Menu

Venusian CO2 Therapy

Najbardziej innowacyjna metoda karboksyterapii jest już dostępna w Klinice Miracki. We wrześniu nasze zespół medyczny przeszedł praktyczne i teoretyczne szkolenie z zabiegów wykonywanych z wykorzystaniem tej metody.

Czym różni się Venusian CO2 Therapy od tradycyjnej karboksyterapii? Przede wszystkim wbudowaniem w urządzenie kilku elementów odpowiedzialnych za podwyższenie bezpieczeństwa Pacjenta oraz jego poczucia komfortu podczas zabiegu.
W trakcie wrześniowego szkolenia nasz zespół medyczny zapoznawał się z najważniejszymi modernizacjami w obrębie zabiegu.
Zrzut ekranu 2016-10-12 14.17.36Wśród atutów nowej technologii należy wymienić przede wszystkim:
– czujnik wkłucia w naczynia, który pozwala zapobiegać wylewom podskórnym,
– mikrokontroler sprawdzający za czystość i ilość oraz prędkość z jakim podawany jest gaz,
– sensor kontrolujący wytrzymałość ciała na rozpieranie i temperaturę CO2,
– system podgrzewania gazu, dzięki któremu procedura jest dla Pacjenta znacznie mniej bolesna.

Więcej szczegółów na temat zabiegu: KARBOKSYTERAPIA VENUSIAN CO2 THERAPY

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej