Menu

Tajna siła kobiecości

Piękne, zdrowe, lśniące włosy to bez wątpienia nie tylko wielka siła każdej kobiety, ale też powód do dumy dla niejednego mężczyzny. Niestety włosy i odpowiadająca za ich kondycję skóra głowy przegrywają walkę z czasem, zanieczyszczonym środowiskiem czy forsującymi zabiegami i czynnikami atmosferycznymi. Mówiąc w skrócie – im więcej lat i im bardziej intensywny tryb życia tym gorzej czują się i wyglądają nasze włosy.

Na szczęście medycyna estetyczna nie pozostawia nas bez ratunku – na rynku są dostępne skuteczne terapie poprawiające znacząco kondycję skóry głowy i jakość włosów.
Jednak nasz zespół w Klinice Miracki sięgnął jeszcze o krok dalej – znając częste problemy naszych Pacjentów z kondycją i zdrowiem włosów Klinice Miracki stworzyliśmy unikalną skojarzoną kurację gruntownie odnawiającą włosy! Wsłuchując się w Państwa pytania o skuteczne terapie na włosy i mając za sobą wiele lat doświadczenia skomponowaliśmy przełomową ośmiotygodniową terapię, na którą składa się trzynaście wyjątkowych zabiegów. Po dwóch miesiącach, jesteśmy w stanie nadać Państwa włosom zupełnie nowego blasku i witalności. Tylko w listopadowej promocji, wykupujące tę niezwykłą terapię możesz oszczędzić aż 2 900 zł . Poza oszczędnością jednak – najważniejszym atutem kuracji jest jej niespotykana skuteczność i trwałość utrzymania osiągniętych efektów.

Na ten przełomowy pakiet składają się:
1. HD PRP – najbardziej wydajny zabieg wysokostężonego osocza bogatopłytkowego Magellan. Przeprowadzany jako pierwszy zabieg w terapii, podczas pierwszej wizyty
2. KARBOKSYTERAPIA – czyli dobroczynne działanie dwutlenku węgla na komórki skóry głowy. W pakiet wchodzi 8 zabiegów przeprowadzanych 1 raz w tygodniu
3. MEZOTERAPIA IGŁOWA  Dr. CYJ – rewolucyjna, oparta na peptydach i kwasie hialuronowym metoda rewitalizacji komórek włosów i skóry głowy. Na omawianą, skojarzoną terapię składają się cztery rewolucyjne zabiegi z użyciem hair fillera Dr. CYJ. Mezoterapię Dr. CYJ wykonujemy co dwa tygodnie, a zatem ostatni zabieg mezoterapii następuje po upływie dwóch miesięcy od początku leczenia – co zamyka cykl zabiegowy.
Wystarczy kilka tygodni i zobaczycie Państwo radykalną zmianę w kondycji Waszych włosów! A zatem – do dzieła!

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej