Menu

Zabiegi medycyny estetycznej na wiosnę – jak odżywić i zregenerować skórę po zimie?

Przesuszona, zmęczona i pozbawiona promiennego kolorytu – tak właśnie często wygląda skóra twarzy po zimie. Odpowiada za to wiele czynników, ale przede wszystkim wielomiesięczne działanie niskich temperatur w połączeniu z suchym i gorącym powietrzem w pomieszczeniach, brak skutecznej ochrony przed mrozem i wiatrem, a nawet zmiany w diecie – spożywanie mniejszej ilości świeżych warzyw i owoców, na rzecz produktów o wysokiej zawartości tłuszczów. To powoduje, że na początku wiosny nasza cera staje się niedotleniona, szara, przesuszona, pozbawiona jędrności i wygląda starzej. Specjaliści z naszej Kliniki mają skuteczne i małoinwazyjne sposoby na to, aby zregenerować i odżywić cerę, przygotowując ją na wiosnę. Sprawdź, jakie zabiegi odmładzające i odżywiające polecamy.

Zacznij od głębokiego złuszczania skóry

Jeżeli zależy nam na tym, aby błyskawicznie poprawić wygląd skóry twarzy po zimie, powinniśmy przede wszystkim pomyśleć o usunięciu szarej i zrogowaciałej warstwy naskórka, na co najlepszym sposobem jest zabieg złuszczania skóry, np. w postaci peelingu medycznego lub mikrodermabrazji. Efekty tego typu zabiegów zauważymy natychmiast po zakończonej terapii – skóra stanie się gładsza i bardziej promienna, a dodatkowo przygotowana na wchłanianie substancji odżywczych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych.

W naszej Klinice znajdą Państwo bogatą ofertę peelingów chemicznych, a nasi kosmetolodzy służą swoją fachową radą w wyborze zabiegu najlepiej dopasowanego do indywidualnych potrzeb Państwa skóry. Szczególnie jednak zachęcamy do zapoznania się z zabiegami mikrodermabrazji HydraFacial z głębokim oczyszczaniem lub kompleksem wybielającym, które pomogą nie tylko złuszczyć martwy naskórek, lecz także skutecznie nawilżyć i rozświetlić skórę.

Zabiegi kosmetyczne na twarz na wiosnę: mezoterapia

Szybką rewitalizację skóry na twarzy jest w stanie zapewnić również zabieg mezoterapii igłowej. Mezoterapia, będąca jednym z popularniejszych zabiegów współczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej, pozwala błyskawicznie ożywić szarą cerę, przywrócić jej witalność, nadać świetlisty i promienny koloryt, a także zlikwidować szereg innych oznak zmęczenia skóry.

Mezoterapię w naszej klinice przeprowadzamy w tradycyjny sposób (przy pomocy specjalnie dostosowanych preparatów odżywczych) lub przy pomocy osocza bogatopłytkowego z wykorzystaniem najnowocześniejszego urządzenia w tej kategorii – HD PRP Magellan, zapewniającego nie tylko ogólną poprawę wyglądu skóry, lecz także widoczny lifting twarzy.

Zabiegi na twarz: wiosenne odmładzanie twarzy

Częste przesuszanie się skóry podczas zimy zwiększa jej skłonność do powstawania zmarszczek i utraty jędrności, dlatego na początku wiosny bardzo często zauważamy, że nasza twarz wygląda na starszą niż jeszcze kilka miesięcy wcześniej. W naszej klinice, specjalizującej się w wykonywaniu terapii anti-aging, znajdą Państwo szereg małoinwazyjnych i skutecznych zabiegów odmładzających, które poprawią wygląd twarzy w szybki i niemal bezbolesny sposób. Szczególnie polecamy swoim pacjentom ekskluzywne odmładzanie przy pomocy nowoczesnych laserów pikosekundowych PicoSure i Discovery Pico, które idealnie radzą sobie z redukcją oznak starzenia skóry w różnym stopniu zaawansowania.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną u naszych specjalistów, którzy służą swoją radą i pomocą w wyborze najlepszych zabiegów medycyny estetycznej. Zachęcamy też do zapoznania się z pełną listą zabiegów idealnych do przeprowadzenia na początku wiosny:
Zabiegi na wiosnę

Zobacz również

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej