplania górnych partii ciała. Zabieg pozwala pozbyć się niechcianej tkanki z ramion (usuwanie tak zwanych “pelikanów”) czy pleców. To miejsca, w których może gromadzić się niechciana tkanka, nawet jeśli nie masz problemów z nadwagą. Niechciany tłuszcz czasem pozostaje również w problemowych miejscach, po utracie masy ciała. Boczki, plecy czy ramiona trudno wyszczuplić tylko dzięki diecie, nawet jeśli jest ona zdrowa i zbilansowana (a taką polecamy najbardziej!). Również ćwiczenia bywają nieskuteczne na przykład na tłuszcz na ramionach – dlatego warto wesprzeć Twoje wysiłki skutecznym zabiegiem medycyny estetycznej.

SculpSure to urządzenie wyjątkowe, ponieważ lipoliza laserowa jest wykorzystywana również do usuwania nadmiaru tłuszczu z podbródka. W Klinice Miracki posiadamy specjalną głowicę, przeznaczoną właśnie do likwidacji problemu podwójnego podbródka.

Efekty SculpSure – kiedy je zobaczę?

Spektakularne efekty laserowego rozbijania tłuszczu zobaczysz już po pierwszym zabiegu! Tkanka tłuszczowa jest zredukowana, ciało wyszczuplone, a skóra jędrna i sprężysta. Rezultaty zabiegu to usunięcie 25 % tkanki tłuszczowej w 25 minut – najczęściej tyle czasu trwa zabieg. Po jego wykonaniu należy pozwolić naszemu organizmowi działać. Naturalne procesy metaboliczne trwają najczęściej do dwóch miesięcy – wtedy obserwujemy pełen efekt wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Co najważniejsze, po samym zabiegu nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, bardzo szybko można wrócić do codziennych planów. Zabieg wykonywany jest bez nacinania skóry czy iniekcji – dzięki temu nawet po usuwaniu tłuszczu z brzucha, boczków, ud a nawet podbródka, nie musisz rezygnować ze swoich codziennych zadań. Skóra może być lekko zaczerwieniona lub opuchnięta, ale objawy te znikają najczęściej po kilku dniach.
Po zabiegu należy przez jakiś czas unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce – tak jak po wszystkich zabiegach z użyciem energii światła lasera.

Sięgaj po swoje cele i ciesz się idealną sylwetką.

Dowiedz się więcej na temat zabiegu:

SculpSure – laserowe usuwanie tłuszczu

Zobacz również

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej